Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm lefeküdt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lefeküdt valaki mással előttem, és emiatt nagyon durva szorongási problémáim vannak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Amikor eszembe jut, olyankor napokig alig eszek, és ki se mászok az ágyból. Nem tudom megérteni, hogy én miért nem értem annyit egy lánynak se soha, hogy nekem adja az ártatlanságát. Nem tudom, hogy min kéne változtatnom, hogy bennem megbízzon egy lány ennyire. Pánikrohamaim, és öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim vannak már ettől. A barátnőmmel próbáltam erről beszélni, de őt nem érdekli a probléma, ő csak simán nem akar erről hallani, mert szerinte nem az ő problémája. Persze én ezt tiszteletben tartom, és ezért igyekszem nem is zavarni vele őt, de attól még rosszul érzem magam ettől, sőt, már az egészségem róvására megy, ezért is fordulok ide ötletekért, mert már teljesen tanácstalan vagyok.


Mielőtt még azt javasolná bárki, hogy menjek pszichológushoz, kíméljétek meg magatokat az erőfeszítéstől. Voltam pszichológusnál, és nem segített, figyelmen kívül fogok hagyni minden olyan választ, ami ezt javasolja.



aug. 20. 13:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 anonim ***** válasza:
91%
Te érted félre kérdező. Azt mondtam, hogy az adott sráccal akivel elvesztette időrendben, vele találkozott előbb. És nem veled. Olvassál már!
aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 anonim ***** válasza:
93%

Jó tudod mit kérdező?

Hagyd el a barátnődet, mert jobban jár. Te meg rakjál fel a homlokodra egy cetlit, hogy csak szűz lányokkal vagy hajlandó kapcsolatba kerülni, és akkor talán lenyugszol.

aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 A kérdező kommentje:
#31 de te nem érted hogy találkozott időrendben a másik srác előtt is srácokkal?
aug. 20. 13:52
 34/103 anonim ***** válasza:
92%

#33

Igen, találkozott, de valamiért ő azt az egy konkrét férfit tartotta megfelelő partnernek. Igazából lényegtelen, mert most veled van, bár nem sokáig. Ostobaság lenne időt pocsékolni egy olyan betegesen féltékeny emberre, mint te.

aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 anonim ***** válasza:
92%
Fú én ezt feladom. Szövegértés nem megy. Csinálj amit akarsz dühöngj csak, ezt egy normális nő sem tűri.
aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 A kérdező kommentje:
#34 tehát te is elismered, hogy őt tartotta alkalmasnak erre, és nem engem. Azért annyira nem lehetek beteges ha ugyanazt mondom, mint amit most te is elismertél. Vagy akkor most talán mindketten betegek vagyunk.
aug. 20. 13:57
 37/103 anonim ***** válasza:
95%

#36

Te komolyan értelmi fogyatékos vagy. Téged akkor még nem is ismert, hogy tarthatott volna alkalmasnak bármire is?!

aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:
50%
Ezt én sem bírnám elviselni.
aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 A kérdező kommentje:
#37 de a másik srácot sem ismerte egész életében. Rá miért várt?
aug. 20. 14:02
 40/103 anonim ***** válasza:
75%

#39

Kérdezd meg a párodtól, én nem ismerem egyikőjüket se.

aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!