Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm lefeküdt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lefeküdt valaki mással előttem, és emiatt nagyon durva szorongási problémáim vannak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Amikor eszembe jut, olyankor napokig alig eszek, és ki se mászok az ágyból. Nem tudom megérteni, hogy én miért nem értem annyit egy lánynak se soha, hogy nekem adja az ártatlanságát. Nem tudom, hogy min kéne változtatnom, hogy bennem megbízzon egy lány ennyire. Pánikrohamaim, és öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim vannak már ettől. A barátnőmmel próbáltam erről beszélni, de őt nem érdekli a probléma, ő csak simán nem akar erről hallani, mert szerinte nem az ő problémája. Persze én ezt tiszteletben tartom, és ezért igyekszem nem is zavarni vele őt, de attól még rosszul érzem magam ettől, sőt, már az egészségem róvására megy, ezért is fordulok ide ötletekért, mert már teljesen tanácstalan vagyok.


Mielőtt még azt javasolná bárki, hogy menjek pszichológushoz, kíméljétek meg magatokat az erőfeszítéstől. Voltam pszichológusnál, és nem segített, figyelmen kívül fogok hagyni minden olyan választ, ami ezt javasolja.



aug. 20. 13:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 anonim ***** válasza:
93%
#9 persze, hogy nem normális, az összes bántalmazó/gyilkos is hasonló gondolatokkal jut el a tettéig. Birtoklásmánia a neve. Mentális betegség.
aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/103 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem szakíts vele, kíméld meg egy ilyen kreténtől, mint te vagy. Basszus, manapság már nem szüzen mennek férjhez a lányok.

Egyébként meg elárulok egy titkot. Egy szűz lánynak a szex nem jó. Ezért sokan tényleg csak túl akarnak lenni rajta.

Nekem a férjem pont azt mondta, hogy ő nem vállalta volna be, hogy valakinek ő vegye el a szüzességét, túl nagy felelősség, és a lány sokszor meg is haragszik tudat alatt az adott férfira.

aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 anonim ***** válasza:
90%
De az hogyan függ össze az első alkalommal? Lehetsz az egyetlen és utolsó. Az miért nem elég jó?
aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/103 anonim ***** válasza:
92%

De attól, hogy valakinek az első vagy, attól az még nem életre szóló szerelem. Semmit nem tesz hozzá az égvilágon egy kapcsolathoz, azt fogd már fel!

Amikor én elvesztettem, az tudod milyen macera volt? A srác konkrétan 1 óráig küzdött mert nehezen lazultam el és baromi szűk voltam. Megtörtént. Azóta az exem. Inkább volt macerás elvenni, mintsem élvezetes vagy megtisztelő. Más tuti otthagyott volna fél óra után, hogy velem nincs valami rendben. Na ez ilyen volt.

aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 A kérdező kommentje:
A szakítás nem fog szóba jönni, mert ha egyedül lennék, akkor is gyötörne hogy bennem egy lány sem bízik meg ennyire, csak akkor még mindennek tetejébe magányos is lennék.
aug. 20. 13:35
 16/103 A kérdező kommentje:
#14 ha már volt valakivel, akkor nem lehetek az egyetlen te észlény.
aug. 20. 13:35
 17/103 anonim ***** válasza:
94%
Szakíts a barátnőddel és menj el egy pszichológussal. Öngyilkossági gondolatokkal rendelkezni csak mert a párod mással is lefeküdt előtted nem normális dolog.
aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/103 A kérdező kommentje:
#15 hát végülis te is azt írod le hogy ez egy nagyon macerás dolog, ezért nem lehet csak úgy akárkire rábízni. Olyan alsóbbrendű férfiakra mint én, pláne nem.
aug. 20. 13:37
 19/103 anonim ***** válasza:
94%
Te vagy elmebeteg!!! A barátnőd is hamarosan rá jön és kidob agyalágyult hiába nem akarsz szakítani. Na majd akk rinyál!!:)))
aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 A kérdező kommentje:
Nem fogok szakítani vele, ezt hiába írjátok le többször, nem reagálok erre a javaslatra a továbbiakban.
aug. 20. 13:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!