Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm lefeküdt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lefeküdt valaki mással előttem, és emiatt nagyon durva szorongási problémáim vannak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Amikor eszembe jut, olyankor napokig alig eszek, és ki se mászok az ágyból. Nem tudom megérteni, hogy én miért nem értem annyit egy lánynak se soha, hogy nekem adja az ártatlanságát. Nem tudom, hogy min kéne változtatnom, hogy bennem megbízzon egy lány ennyire. Pánikrohamaim, és öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim vannak már ettől. A barátnőmmel próbáltam erről beszélni, de őt nem érdekli a probléma, ő csak simán nem akar erről hallani, mert szerinte nem az ő problémája. Persze én ezt tiszteletben tartom, és ezért igyekszem nem is zavarni vele őt, de attól még rosszul érzem magam ettől, sőt, már az egészségem róvására megy, ezért is fordulok ide ötletekért, mert már teljesen tanácstalan vagyok.


Mielőtt még azt javasolná bárki, hogy menjek pszichológushoz, kíméljétek meg magatokat az erőfeszítéstől. Voltam pszichológusnál, és nem segített, figyelmen kívül fogok hagyni minden olyan választ, ami ezt javasolja.



aug. 20. 13:12
 81/103 Johhny05 válasza:
75%

Nem értek valamit. Te amikor kapcsolatot kezdték a lánnyal még szűz volt?

Ha már nem, miért folytattad pont vele, ha te szűz lányra vágysz?

Úgy gondolom, ha ez neked ennyire fontos akkor értsd meg kérlek, hogy ez csak egy újabb kapcsolatban jöhet létre ahol ismerkedés során tisztázod ezt a helyzetet. Ha a lány a ti kapcsolatotok előtt már elveszítette a szüzességét az nem a te irányodban való tiszteletlenség, hiszen nem volt ezidőben kapcsolatotok, és a múltat megváltoztatni nem lehet.

Inkább az egymás iránti kölcsönös érzéseitekre fókuszálj, a közös jövőtök esélye érdekében.

A saját gondolataidat csakis te magad tudod megváltoztatni. Vagy segítséggel, vagy annélkül.

Rengeteg köny is létezik gondolkodásunk megváltoztatásának segítésére.olvass!

aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 A kérdező kommentje:
#81 sorolj fel a rengeteg könyv közül párat ami ezzel foglalkozik, mert én egyet sem találok.
aug. 31. 11:07
 83/103 anonim ***** válasza:
63%

Bocsáss meg, hogy ezt írom, de ez egy olyan probléma, amit mindenképpen pszichológussal kellene túljutni. De nem ám egy beszélgetés, hanem többlépcsős terápia, ha kell akkor gyógyszert is írnak fel a szorongásra. Az hogy egy pszichológus nem tudott segíteni, az nem jelent semmit. Nézni kell másik szakembert, akivel tudtok haladni.

Vagyhát nem tudom itt milyen választ vársz, azon kívül hogy a gondolataid totális zsákutcába vezetnek... Itt egyik válasz se lesz jó, amit kapni fogsz, csak tovább gyötör a tudat és mérgezed vele a párkapcsolatodat.

VAGY szakíts a lánnyal és innentől nem csak arra fogsz gondolni, hogy előtted volt valakivel, hanem utánad is!

Amúgy lehet tényleg a szakítás a megoldás. Keress egy szűz lányt. Bár őszintén nem tudom elhinni, hogy ez a valódi probléma. És azt is vedd figyelembe h te sem vagy szűz.

szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem csak simán normális vagy.
szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 A kérdező kommentje:
#83 Ha itt nem tud nekem senki semmi használhatót mondani, akkor egy pszichológiai rendelőben sem.
szept. 6. 19:48
 86/103 A kérdező kommentje:
#85 Köszönöm, de továbbra sem érzem jól magam.
szept. 6. 19:49
 87/103 A kérdező kommentje:
Bocs, az előző a 84-esnek ment.
szept. 6. 19:49
 88/103 anonim ***** válasza:
Kérdező, én a 79. vagyok, és még nem válaszoltál a kérdésemre. Ha már az elején tudtad, hogy zavar ez, miért feküdtél le a lánnyal, miért nem kerestél valaki olyat, aki hasonlóan gondolkodik, mint te? Illetve most, hogy már te sem vagy szűz, nem gondolod, hogy egy szűz lány pont emiatt nem akarna veled esetleg lefeküdni, mert ő is szűzzel akar lefeküdni?
szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 A kérdező kommentje:
#88 Kerestem szűz lányt évekig, de nem találtam, és egy nem szűz is jobb a semminél. Nem akarok magányos lenni.
szept. 6. 21:54
 90/103 anonim ***** válasza:
0%

Nem kellett volna összejönni vele.

("szerinte nem az ő problémája" - Ez meg azért elég tapló hozzáállás.)

szept. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!