Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm lefeküdt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lefeküdt valaki mással előttem, és emiatt nagyon durva szorongási problémáim vannak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Amikor eszembe jut, olyankor napokig alig eszek, és ki se mászok az ágyból. Nem tudom megérteni, hogy én miért nem értem annyit egy lánynak se soha, hogy nekem adja az ártatlanságát. Nem tudom, hogy min kéne változtatnom, hogy bennem megbízzon egy lány ennyire. Pánikrohamaim, és öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim vannak már ettől. A barátnőmmel próbáltam erről beszélni, de őt nem érdekli a probléma, ő csak simán nem akar erről hallani, mert szerinte nem az ő problémája. Persze én ezt tiszteletben tartom, és ezért igyekszem nem is zavarni vele őt, de attól még rosszul érzem magam ettől, sőt, már az egészségem róvására megy, ezért is fordulok ide ötletekért, mert már teljesen tanácstalan vagyok.


Mielőtt még azt javasolná bárki, hogy menjek pszichológushoz, kíméljétek meg magatokat az erőfeszítéstől. Voltam pszichológusnál, és nem segített, figyelmen kívül fogok hagyni minden olyan választ, ami ezt javasolja.



aug. 20. 13:12
 51/103 A kérdező kommentje:
#47, #48 oké, de én ezektől a tényektől nem érzem magam jobban.
aug. 20. 14:52
 52/103 anonim ***** válasza:
92%
1 - 10 skálán mennyire kell betegnek lenni ahhoz, hogy valaki így álljon ehhez a témához?
aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
92%
Részvétem a barátnődnek, talán nem is sejti, mennyire betegesen féltékeny és szűklátókörű vagy. Sebaj, úgyis hamarosan szakítani fog veled.
aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
88%

Hogyan csináld? Neked kéne tudni, hogy miben vagy tehetséges, vagy milyen hobbik, életcélok segítségével tudnád magad jobban érezni. De pl. a sport kifejezetten jól hat lelkileg, testileg. Önbizalomnövelés mellett pedig mondogatni kéne magadnak fejben, hogy példának okáért:

"Nem más ember, szűz lány viselkedése döntő abban, hogy én milyen értékes vagyok!

Egyáltalán nem különbek tőlem a szűz lányok mert a szüzesség csak egy állapot és nincs köze az ember személyiségéhez!"

Ha ilyesmiket "beprogramozol" magadnak és elhitetted magaddal, hogy igaz amit állítasz az agyad/tudatod/pszichéd el fogja hinni.


(Ez olyasmi mint amikor valaki bebeszéli magának, hogy beteg miközben semmi baja nincs és tényleg beteg lesz mert elhitette az elméjével és a testének küldözte az impulzusokat, hogy tényleg beteg legyen.)

aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:
91%
Szegény lány, ő tudja, hogy ennyire beteg vagy?
aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:
85%
A hangsúly az "előttem" szón van. Nem ismert még téged, előtte is volt élete, ha ezt nem tudod feldolgozni, akkor inkább szakíts vele, mert mindketten csak szenvedni fogtok.
aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 A kérdező kommentje:

#54 sportolok már régóta rendszeresen, nem igazán segít ezen. Tudom hogy miben vagyok jó és tehetséges, ez sem segít.


Abban meg csak simán nem értünk egyet, hogy a szüzességnek nincs értéke. Ha nem lenne, akkor simán ideadná nekem bármelyik szűz lány (hisz értéktelen dolgokat miért ne adna oda bárki bárkinek), mégsem teszi. A kavicsok és a homok gyakorlatilag értéktelen dolgok, azokért kimegyek az útra és szerzek belőle neked amennyit csak akarsz. Ártatlan lányokat ha találok sem kapom meg az ártatlanságukat. Ezért aztán igen is van értéke számomra.

aug. 20. 15:14
 58/103 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként kérdező te miért gondolod, hogy méltó lennél rá?

Az elsőnél való partnert a lányok jobban megválogatják, mint az utána jövőket..

aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim ***** válasza:
88%

De miért adná neked szűz lány oda amikor rendesen a rögeszméd a szűzhártya eltávolítása? Azt hiszed, hogy nem látják, érzik rajtad, hogy valami nem stimmel veled? Te szűz vagy, hogy szűz csajt akarsz? Mert még akkor na valamennyire érthető lenne, de nem hiszem, hogy szűz vagy szóval egyáltalán nem fair az elvárásod.

Ha valaki szerelmes beléd, megbízik benned akkor igazából lényegtelen, hogy van-e szűzhartyája mert az érzelmek dominálnak.

Egy olyan nő aki nem szexel érzések nélkül az biztosan nem fekszik le veled még akkor se ha már nem szűz.

Te azt akarod, hogy a szűz csaj rakja szét és amiatt éreznéd magad igazi férfinak.

De attól nem leszel az!

Majd megtudod ha netán a jövőben sikerülne megfektetni szűz lányt.

Léteznek, vannak 32 évesen is szűz nők simán.

Viszont rá fogsz ébredni, hogy a szüzesség nem fog belőled igazi férfit varázsolni az idők végezetéig.

Egy ideig hizlalná a májad természetesen, de aztán éreznéd, hogy elmúlik a férfihiúság okozta boldogság.

Olyan dolog után vágyakozol ami téged kiegyensúlyozottá, boldoggá nem fog tenni...

aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 lizzi77 ***** válasza:
77%
El van állįtódva valami nagyon a fejedben.A szűzesség nem érték,hanem csak egy biológiai tény,egy ,a magzati fejlődés kor visszamaradt szövet darab.Előfordul,hogy a lányok már intenzív sport/maszturbáció közben is elveszítik...na most akkor ők szűzek,vagy sem?Egyébként elárulom,hogy a kocsi farkú pasiknak fontos a lány szűzessége,hiszen akkor azt hiszi a leányzó,hogy ez a standard...
aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!