Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm lefeküdt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lefeküdt valaki mással előttem, és emiatt nagyon durva szorongási problémáim vannak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Amikor eszembe jut, olyankor napokig alig eszek, és ki se mászok az ágyból. Nem tudom megérteni, hogy én miért nem értem annyit egy lánynak se soha, hogy nekem adja az ártatlanságát. Nem tudom, hogy min kéne változtatnom, hogy bennem megbízzon egy lány ennyire. Pánikrohamaim, és öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim vannak már ettől. A barátnőmmel próbáltam erről beszélni, de őt nem érdekli a probléma, ő csak simán nem akar erről hallani, mert szerinte nem az ő problémája. Persze én ezt tiszteletben tartom, és ezért igyekszem nem is zavarni vele őt, de attól még rosszul érzem magam ettől, sőt, már az egészségem róvására megy, ezért is fordulok ide ötletekért, mert már teljesen tanácstalan vagyok.


Mielőtt még azt javasolná bárki, hogy menjek pszichológushoz, kíméljétek meg magatokat az erőfeszítéstől. Voltam pszichológusnál, és nem segített, figyelmen kívül fogok hagyni minden olyan választ, ami ezt javasolja.



aug. 20. 13:12
 71/103 A kérdező kommentje:
#70 ha nekem adja, akkor kiérdemeltem.
aug. 20. 16:10
 72/103 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez ennyire a férfiasságodat bizonyítja, akkor mi lesz veled akkor ha természet nem teszi majd a dolgát csak gyógyszerrel fog menni? Egyszer annak is eljön az ideje.
aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemled ki ha csak egy eszközként tekintene rád.

Ja amit írt az egyik hozzászóló is fair ugyanis sok lánynak nincs szűzhártya a sport, tánc, maszti miatt és mégis szüzek a szó szoros értelmében.

Mit fogsz csinálni ha netalántán sikerülne bemártani,de nem fájna neki, nem vérezne, nem lenne mit átszskítani? Sírni?😂

aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 A kérdező kommentje:
#73 hát most meg eszköznek se voltam eddig jó senkinek.
aug. 20. 16:31
 75/103 anonim ***** válasza:
89%
Nem is leszel kb. soha. És ha még nagy csoda folytán összejönne még akkor sem biztos, hogy fájna neki, vagy lenne mit átszakítani. Túlságosan is nagy jelentőséget fordítasz a szüzességnek és állandóan pofonokat osztogat viszonzásul. El kéne engedni ezt a mániát mert a végén még fel se fog állni vagy azért mert kidöglesz, vagy azért mert elmegyógyintézetben végzed és azoknak az erős tabiknak vannak mellékhatásai.
aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
72%

Hát akkor rossz pszichológusnál voltál. Ez tényleg beteges gondolkodás tőled. Keress konkrétan szexuálpszichológust, aki a csak ezzel a témával foglalkozik, ebben jártas.

Ha egyik nem ment, akkor mehetsz másikhoz.


Ide szakember kell, gyk-ról ez nem oldódik meg.

aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 Senior Séf ***** válasza:
80%

Aztaqurva!

76 válasz egy ekkora orbitális baromságra?

aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 anonim ***** válasza:
91%
A nőben az egyetlen érték nálad a szűzhártya, aztán csodálkozol, hogy egyik szűzlány sem akar veled lefeküdni? Hát, én még bottal sem piszkálnálak, az biztos.
aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, és mi van a te szüzességeddel? Ha jól gondolom, lefeküdtél ezzel a lánnyal, esetleg másokkal is. Mi van akkor, ha az a szűz lány, akire te vágysz, szintén szűz fiúval szeretné elveszíteni? Ő is panaszkodhatna, hogy miért nem vártál rá, miért volt értékesebb a mostani barátnőd. Nem kettős mérce ez neked?
aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez teged ennyire zavar, szakits vele.
aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!