Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért cserélődnek fel a szerepek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cserélődnek fel a szerepek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a fiúk többsége már nem kezdeményez,ráhagyják a lányokra akik ezáltal "elférfiasodnak".

Hol vannak az igazi,magas férfiak?? Miért kell szőrteleníteni,kondiba/szoliba járni???

és lányok ti miért vagytok ribancok és miért használjátok ki a rendes fiúkat??

MIÉRT MIÉRT MIÉRT???


20/L


2011. jún. 18. 20:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
Ez teljes mértékben a média hibája. A nő ül a tv előtt és nem gondolkodik és megveszi azt amit a reklámok mutatnak, meg mutogatják ott a sok bhuzit is és akkor jajj de aranyos, hát a faszt aranyos. Meg tényleg ez a nők hibája mert befolyásolhatóak , meg persze akik a médiát irányítják.
2012. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
én kezdeményeznék csak sokszor elkultek :D és hat igy kicsit nincs onbizalmam nem mitha eddig lett volna magas nem vagyok (164) es tulsok szorom van de a hátam nem szoros szerencsére honajkutya nincs meg fazon :D és futok inkabb mit kondizok csunya se vagyok bár ez relativ de azt mondjak :) es mégsincs senkim :/ 23/f
2012. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem a kezdeményezés terén, h amit a kérdező kifogásol, vagyis, h a fiúk inkább a lányokra hagyják ez első lépés megtételét, sztem nem feltétlenül probléma. Azt ugye mindannyian tudjuk, h a ,,nő választ". Ez esetben sokkal logikusabb és praktikusabb is lenne, ha eleve a nő/ lány kezdeményezne, elvégre ő választ, ergo ő jobban tudja, h milyen pasit akar magának. Mert ugye. . . annak mi értelme van, h pl. 3-4 srác ugrál egy lány körül, de annak a lánynak egyik sem jön be? Semmi, ezt ugye beláthatjuk, ha ezt a példámat vesszük alapul. Hiszen a srácok akkor ebben az esetben teljes mértékben fölöslegesen próbálkoznak, de mivel nem tudhatták előre, h el fognak bukni, ezért kénytelenek voltak kockáztatni és a többi riválissal is ,,harcolni" úgymond.

A másik, amit nem értek:

,,Hol vannak az igazi,magas férfiak??" kérdi a kérdés feltevője. Miért szükséges az, hogy egy férfi kifejezetten magas legyen? Nem elég ha a férfi pusztán ,,igazi férfi"? Az a baj, h az emberek általában beleragadtak abba a téves sztereotípiába, h a férfi a magasabb és erősebb,a nők meg alacsonyak és gyengék, pedig az életben nem mindig van így. Nem kéne ezeket az ostoba berögződéseket megtartani, el kéne felejteni őket. Meggyőződésem, h nincs igazi férfi és nő, csak emberiség, emberi faj létezik. Nincsenek kifejezetten férfi és női feladatok. Bármilyen feladatot képes mindkét nem ellátni, ezért hülyeség igazi férfiakról és nőkről beszélni.( például: nők is lehetnek katonák és férfiak is lehetnek divattervezők).

2012. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:

Elég igénytelen vagy kérdező. Te ezek szerint egy pitizős lepukkant neandervölgyi őstulokot szántál magadnak. Én meg téged szánlak.

Férfi az pont attól férfi,hogy izmos, egészséges és erőt sugárzó! az pedig a konditerem közeg.

Szórteleníteni azért kell, mert ez hozzátartozik az evolúcióhoz, egyszerüen a homo sapiens az nem állatfajta, hanem annál több, másabb, különb. Eleve a szőrnek már semmi funkciója nincs, egy izmos tersten meg nem is mutat jól, ős/előemberes, majom feeling, nem kell. Nők miért szőrtelenítik a lábukat? pinájukat? Férfiak pont azért. Mert jobban tetszik, jobban néz ki. Maximum nemi szőr maradhat.

A nők kivívták az egyenjogúságot, semmivel nem különbek a férfiaknál, hogy ő nekik alanyi jogon járjon a puncsolás, hogy nekik be kelljen hódolni. Fenéket!

Partner, társ kéne hogy legyen, aki ugyanúgy kezdeményez, ugyanúgy kurblizik azért hogy a szerelmi vágyak kiteljesedjenek. Ne mindig csak elvárjanak az ostoba nők.

Az a fél, amelyik több önbizalmat érez magában!! annak kéne kezdeményeznie, nemtől függetlenül. Sosem értettem,hogy egy önbizalomteli nő miért várja el,hogy egy eseteleg zárkózottabb pasas majd bevállalja a dolgot. Menjen oda és szedje fel.

