Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondít a szerelem?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam idáig azt magamról hogy romantikus nő lennék. Soha nem szerettem a direkt romantikázást, nem kedvelem ha virágot kapok, a gyertyafényes vacsora sem hoz lázba. És mégis, ez a szerelem, amit most érzek, teljesen kifordít önmagamból. Érzékeny lettem és sodródom az érzelmek hullámain, akaratomtól függetlenül. Olyan intenzitással élem meg az apróságokat, amit nem szabadna megengednem magamnak. Mert rettenetes kínokat okoznak. Kívülről olyan nevetségesnek tűnik, de beszippantott ez a rózsaszín maszlag és nem tudok szabadulni tőle, bár szeretnék. És ez annyira nagyon nyálasan hangzik, de tényleg úgy érzem hogy elvesztem, mert betege lettem ennek a szerelemnek. Szabadulnék tőle, de nem megy.:(

Van ennek egyáltalán értelme? Mi a fenének kell ez bárkinek is, ha általa elveszíti az ember a józan ítélőképességét?


2014. máj. 25. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig, éppen ez a gyönyörű benne.Olvass el néhány szerelmes Petőfi, Ady, József Attila verset.
2014. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szerelem azért van, hogy sikeresebben add tovább a génjeidet. Ehhez meg pont ez kell.
2014. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz szabadulni tőle? Tiltott gyümölcs?


Nekem az a problémám, hogy engem is teljesen beszippantott ez az érzés, egész nap ekörül keringenek a gondolataim, de egyikőnk sem független, ráadásul fogalmam sincs, hogy neki tetszem-e egyáltalán, vagy csak plátói a rajongásom. Hát nem könnyű!

2014. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a bajt hozza az ember fejére.
2014. máj. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!