Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért cserélődnek fel a szerepek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cserélődnek fel a szerepek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a fiúk többsége már nem kezdeményez,ráhagyják a lányokra akik ezáltal "elférfiasodnak".

Hol vannak az igazi,magas férfiak?? Miért kell szőrteleníteni,kondiba/szoliba járni???

és lányok ti miért vagytok ribancok és miért használjátok ki a rendes fiúkat??

MIÉRT MIÉRT MIÉRT???


20/L


2011. jún. 18. 20:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:

14.44-el teljesen egyetértek. sosem értettem, hogy mi a gond azzal, ha tömegközlekedési eszközön vagy utcán szólítja meg őket egy férfi. a nők kitalálnak kismillió szabályt és csak aszerint szabad közeledni feléjük, különben mehet az ember a francba. A legtöbbjükre iylenkor rájön valami paranoid tévképzet, hogy ez biztosan egy pszichopata őrült, aki meg akarja ölni6erőszakolni őket, stb...

De könyörgöm, nappal, nyilvánosan, milliónyi ember orra előtt? Ettől rosszabb helyzetet el se lehetne képzelni arra, ha valakinek ilyen szándékai lennének! Bezzeg egy sötét szórakozóhelyen, ahol mindenféle zűrös alak felbukkan, ott meg lehet, mert a női szabályok szerint ez rendben van.

Vagy pedig: csak közös tevékenység, baráti társaság, stb... De ha ez kilőve, akkor marad az Internet, de mégsem, mert ott csak az aberráltak és a lúzerek keresgélnek, ismerkedj élőben! Viszont akkor visszajutottunk oda, ahonnan elindultunk. Magyarán lúzer vagy, dögölj meg, úgyis csak azt érdemled.-mondják a nők.

Ezen miért nem gondolkodik el soha egyetlen nő sem?!

2013. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:

Igen, igen, épp ezaz,hogy a nők kényszeresen ezt gondolják, hogyha egy olyan közegben vannak leszólítva, ahol nem szokás! ismerkedni, mert nem arra való, akkor csakis dugni akarnak. De mégis miért? mikor a szórakozóhely patkányfészkek meg kimondottan az ismerkedésre vannak kihelyezve, de mégis az esetek túlnyomó többségében egy egyéjszakás baszok jön ki belőle, és ezt nagyon is jól tudják. Akkor mégis érthetetlenül jobban hajlanak rá ott. -dilis gondolkodás ez én mondom.

Túl cél orientáltak. ők ezt tartják furcsának,ha valamit nem arra használsz amire való. Furcsálják,hogy a közelkedésre való közeget ismerkedésre használod. De miért, ezt nem értem. De sejtéseim vannak, mert félősek, meg nem számítanak rá.

2013. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 A kérdező kommentje:

ójaj, lavinát indított el a példám:)

de mint mondtam, ez CSAK egy pl volt írhattam volna akármi mást, nekem semmi bajoma tömegközlekedéses ismerkedéssel!

2013. jan. 22. 15:19
 64/74 anonim ***** válasza:

"De sejtéseim vannak, mert félősek, meg nem számítanak rá."


Itt van a kulcs. A szórakozóhelyre már eleve 2rákészülnek" a dologra. Smink, ruci, és előtte felcsavarják a belső szabályzón az egójukat kb. a tízszeresére. Azonkívül oda minimum párban mennek vagy inkább csapatban, ahová kívülálló nem teheti be a lábát. Kelletik magukat, riszálják és várják a közeledést, érdeklődést, ugyanakkor kifejezetten "megsértődnek", ha egy nem alfa-hím merészel közeledni feléjük.


Egy normál helyen, a hétköznapokban (és főleg egyedül) ugyanakkor már megszeppent nyusziként viselkednek és azonnal menekülni kezdenek. Szerintem mélyen belül az van bennük ilyenkor, hogy felkészületlenek, nincsenek bevált stratégiáik a helyzetre és emiatt pánikolnak.

A nagy igazság az, hogy a nők egyszerűen GYÁVÁK! Ha nem az ő kényük-kedvük szerint történik valami, akkor azonnal összeomlanak és ilyenkor jön a menekülés vagy éppen ellenkezőleg, az ordenáré, bunkó visszautasítás, amivel csak a saját hitványságukat akarják leplezni. Ha énhozzám közeledne egy lány, én nagyon örülnék és ha egyébként nem jönne be, akkor is kedvesen utasítanám el. De óriásit nőne a szememben és már emiatt nagyon megnőne az esélye, hogy járni akarjak vele.

2013. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:

ójaj, lavinát indított el a példám:)

de mint mondtam, ez CSAK egy pl volt írhattam volna akármi mást, nekem semmi bajoma tömegközlekedéses ismerkedéssel!



Már késő! :)

Olvasd el a fentebbieket és utána kommentet kérünk!

2013. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 A kérdező kommentje:

Najó, ez már átment himsoviniszta magatartásba amibe nem kívánok részt venni!

Most belemehetnénk a nők hibáiba igen, ahogy a férfiakéba is és oldalakat tudnék írni mindkettőről!!!

Nem fogunk kiegyezni, és elbeszélünk egymás mellett.

2013. jan. 22. 15:35
 67/74 anonim ***** válasza:
64, nagyon jó meglátás, jól kiegészítetted a tippemet. Respect! egyetértek.
2013. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 A kérdező kommentje:
ja, és ez a ha ronda lány szólítana le, épp olyan mosolyt csalogató amikor azt mondják hogy a nők csak a külsőt nézik !:)
2013. jan. 22. 15:36
 69/74 anonim ***** válasza:
15.36, velem eddig egyszer volt ilyen. Bejöttem nagyon egy lánynak, aki nekem nem, bár ebben a külseje mellett benne volt az is, hogy belsőleg elég fura volt. Megpróbáltam vele, de rájöttem, hogy ez nem megy, ezért inkább szakítottunk. És hogy ne legyek annyira hímsoviniszta, nem feküdtem le vele, mert nem éreztem volna tisztességesnek. És kapaszkodj meg, a saját bevallása szerint azonnal lefeküdt volna velem, ha én akarom, dacára annak, hogy még szűz volt és addig soha nem látta egy fiú sem meztelenül. Ez valami hihetetlenül jó érzés volt!
2013. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
Engem is szólított le már egy lány, aki nem volt bejövős. Ami biztos! Ribancnak nem tartottam akkor sem, ma sem ez miatt. Sőt jól esett, bár elég hideg voltam. Nem flegma, nem elutasító, nem bántottam meg,csak úgy kérdezett, még meg válaszoltam aztán ennyi. De ezzel igazán nem volt semmi kínos sztuáció. Inkább úgy érzem jól oldottam meg a helyzetet. Ő sem sérült lélekben, és nem kergettem hiú reményekbe. Eről van szó. De mai napig tisztelem,hogy ő legalább lépett a boldogsága irányába nőként, és ennyit megetett. Nincs ebben semmi gond, ő érzett ennyi önbizalmat magában , és lépett. Nem szégyen. Mellesleg nem volt csúnya lány, átlagosnál kicsit jobb, csak nem az esetem annyira. Ma lehet jobban bejönne, azóta változott az izlésem nekem is. Nem adtam lentebb igényszintet, csak többféle arcvonás is bejön,meg a kicsit ducibbak is.
2013. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!