Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemet teljesen megbolondí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet teljesen megbolondítja egy nő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem igazán tudom mit gondoljak az alábbi szituációról, ezért érdekelne mások véleménye is.

A férjemmel 11 éve vagyunk együtt, vannak kisebb gondok de semmi komoly, és egyébként jól megvagyunk. 2 gyerekünk van, a nagyobbik most kezdte az iskolát. A helyzet az, hogy van a fiunknak egy osztálytársa, akinek az anyukájától a férjem teljesen megbolondult, vagy legalábbis én így veszem észre. Össze szoktunk futni vele amikor visszük / hozzuk a gyereket, elég flegma nő egyébként, nem köszön, nem jópofizik, kerül mindenkit, viszont az tagadhatatlan, hogy gyönyörű, fiatal (tippre nálunk biztosan fiatalabb 5-8 évvel, harmincas évei elején járhat), természetes, finoman elegáns, divatos, de abszolút nem kihívó stílussal, szolid sminkkel.


A probléma a következő, a férjem iszonyatosan furán viselkedik a közelében, már a nyílt napokon is megfigyeltem hogy folyton bámulja, furán ideges ha a hölgy jelen van. Múltkor konkrétan majdem nekiment valakinek a kocsival úgy elbambult, mert ez a nő hirtelen kilépett két parkoló autó közül, hogy beszálljon a sajátjába. Reggel a férjem általában ugyanoda parkol le, de néha csak úgy random leparkol másik helyre, és persze mindig csak akkor és oda ahol a nő éppen sétál. Egyszer leparkolt pont elé, és miután a nő beült a kocsijába hosszan nézte a visszapillantó tükörben, majd az autóját is ahogy elhajtott. Ha én ott vagyok és látom az arcát, akkor nem bámulja. De ha háttal vagy oldalt vagyok és jön ez a nő, akkor visszanézek és bámul bele az arcába, a csavar pedig itt jön, ez a hölgyemény meg sejtelmesen bámul vissza rá (de lehet csak beképzelem már). Neki is férje van, egy elég jóképű, fiatal férfi. Egyébként mi sem nézünk ki szarul, én nagyon jól tartom magam, rendszeresen sportolok, adok a kinézetemre, szép nőnek tartom magam, a férjem is jóképű.


Amikor a férjemet kérdőre vontam kiröhögött, mondván csak képzelgek és azt sem tudja kiről beszélek. A nőt nyilván nem fogom megkérdezni, hogy mit gondol a dologról. Viszont szerintetek én látok ebbe bele többet, vagy a férjem tényleg furán viselkedik? Sosem csinált ilyen hülyeségeket korábban, főleg nem más nők miatt, most nagyon idegen ez a féltékenység amit érzek, nem adott okot erre korábban.



tegnap 21:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
19%
Pont az jutott eszembe, mint a 10-esnek. Ebben az az extra xar, hogy a jelenleg elsős fiatok osztálytársának az anyja... Ez az egész így most lehet, hogy akár 8 évig is ott lesz a levegőben, ha nem történik intézményváltás egyikőtök részéről. :(
tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
87%
Fuuuu hasonló a szitu velem.Csak ugye én nő vagyok ,és engem bámul mindig egy apuka.Mar nekem kellemetlen...Ha a felesége ott van akkor is.
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
83%
Nekem már a túlzott bámulás is kiverné a biztosítékot, na de az hogy direkt úgy intézkedik hogy összefusson vele és lássa. Na ezt nem tűrném, és nem is hagynám magam hülyének nézni. Te ismered a férjed, úgy gondolom észrevennéd ha másképp viselkedik, ahogy írod te pont ezt érzékeled is. Bíznod kell a megérzéseidben. Nekem erősen beriasztana a rendszerem az tuti.
tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
78%
Most amikor akármikor jön más nő akivel pontoontpont a férje mindig váltsanak iskolát, lakhelyt? A bánat csinálna ilyesmit. Inkább kivágnám a férjem és élnék nyugisan a gyerekeimmel.
tegnap 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Akkor ezek szerint tényleg nem csak szerintem furcsa ez a viselkedés, hanem más sem tartja okénak. Nem tudom, ebből mi sülhet ki, de egyelőre nem akarom letámadni, viszont figyelni fogok azokra a jelekre amiket írtatok. Ezen a ponton csak remélni tudom, hogy az idő előrehaladtával nem fog eszkalálódni. Önmagában az, hogy egy szép nőt észrevesz még azt mondom oké, nyilván nem vak, de ilyen furán, hogy számomra is nyilvánvaló legyen a helyzet, még sosem viselkedett.