EZek a kinek mi illik mi nem baromságot le kéne már felejteni. Van egy etikett nevű agyrém, ami egyszer ,réges rég egy messzi messzi galaxisban valami hiperérzékeny barom jedi kiszart magából, és ráerőlteette a világra, azóta szájhagyomány, ROSSZ! nevelés által terjed mint a pestisjávány az emberek közt, halmozódik tehát a hülyeség!

El kéne már végre felejteni a tradíciókat, elértünk az evolúció egy olyan fokára,hogy véget kéne vetni ezeknek a korlátolt agyú gongolkodásmódnak, és áttérni a mihez van kedvünk, mi a célszerű, mi a gyors és jóra!

Márpedig ha a nők állandóan csak elvárnak, és szart se tesznek a viszonyért, mert ők a nők, ez az etikett szerinti szerepük,hogy bambán bámuljanak kifele, akkor menjenek a fenébe.

Nyilván a kérdést természetesen egy szintén elvárós nő tette fel, akinek ugyanúgy bűzlik bevállalni a kezdeményezést, mert azért szar dolog pofára zuhanni, szar dolog elutasított félnek lenni, és itt szeretné kikönyörögni, kikönyökölni az etikett által adott jogait,hogy égjen a pasok pofája, kezdeményezzenek már ők.

Ha hülye volna mást írni, érthető, hisz nő. De ezt voltaképp le kell szarni, nem kell vele foglalkozni.

Semmi ribancság nincs abban,ha egy nő érthető, egyértelmű szavakkal kifejezhető jeleket küld a férfiaknak, hogy ennek következtében! hódítsák meg őket.

Szoliba járás is teljesen normális, igényes tevékenység. Nem adatott meg mindenkinek hogy a trópusi örök nyár éghajlaton éljen, és van akinek alapból kevesebb pigment van a bőrépen, úgy néz ki mint egy hútőkamrás hulla, akit a közeg állandóan hátrányosan különböztet meg ez miatt,hogy hófehér, semmi élet nincs benne. Az hogy a fenébe ne menne már el ha van esze szoliba!

EZt úgy hívják testápolás, igényesség, jobb, külünb emberré válás.

Az igénytelenek meg ki a szart érdekelnek?

Csak ugye fáj,hogy sokaknak nincs kedvük meg pénzük tenni érte, és inkább úgy állítják be azokat akik erre fordítanak időt, energiát, mint valami közellenségek, akik nem normálisak, mert azok a normálisak voltaképp ugye akik igénytelenek, meg semmit nem tesznek,hogy jobban nézzenek ki, mert úgy kényelmesebb nekik. De hülyék.

2013. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, te eléggé a végletekbe gondolkozol!

Férfiak: Ha valaki nem szőrteleníti magát akkor szerinted úgy néz ki mint egy ősember? Mert szerintem nem igazán. Az hogy a szőrnek már nincs olyan jelentősége mint elődeink idején, azért nem azt jelenti hogy teljesen felesleges is!

Az ha valaki szőrős, nem egyenlő az igénytelenséggel! Ettől még éppen úgy lehet ápolt. És azzal sem értek egyet hogy esztétikailag szebben mutat az izmokon a csupaszság! ( bár ez ízlés dolga, de mivel belementél én is így teszek). El se tudok képzelni szebbet egy izmos, szőrős férfimellkasnál.

Nők: Én nem azt mondom, hogy egy nő üljön bambán( semmiről se legyen véleménye) és legyen kiszolgáltatva a férfinak! Hanem a férfi tudja mit akar (jelen esetben felszedni a nőt) és legyen benne annyi hogy ezt felvállala és leszóltítja a nő. A nőnek a feladata hogy egyértelmű jeleket küldjön, de csak jeleket és ne kezdeményezzen!

A kapcsolat további alakulásában természetesen mind a ketten egyformán részt vesznek

2013. jan. 22. 14:06
 56/74 anonim ***** válasza:

Örülök hogy válaszoltál. Arról van szó, hogy nyivlán én sem azt mondtam,hogy segg csupasz legyen, csak legyen már igényesen megborotválva az a test. Én is izmos vagyko és ezt teszem. Rövidebbre vágom. De a kondiban szoktam látni olyan krapekokat, akik ilyen negyedes shortban vannak, nagy görndőr tízcentis szőrszálak állnak ki a lábukon de sűrűn, úgy néz ki mint valami légy, annak van ilyen szőrős lába, ha meg kövér ,akkor egyértleműen mangalicadisznós a nagy bunda.

Én hajnyírógéppel szoktam hetente rövidre vágni, nem is szúr, van is rajta borostánál azért hosszabb szőr, de nem egy dzsumbuj. Ebben én csak igényességet látok.

De egyre több nő várja el a csupaszságot az izmokhoz, jobb is kevesebb szőrrel, de mindig lesz pár kivétel nő. Ez van.

