Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm lefeküdt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lefeküdt valaki mással előttem, és emiatt nagyon durva szorongási problémáim vannak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Amikor eszembe jut, olyankor napokig alig eszek, és ki se mászok az ágyból. Nem tudom megérteni, hogy én miért nem értem annyit egy lánynak se soha, hogy nekem adja az ártatlanságát. Nem tudom, hogy min kéne változtatnom, hogy bennem megbízzon egy lány ennyire. Pánikrohamaim, és öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim vannak már ettől. A barátnőmmel próbáltam erről beszélni, de őt nem érdekli a probléma, ő csak simán nem akar erről hallani, mert szerinte nem az ő problémája. Persze én ezt tiszteletben tartom, és ezért igyekszem nem is zavarni vele őt, de attól még rosszul érzem magam ettől, sőt, már az egészségem róvására megy, ezért is fordulok ide ötletekért, mert már teljesen tanácstalan vagyok.


Mielőtt még azt javasolná bárki, hogy menjek pszichológushoz, kíméljétek meg magatokat az erőfeszítéstől. Voltam pszichológusnál, és nem segített, figyelmen kívül fogok hagyni minden olyan választ, ami ezt javasolja.



aug. 20. 13:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 anonim ***** válasza:
81%

De miért fontos ez neked?

Hiszen te magad sem vagy szűz 🤷🏼‍♀️

Ne menj orvoshoz , oké!

De el fog hagyni hidd el, elege lesz !!

szept. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/103 anonim ***** válasza:
58%
De most akkor ezzel a jelenlegi nővel szexeltél már?
szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/103 anonim ***** válasza:
Te min szorongsz? Mitol felsz? Mi a legrosszabb, ami tortenhet veled?
szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 A kérdező kommentje:
#93 Tehetetlennek érzem magam. Egy kellemetlen szituációban vagyok, ahonnét úgy érzem nem tudok semerre menekülni, csak a halálba.
szept. 7. 14:32
 95/103 anonim ***** válasza:
27%
Ne add fel! Mindenkiben van érték, benned is, a barátnődben is, másokban is. Az, hogy ki szűz és ki nem, az egy dolog az ember életében. Téged sem az határoz meg, és másokat sem. Gondolj bele, hogy ha mások csak ez alapján ítélnének meg téged, mennyire szűk képet kapnának. Te is lásd meg a többi emberben az értéket, ne egy tényező alapján ítélkezz. Ne menekülj a halálba! Ha nem jó a kapcsolat, szakíthatsz, és egy szakítás sosem jelenti az életed végét. Mindig lesz új kapcsolat, új élethelyzet.
szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
79%

Ha anno csak azert akart volna velem jarni egy pali mert szuz vagyok. Tehat ez az egyetlen ertekem ami szamit neki. Akkor 100% nem fekszem le vele , mivel nem csak egy szuzhartya vagyok....


Egyebkent ha neked ez ennyire fontos akkor mi a banatos fenének jottel ossze nem szuz lannyal.


Azonnal kidobnalak amint egy ilyen dolog elhagyja a szadat.

Engem biztos nem csesztetne egy ferfi sem azzal, hogy fujj fujj mar elotte lefekudtem massal. Az meg netto undorito , hogy nem hagyod el mert te nem akarsz maganyos lenni.

Vágod, hogy minden rolad szol... TE rosszul erzed magad mert nem szuz. TE nem hagyod el mert TE nem akarsz maganyos lenni.


Na baratom ezert nem fekszik le veled egy szuz lany sem.


Mert egy ilyen onzo alaknak akkor sem adná senki a szuzesseget ha fizetne erte

szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, a semmiből csinálsz magadnak problémát.
szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/103 anonim ***** válasza:
72%

"Tehetetlennek érzem magam. Egy kellemetlen szituációban vagyok, ahonnét úgy érzem nem tudok semerre menekülni"

Miért kéne menekülni? Simán csak lépj ki a kellemetlen szituációból. És akkor már meg is tetted, amit tehettél.

szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/103 A kérdező kommentje:
#98 Hová lépjek ki?
szept. 15. 10:56
 100/103 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatból. Hagyd el a párodat, jobb férfit érdemel nálad.
szept. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!