Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért cserélődnek fel a szerepek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cserélődnek fel a szerepek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a fiúk többsége már nem kezdeményez,ráhagyják a lányokra akik ezáltal "elférfiasodnak".

Hol vannak az igazi,magas férfiak?? Miért kell szőrteleníteni,kondiba/szoliba járni???

és lányok ti miért vagytok ribancok és miért használjátok ki a rendes fiúkat??

MIÉRT MIÉRT MIÉRT???


20/L


2011. jún. 18. 20:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
100%
igen én örülnék hogy ha az lenne mint rég.mert egy nötöl se várhato el hogy dolgozzon 8-10orát utána otthon fözzön mossson takaritson és intézze a 2-3 gyereket.mert ez igenis nehezebb mint a pasi eljár 8-10 orát melozni aztán otthon gépezik tv-zik,mint a többség.de mostmár nem leeht eltartani a férfi fizetésböl a nöt és a gyerekeket.de ez is az egyenjoguság miatt van.de ha már muszáj a nönek dolgozni,legalább segitene a férfi is valamit.nagyon jol látom én mért vannak házisárkányok,miért megy tönkre minden nö a gyerek/gyerekek mellett...ha a pasi meg eltartja a nöt és ezzel késöbb visszaél,akkor egy ***,mert akkor az elején azt kelett volna mondania,hogy sorry de nem drágám...
2011. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
100%

08:35

Nem teljesen értek egyet. Nekem nem hiányzott volna, hogy épphogy kinövök a kamaszkorból (vagy még ki sem növök), feleségül adjanak egy jó családból származó pasihoz, akit alig ismerek, nem is szeretek (ugye döntési lehetőségem nem lett volna, mert csak nő vagyok), akinek aztán ki lennék szolgáltatva, nem mondhatnám, ha bántana, hogy nem tűröm tovább, mert lehetőségek híján hova mennék?

El kéne viselnem, hogy megalázzon, kihasználjon, ne foglalkozzon velem és még nekem kellene befogni a szám.


Amit te leírtál, az egy idealizált eset, de sajnos nagyon sok házasság nem így működött régen sem.

Mint ahogy a mai világban az lenne az ideális, hogy ha már a nő dolgozik, akkor a férje segítsen otthon a házimunkában, gyereknevelésben. De vannak is ilyen férfiak.


Szerintem az emancipáció eszméjével nincs baj, csak nem kéne elferdíteni, egyes nőknek sem arra kéne használni, hogy elfelejtsék a női szerepüket és a férfiaknak sem mentségként arra, hogy otthon csak punnyadjanak és minden munkát a nőkre hagyjanak.

2011. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 A kérdező kommentje:

Az a baj,itt nem lehet egy határt húzni,és egyértelműen kijelenteni hogy jó a női egyenrangúság vagy sem.

Amit írtatatok mindkettőbe van igazság.

Az is igaz hogy valahol belénk nevelték ezt a hagyományos formát hogy család : anyuka otthon apuka dologzik.Ennek is megvannak a maga előnyei és hátrányai.

De az tény hogy mára már a nemek közto éles határok szinte teljesen megszűntek.Ettől még viselkedhet a nő nőisen,de elég nehezen hiszen ha mondjuk a munkahelyén ő a fönök ehez szokik hozzá és egy kapcsolatba is ő akar lenni az irányító fél,ezzel pedig elnyomja a férfiakban az ősi ösztöneiket.

2011. jún. 19. 09:37
 24/74 anonim ***** válasza:
igaz igaz.nincs arany középút.a baj hogy régen a nö neve kuss volt,verte a férfi nem számit.de talán az lenne a jo ha a nö könnyü munkát végez,napi 4-6orában.és mégis dolgozik,tehát a férfi befoghatja.és az otthoni teendöket könnyebben végezné el.és ha hazaér a férfi segit ő is.elmosogat.játszik a gyerekekkel.nekem nagy szerencsém van.én nem dolgozok,bár mert nem találok semmit.de én is majd olyan munkát nézek baba mellé ha lesz,ami összeegyeztethetö az ovodával,iskolával is.mert ugye nekem kell elvinni,értemenni,mert párom külföldön dolgozik.ő msot eltart engem és nem zavarja.tartsam rendben a házat stb.de én is tudom hogy dolgozni kell,mert énsem akarok késöbb balhét ebböl.csak megtehetem igy hogy nem spar-ba,gyorsétterembe,vagy takaritoként dolgozok napi 8-10orát 60ezerért.
2011. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
80%
MI AZ,H A NŐK A KÜLSŐT NÉZIK???????Hát b*ssza már meg,úristen,nem hiszem el,h hányszor kell leírni,h a pasi is azt nézi,itt meg magyaráznak az okádék fejűek,h nem találnak senkit,tegyenek a ragyák ellen,meg járjanak kicsit sportolni,nem kell nekünk kigyúrt állat,vastag pénztárca,nagy májer pasi,egyszerűen értelmes,kedves,megértő.És a pasik is ugyanúgy a külsőt nézik,mivel mit mást lehetne első látásra.
2011. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Milyen ősi ösztönt nyomnak el a nők a pasikban? Hogy lábtörlőnek vegyék a másik embert?

Uralkodni, kihasználni egy ártatlan nőt az jó, mi?


Egy nőben is benne van az IRÁNYÍTÁS és SZABADSÁG vágya!

Ezt nem veheti el senki tőle!


Nem érzik a férfiak fontosnak magukat? Igen? Miért régen fontosnak érezték magukat? DE CSAK AZÉRT, MERT ŐK JÁTSZOTTÁK A MENŐ JANI SZEREPET, HOGY ENYÉM A HATALOM A PÉNZ, NEKED KUSS A NEVED???