A nők jelzéséről meg annyit,hogy férfi agy számára nem egyértelműek általában.

Tudod, ezek a nő túl kedves, meg szemezget, meg mosolyog dolgok, van olyan nő aki szerint amelyik pasas ezt nem veszi jelnek, az egy bamba idióta. A másikfele a nőknek meg flegma pofával nyögi, hogy sorry, ez az idióta mit akar, túl sokat képzel bele a dologba, mikor ő csak szimplán kedves volt ,de az ég világon semmit nem akar.

Akkor ebből most döntsd már el,hogy miújság?! Fene akar bizonytalanra pofáraesni, megalázódni egy nő előtt,ha el van utasítva. Annyit nem ér az egész.

Akkor meg miről van szó.

Nem arról,hogy odajön a nő ezzel a szöveggel hogy "hé koma, akarsz baszni? Lecumózlak szivesen!" nem nem ez az elvárás, csak annyi kéne, hogy jöjjön oda, valami kedves gesztussal dicsérje meg bennem pont azt,ami megfogta őt, ami miatt tetszek neki. Ez egy kedves gesztus, nem nyomulás, és nem felszedés. Csak egy egyértelmű jel, egy konkrét érdeklődés kifejezés. Nem pedig üres szemezgetések meg nyálaskodó vigyorgások tömkelege a félfeérthetőség árnyékában.! Érted? ln erről beszélek.

Ebben semmiféle szerep felcserélődés nincs.

Csak arról van szó, hogy tudni kell a másik nem fejével is gondolkodni, nem csak mindig a saját érdekeinket előtérbe tolni, és vagdalózni ilyen közhelyekkel, hogy hova tart már a világ. Sehova ,teljsenek normális, csak az emberek öntudatukra ébrendnek, és végre lesöprik az évszázadokon át tartó korlátozottság, etikett ,begyöpesedett tradíciók rabi igáját!

2013. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 A kérdező kommentje:

Szóval te egyáltalán nem tartanád furcsának, ha egy nő a villamoson odalépne hozzád hogy "szia! szép a szemed, lenne kedved velem meginni egy kávét?"

Én értem miről beszélsz, és tudom a nők is elkövetnek hibákat, nem csak a férfiakra akarom kiélezni a dolgot, és nyilván az sem megoldás hogy a nő otthon ül, gyereket nevel és ennyi. Csak valahol az aranyközépút:S

Nekem sok olyan barátom volt akiknél én találtam ki hogy hova menjünk, mit csináljunk teljesen én irányítottam minden szempontból, pedig nem tartom magam domináns egyéniségnek, nagyon nem! És ebből lett elegem. Egy férfi tudja mit akar.

Ja, és egyik barátom mondott egy nagyon frappáns dolgot, szerintem ide is vág:) :egy férfi dolga hogy nyomja a gázt, a nőé az hogy a féket.

2013. jan. 22. 14:28
 58/74 anonim ***** válasza:

Kérdező, olvasd el a 2011 06 21 13.19-es választ! Valami rettenetesen irritáló, borzadályos stílusa van, szinte árad belőle a gőg és a felsőbbrendűség.

Most őszintén, az ilyeneknél kezdeményezzen az ember?

2013. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
Nem tartanám furcsának. Mitől olyan különös hely a tömegközlekedés, közterület a nők számára ,ezt sosem értettem. A nők az ilyen helyeken való ismerkedéstől mint az égő tűztől úgy félnek. Pedig ugyanolyan emberek vannak ott is, ugyanúgy lehetnek szerethető nomrális emberke, akiknek szintén jár egy esély. Mivel különb egy fertő szórakozóhelyen ismerkedni ,ami egy kész húspiac. Nyilván feltételezgetően nem elmebeteg, magát alappal valamire tartó helyes igényes nőtől egyáltalán nem tartanám furának ha odajönne ezzel a szöveggel. Miért? Ez miért olyan rossz. Inkább totál jó poén ,de nem a gagyi vicc kategoria. Még egy próbát is lehet hogy megérne. A férfiak is ugyanolyan hiúk mint a nők, már persze aki ránézésre ad magára, izmos, menő cuccokban van, azok azért ugyanúgy szeretik a bókot ,elismerést,hisz tesznek ezért. A sörhasas fotelmaneket azokat ne vegyük ide, azok aztán semmit nem tettek a külalakért, le se szarják szerintem ha a nő dicséri őket.
2013. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 A kérdező kommentje:

:) Van ilyen is, olyan is.. ezt sosem lehet tudni



Félreértettél, én nem vagyok ellene a villamoson ismerkedésnek:D Csak egy pl volt, szórakozóhelyen meg pont nem túl szerencsés komolyan ismerkedni.

Hát lehet nincs benne semmi, én ilyet tuti nem tennék

2013. jan. 22. 14:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!