A suli “sajnos” a környék legjobbja, innen nem nagyon vinnénk át máshova, és engem is aggaszt ez, hogy még 8+ évig fogják kerülgetni egymást…

tegnap 22:04
 16/31 anonim ***** válasza:
14%
Jelezd a nőnek, hogy a férjed a tied.
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
80%
Ennél a pasinál már dolgoznak a primitív ösztönök. Semmi jóra ne számíts. Nem csupán arról van szó hogy meglátta a nőt, megnézte, elfelejtette. Ez lenne a normális állapot. Már keresi az alkalmat hogy lesse, most még csak azt. De egyre csökkenteni akarja majd a távolságot a nőtől. Főleg ha ez a primitív ösztön lép működésbe azonnal ahogy megpillantja. Majdnem balesetet okoz annyira bámulja?? Ez csak rosszabb lesz, de ne legyen igazam azt kívánom.
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
47%

#15


Nem érted a lényeget. Ha váltanátok is iskolát a drága férjed nyugodtan felkeresheti a mostani iskola előtt, vagy ha tudja a nevét rá írhat. Ha meg akar csalni talál rá módot! Ráadásul mégha lakhelyt is cseréltek nehogy "véletlenül" félrekhhhmm akkor jön újabb nő. Akkor megint költözni fogtok, vagy micsoda? Ami elkerülhetetlen azt nem elkerülni!

Egyszerűen mint nő leszerepeltél nála.

Ha veled fekszik le ezentúl ő fog járni az eszében, ő rá elégíti ki magát.

Hiába vannak gyerekek ő akkor se parancsolghat az érzéseinek és sajnos nem is úgy néz ki, hogy a nőt kerülgetné mintha leprás lenne, inkább ellenkezőleg.

tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Egyszerűen borzasztó ez az egész, most hogy jobban belegondolok azok alapján amiket írtok, teljesen összeszorul a gyomrom. Nem tudom hogy mit tegyek, vagy hogy mit tud ez a nő amivel ezt kihozta belőle. Tényleg soha de soha nem viselkedett még csak hasonlóan sem. A házasságunk rendben van, a szexuális életünk rendben van, nem tudom mi miatt érdekelheti valaki más ennyire.
tegnap 22:22
 20/31 anonim ***** válasza:
58%

Hiába van rendben (majdnem) minden amikor hiányzik a szerelem, hiányzik az új inger neki. Téged megszokott, te egy fix pont vagy akkor is átoperáltatod magad a világ legszebb nőjéve. Valószínűleg egy ideig működne a varázs, de mivel a személyiségeden nem tudsz változtatni, nem vagy az az új személy megint megunna téged, ismét más nőre vágyakozna. Az ember normális esetben csakis addig hűséges érzelmileg míg szerelmes. Ha eltűnik az érzés akkor előtör a hiány előbb, vagy utóbb.

Világosan látszik, hogy nem igazán szeret és becsüli meg az életét melletted mert nem elég, hogy maj' kiesik a szeme, csorog a nyála nyugodtan belehazudik az arcodba. Mégis ilyentől mit várhatsz? Semmi jót. Jobban teszed ha felkészülsz lelkileg, anyagilag (minden hogyan) amennyire csak tudsz a hűtlenségre, vagy a válásra.

tegnap 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!