Hát köszi, ilyen dirigálós, rabszolgatartó, magát fontosnak tartó a másik kapcarongynak néző faszi szerintem egy normális nőnek sem kell.


Most miért nem teszik magukat "fontossá" a férfiak?

Persze ha lejár a műszak inkább söröznek és döglenek a TV előtt, minthogy segítenének a családnak!

Szerintetek miért fontos egy olyan férfi, aki nem csinál semmit, nem törődik a családjával csak elvárásai vannak?


Jó dolog az emancipáció, bár semmilyen egyenjogúságot nem látok, a nők még mindig hátrányban vannak az élet sok területén, már csak biológiai természetüknél fogva is, és szerintem ez nem is fog változni.


A szabadság minden embernek megjár! Ha tudsz tanulni, lesz munkahelyed, lesz pénzed= nem függsz senkitől és a magad ura vagy! Egy nőnek annál jobb érzés nem lehet hogy szabadnak érzi magát és egy rabszolga-kapcsolatból kitud lépni!


A kezdeményezésről: én soha sem kezdeményeztem és nem is fogok! Nem fogok nő létemre kutyagolni egy pasi felé, aki valószínű akkor is igent mondana, ha nem akarna tőlem semmit! Már csak dugásra is jó volnék, mert magas és jó alakú vagyok:P Ezért ne kezdeményezzen egy nő! Könnyen kihasználhatják! Ellenben a férfi? ha egy nőnek nem jön be a pasas, akkor nemet mond, de nem használja ki azon a címen, hogy "egy menetre jó leszel papám, oszt doblak". Legalább egy pasinak ettől nem kell tartania, de egy nőnek sajnos igen:( Sajnos amilyen erkölcsi fertő a mai pasik nagy része:((((

Valószínű, ezért is alakult úgy, hogy a pasi udvaroljon és a nő válasszon. Mert fordítva könnyen kihasználás áldozata lehet egy nő.

Persze kihasználhatnak egy pasit is, pl. meghívatja magát egy kólára. Aztán mi van? A szexuális kihasználás ennél sokkal lélekrombolóbb tud lenni egy nőnek mint egy ital kifizetése.


Én is észrevettem, hogy nem kezdeményeznek a pasik. Hát akkor így jártak, egyedül maradnak. Vagy majd egy bányarém fut utánuk...bár sötétben minden tehén fekete:D


Nálam eddig jó pasi csak akkor kezdeményezett, ha le akart fektetni (persze elkoccoltattam).

Akik komolyat akartak, azok meg annyira rondák voltak mint a bánya rém. Szó szerint. Egyik sem volt 170 centi se, talán 165...talán! És mellé csúnya fej, otromba ruhák és irgalmatlan rossz helyesírás. Hát köszi...


Mostanság van párom, aki jóképű, magas is és sportos, ad magára (nem szőrtelenít de engem nem zavar), okos, intelligens:)

27N

2011. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire kitértetek az emancipációra, akkor azzal az egyetlen baj, hogy a jogok mellé kiváltságokat is kaptak a nők. Mert, aki azt mondja, hogy a nőkkel nem kivételeznek, az hazudik!Szóval most akkor a férfiak vannak elnyomott szerepben??? :D


Mostani fiatal nők is hangoztatják, hogy végre a maguk urai, de szerintem egyiküknek sincs fogalma, milyen volt bárkitől is függeni, szóval miről beszélnek?


A másik pedig a média negatív hatását én olyan 70 %-ra tippelném, amely férfira, nőre egyaránt rossz hatással van. Mit várunk amikor az ország nagy része VV-n meg ilyen népbutításokon szocializálódik?


Előzőnek pedig, miért gondolod, hogy egy férfit nem lehet kihasználni?


És hogy legyen egy kis biológia is, a férfiak elnőiesedése fogható, a vízbe kerülő, fogamzásgátlóból visszamaradó hormonokra is - meg SP-re, meg a sok kis tini b.uzira, bár ez nem biológia :D -.


Mellesleg az összes barátnőmnél én kezdeményeztem, mielőtt valaki is a szememre vetné. :)

A legtöbb nőnél abba merül ki a kezdeményezés, hogy oda küldik a barátnőjüket, hogy hé tetszel a barátnőmnek! Na ezek nem szoktak érdekelni túlzottan. :)

2011. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
Azt pedig kifelejtettem, hogy egyes nők, amilyen egoista, flegma, hisztis pi.csa stílusban utasítják el a férfiakat, nem csodálkozom, hogy inkább hagyják a nőket egy ideig. :)
2011. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell sarkítani!

Én pontosan arról beszélek hogy egymás ellen van manapság a két nem.Nem hogy kihoznák egymásból,amit kikéne hozniuk,hanem elnyomják és pont hogy fordított helyzet alakul ki.

Nem mondtam hogy ez a férfiak hibája,vagy a nőké,és azt se mondtam hogy a régi időkbe a nők elnyomó helyzete jó volt.

-én csak elmondtam észrevételeimet hogy szerintem sem a nők,sem a férfiak nem tartanak jó úton!Dacosak(mindenki a másikra mutogagat,még itt is megfigyelhető hogy rögtön támadásnak vesznek és a másik nemet okolják),kiábrándultak és ezáltalán nem tisztelik a párjukat.

Itt valami,új,világmegváltó tervre lenne szükség:D Hogy mindenki új lappal kezdjen és helyre álljon a béke!

2011. jún. 21. 14:11
 30/74 anonim ***** válasza:

ma 14:11

Szerintem azok beszélnek egymás ellen, akik sikertelenek a párkapcsolatokban és ezért könnyebb a másikat hibáztatni.

2011. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!