Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbolondít ez a bizonytalansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondít ez a bizonytalanság F/20 Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Egyik barátom (lány) bemutatta a barátnőjét több mint 1 hónapja. Semmi célom nem volt kezdetben, de az este végére összegabalyodtunk. Azóta sokat beszélgettünk. Majd elmentünk beültünk vhová és újból összegabalyodtunk, kézen fogva kísértem a buszhoz. Megbeszéltük, hogy megpróbáljuk együtt így is lett, 1 hétig tartott az öröm, és addig megvártam suli után stb többi aranyosság. 1 hete nem találkoztunk, mert arra kért függesszük fel az egészet, majd megbeszéljük, de most elfoglalt lesz, sokat kell dolgoznia a fellépéseken. Ok. Szntem más valaki áll emögött, de nem érdekel eddig is vártam továbbra is türelmes leszek. Nyílván talán ő se tudja mit akar, de én tudom. Mit gondoltok, jól áll a szénám vagy veszett fejsze nyele az egész már rég? Köszi az értelmes válaszokat :)
2014. máj. 22. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szigorúan az eddigi tapasztalataimra támaszkodva nem fűznék túl sok reményt a dologhoz, de nem voltam minden egyes nővel, úgyhogy nem tudom mennyire van értelme ebből kiindulnod. Érdemben választ szerintem nem lehet adni, ha kedveled, akkor úgyis megvárod mi lesz(ezt a más valaki dolgot viszont nem feltétlenül hoznám fel a helyedben, mindig csak a baj van belőle).
2014. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Barinője említette, hogy volt valaki előttem, de mivel velem jött össze gondoltam nem kell aggódni, nyeregben vagyok. Ha azt kell akkor várok szépen türelmesen, mint a hülyegyerek mást úgyse tudok tenni.
2014. máj. 22. 23:13
 3/6 A kérdező kommentje:
A másik meg amíg nem beszélem meg vele a kettőnk dolgát nem tekintem befejezettnek a dolgot/de annyira nem is jó ez a helyzet, szval várok..
2014. máj. 22. 23:15
 4/6 anonim ***** válasza:
"barinője" -ezt tőlem tanultad?
2014. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
úgy gondolod?
2014. máj. 22. 23:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az ugrott be először, hogy túl sok voltál neki. Nem jó dolog, tudom hogy érthetetlen, de elijeszti a lányok többségét a sok "aranyosság".
2014. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!