Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemet teljesen megbolondí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet teljesen megbolondítja egy nő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem igazán tudom mit gondoljak az alábbi szituációról, ezért érdekelne mások véleménye is.

A férjemmel 11 éve vagyunk együtt, vannak kisebb gondok de semmi komoly, és egyébként jól megvagyunk. 2 gyerekünk van, a nagyobbik most kezdte az iskolát. A helyzet az, hogy van a fiunknak egy osztálytársa, akinek az anyukájától a férjem teljesen megbolondult, vagy legalábbis én így veszem észre. Össze szoktunk futni vele amikor visszük / hozzuk a gyereket, elég flegma nő egyébként, nem köszön, nem jópofizik, kerül mindenkit, viszont az tagadhatatlan, hogy gyönyörű, fiatal (tippre nálunk biztosan fiatalabb 5-8 évvel, harmincas évei elején járhat), természetes, finoman elegáns, divatos, de abszolút nem kihívó stílussal, szolid sminkkel.


A probléma a következő, a férjem iszonyatosan furán viselkedik a közelében, már a nyílt napokon is megfigyeltem hogy folyton bámulja, furán ideges ha a hölgy jelen van. Múltkor konkrétan majdem nekiment valakinek a kocsival úgy elbambult, mert ez a nő hirtelen kilépett két parkoló autó közül, hogy beszálljon a sajátjába. Reggel a férjem általában ugyanoda parkol le, de néha csak úgy random leparkol másik helyre, és persze mindig csak akkor és oda ahol a nő éppen sétál. Egyszer leparkolt pont elé, és miután a nő beült a kocsijába hosszan nézte a visszapillantó tükörben, majd az autóját is ahogy elhajtott. Ha én ott vagyok és látom az arcát, akkor nem bámulja. De ha háttal vagy oldalt vagyok és jön ez a nő, akkor visszanézek és bámul bele az arcába, a csavar pedig itt jön, ez a hölgyemény meg sejtelmesen bámul vissza rá (de lehet csak beképzelem már). Neki is férje van, egy elég jóképű, fiatal férfi. Egyébként mi sem nézünk ki szarul, én nagyon jól tartom magam, rendszeresen sportolok, adok a kinézetemre, szép nőnek tartom magam, a férjem is jóképű.


Amikor a férjemet kérdőre vontam kiröhögött, mondván csak képzelgek és azt sem tudja kiről beszélek. A nőt nyilván nem fogom megkérdezni, hogy mit gondol a dologról. Viszont szerintetek én látok ebbe bele többet, vagy a férjem tényleg furán viselkedik? Sosem csinált ilyen hülyeségeket korábban, főleg nem más nők miatt, most nagyon idegen ez a féltékenység amit érzek, nem adott okot erre korábban.



tegnap 21:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%
Valami miatt feltàmadt benned ez az érzés.Ezzel a kapcsolattal valami nem stimmel,ami miatt kevésnek érzed magad és ezt vetíted ki a jelenlegi szituációra.
tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
Bejön neki eléggé rendesen és ha a nő ugyanúgy bámulja akkor kölcsönös az érzés. Az probléma, hogy letagadja az érzéseit előtted miközben látod, tapasztalod hogyan viselkedik. Leültetném, hogy mondja el őszintén, ne kamuzzon mint ismerem mint a rossz pénzt, nincs abban semmi, hogy más megmozgatta. Ha megint kiröhög, nem veszi komolyan az aggodalmaid akkor nem lesz ennek jó vége különösen ha a nő enged neki. Nyilván ha végre bevallja az sem túl jó, de legalább közös nevezőre lehetne jutni. Mint pl. az, hogy megpróbáljátok feldobni a házasságot. Persze hogyha azon lennétek, de mégse változik semmi, vagy még furcsábban viselkedne, értsd ideges lenne rád ok nélkül, vagy meglepne valamivel amivel nem szokott, kimaradozna, lerakná a telót hirtelen bár nem szokta előtted ha mással beszél akkor több mint valószínű, hogy kamatyolnak...
tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
24%
Tetszik neki, ennyi. Tesz vmit? Semmit. Hagyd.
tegnap 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
83%

Nekem exem jött haza melóból és szóba hozta az új kolleginát milyen aranyos, ügyes, milyen jó viszonyt ápolnak, de soha nem mutatta be pedig az összes barátját ismertem.

Aztán soha többé nem emlegette magától csak egyszer megkérdeztem miért olyan rossz kedvű mi történt. Elmesélte, hogy a kolegina már nem barátkozik vele mert bepasizott.

Oda eljutottunk, hogy rajtam vezette le a rossz hangulatát, sőt egyszer fogta magát és kiment a kanapéra aludni.

Teljesen elegem lett belőle és szakítottam vele.

Később meg tudomásomra jutott, hogy a kolleginával csókolózott és pár munkatárs tudott róla csak aztán szóltak, hogy kidobtam.

Persze lehet, hogy le is feküdtek.

A tanulság ebből az hogyha téged szintén elkezd indok nélkül bántani, vagy olyasmit tesz ami nem vall rá, hogy vagy érzelmileg, vagy fizikailag, illetve kettő az egyben hűtlen hozzád.

Úgyhogy ja a 2-es jókat írt, vannak jelei mindig mikor csalfa a párod. Érdemes rájuk odafigyelni.

tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Ez nagyon nehéz lehet. Okosat nem lehet erre mondani, mert mi van akkor, ha azt mondja, hogy igen tetszik neki. Ezt rettenetes lehet hallani. Én biztos elkezdenék cirkuszolni, nem tudnám csendben tűrni.
tegnap 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%

#3


Miről beszélsz amikor direkt arra parkol amerre a nő? Bámulja mint a borjú az új kaput? A flört neked semmi a társad jelenlétében? Tisztelet hiánya és ha még képes szemrebbenés nélkül hazudni is akkor aztán esze ágában sincs ellenállni a nőnek, inkább rögvest levarrná ki tudja hányszor és ha az enged neki meg is fogja tenni szempillantás alatt.

tegnap 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
76%
Ebből baj lesz...
tegnap 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%

Jaj Istenem így van ez sajnos. Amikor elmúlik a szerelem és alig marad, vagy nincs is vonzalom legalább az egyik fél részéről és belép közéjük a harmadik személy akkor aztán összedől a házasság mint a kártyavár. Szomorú, hogy a szeretet nem elég. Még a gyerekek iránti szeretet sem.



Erre tényleg nincs jó válasz, mert ha meg akar csalni, nem tartja vissza semmi és senki akkor meg fogja tenni ha nem azzal a nővel akkor majd mással, másokkal.



Más részről nézve ha nem teszi meg te ezek után nem fogsz benne megbízni úgysem és a kapcsolat még jobban tönkre fog menni mint jelenleg van.


Lényegében nincs esély arra, hogy köztetek jobbá váljon a visszony még akkor sem ha harcoltok érte mert már késő.

tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%

Hát igen, szerintem jó lenne határozottan nyomatékosítani, hogy más nők bámulása nem oké. Különben jön a zárcsere és aludhat ahol csak akar.

Talán a kedves anyukát is elkapnám, hogy vajon szeretné-e ha a kedves férjével elbeszélgetnél.

tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
45%
Vagy lesz az, hogy a lurkónak kerestek egy színvonalasabb iskolát. Még ezt csinálni 8 évig, ah nem...
tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!