Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolati bizonytalanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolati bizonytalanság?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg egy kedves lányt az egyik társkereső oldalon, nagyon tetszik, eddigi beszélgetéseink alapján nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

A probléma az, hogy kb 300 km távolság van közöttünk (Veszprém-Miskolc).


Mit gondoltok, fenntartható így egy kapcsolat, ha 1 hónapban csak 1-2 alkalommal tudnánk találkozni. Most a nyár miatt egy kicsit talán többet, és hosszabb ideig tudnánk egymással lenni, de mivel én egyetemista ő pedig még gimis, iskolaidőben tényleg csak keveset tudnánk találkozni. Ugyebár a vonat is nagyon drága, anyagilag is eléggé megterhelő lenne.

Esetleg akinek van tapasztalata, megosztaná velem. Köszönöm


2014. máj. 7. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
simán fenntartható! majd azon spóroltok, amin tudtok, és hát amikor a másik elmegy a másikhoz akkor több napig is ott lehet lenni, főleg h nyár van. vállaljatok nyári munkát is, h aztán is legyen minől utazgatni. utána meg ugye. költözés.
2014. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy éve vagyunk együtt, és 500 km a távolság. :) Ha érdekel, nyugodtan kérdezz privátban!
2014. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem kétszer volt távkapcsolatom, 250km távolsággal. és nem emiatt lett végük. a vonat helyett próbáld ki a telekocsit (pl oszkár), sokkal olcsóbb és kevesebb időt vesztesz az utazással is. ami a buktatója: a bizalom. sosem tudhatod, hogy a másik mit csinál, megcsal -e. de ha bíztok egymásban, akkor ez változik.
2014. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mi az a telekocsi?:D
2014. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2014. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Aha, ez egész jónak tűnik, most épp nincs senki ezen az útvonalon, de jövő héten mennék, addig hátha.

Eddigi válaszolóknak köszönöm, szívesen olvasom a továbbiakat ha lesznek.

2014. máj. 7. 12:59
 7/10 anonim ***** válasza:
ja, értem. ilyen a FB-n is van, van egy csoport, és akkor oda mindenki beirja h mikor hova megy, hánykor és mennyi helye van :D FB-n os körülnézhetsz!
2014. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
off: én az oszkárban jobban bízom, mert ott lehet értékelni, és látom-tudom, hogy kivel fogok utazni. fb-on simán belefuthatok perverzekbe, vagy olyanokba, akik átejtenek, és az utazás napján eltűnnek. lányként egyedül utazni egy ismeretlen fószerrel 250 km-en át elég rizikós, de az oszkárban még nem csalódtam :)
2014. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ok! nekem eddig nem volt ezzel bajom... mondjuk a stoppolás a legveszélyesebb mégis
2014. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, kezd kedvem lenni az oszkárhoz. Elképzelhető hogy ott próbálkozom, 2500 ft körül meg van a költség, ami annyira nem vészes.
2014. máj. 7. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!