Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, aki szociális...

Létezik olyan, aki szociális fobiaban szenved ennyire durva tünetekkel? Pl ha több ember előtt kell megszólalni remeg, izzad és rosszul lesz?

Figyelt kérdés
Ha antidepresszáns és antipszichotikum mellett is ez van, akkor mi a teendő?

jún. 9. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
KEressen meg egy pszichológust.
jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%

Antipszichotikuuum??? Biztos? Nem vagy skizofrén! Keressen fel a pszichológus mellett egy másik pszichiátert is! Persze, hogy nem hat, hogyha nem arra valók a gyógyszerek. Nem is értem!

Egyébként persze, hogy létezik, tízezrével. De kezelhető. Csak nem így. Fel kell tárni az okát, szedni a szorongásoldót, és kis lépésekben gyakorolni. Rosszul leszel, de túléled. Aztán már kevésbé leszel rosszul, aztán még kevésbé, és lassan hozzászoksz, látod, hogy nem ér bántódás.

Ajánlom Almási Kitti Bátran élni című könyvét, letöltve is elérhető. Arra kell gondolni, hogy mi a legrosszabb, ami történhet? És ha az megtörténik, akkor mi lesz? Végső soron semmi.

jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos létezem.
jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a doki antidepit mellé felírt nyugtatót, az antidepi a fő gyógyszer. a nyugtató csak amiatt van hogy egyensúlyban legyenek a dolgok, (antidepitől lehet túl "kicsapongó stb, emiatt kell a nyugtató mellé).

Kérdezz rá a dokinál miért kell az antipszichotikum.

Én nyugtatót szedtem magába, (öcsémnek írta fel annó a doki, de ő már nem szedte) akkor vettem be előszőr, és segített, mert mindenen szorongtam, és nagyon rossz volt, hogy nem tudok feloldódni soha, túl nyugodt voltam tőle vagyis csak annak látszódtam, pl tudtam beszélni ha kérdeztek.

Amúgy nem tudom van e valami hobbid, de ha nincs akkor szerintem kezdj el valamit ami érdekel.

jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!