Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tagadta le a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadta le a barátom, hogy ő is megmérte a férfiasságát?

Figyelt kérdés

itt mindenki nyíltan felvállalja a méretét. pár hónapja beszéltünk ilyesmiről a barátommal, és akkor állította, hogy ő sosem mérte meg. ma meg mivel itt nagyon sok ilyen kérdés van, megkérdeztem, hogy ő tényleg nem mérte-e soha, mert ez nekem furcsa (mondjuk én nem értem, minek kell méregetni, no mindegy) és ekkor meg már azt mondta, hogy erre a kérdésre nem válaszol, a méltósága miatt. amikor ezt mondta, nekem nagyon nem esett jól, és utólag mondta, hogy igen, ő is megmérte már párszor, még azelőtt is, hogy letagadta pár hónapja.


miért kellett erről hazudni? most úgy érzem, egyáltalán nem bízik bennem. sokkal intimebb dolgokat is tudok róla... nem értem, miért ez bántotta a méltóságát, amit amúgy is mindenki nyíltan felvállal?


2009. aug. 16. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy van időd ilyennel foglalkozni irigyellek, ez legyen a legnagyobb gondod az életben. 28/F
2009. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Most itt mi a probléma?Gond?Mit kell orvosolni?

Egyetértek az elsővel.

L, 18

2009. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
19:12essel egyet értek!
2009. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
sajnálom, egyszerűen nem szeretem, hogyha az az ember, akivel elvileg mindig őszinték vagyunk egymáshoz, hazudik, vagy letagad valamit. ha ilyen kis dolgok miatt megteszi, akkor nagyobbakban is meg fogja tenni. mint ahogy már meg is tette...
2009. aug. 16. 19:14
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

KIS DOLOG!

Akkor pech kicsi a farka!

Te mondtad h kis dolog!

2009. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
A túlzott őszinteség 1 valamire jó:h később visszaéljenek vele.Legalább majd ezt is a fejéhez vághatod h magad mentsd ha lépsz.
2009. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem szándékoztam a fejéhez vágni ilyesmit szakításkor, szerintem az ocsmány dolog... egyébként meg azt nem értem, ha kérdezek valamit, miért kell hazudni.
2009. aug. 16. 19:19
 8/18 anonim ***** válasza:
ha még nem feküdtetek le meg nemis volt semmi, amihez se köztetek csak smárolás akkor szerintem szégyeli a méretét.
2009. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

na ez értelmes lett:D


ha még nem feküdtetek le meg nemis volt semmi se ,amihez kell köztetek csak smárolás akkor szerintem szégyeli a méretét.


ezt akartam írni:D

2009. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
mér egy éve élünk nemi életet. igazából engem a mérete nem érdekel, csak azt akartam tudni, megmérte e, de hazudott.
2009. aug. 16. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!