Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki mérni...

Van itt olyan, aki mérni területen dolgozik és generizált szorongással küzd, enyhe szociális szorongással?

Figyelt kérdés

Kihatással van a munkavégzésre?

Sikerül legyőzni?



jún. 6. 18:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Mérnöki
jún. 6. 18:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Szociális fóbiám van. Gyógyszert szedek az segít.

Vannak stresszes időszakok amikor rosszabb. De látok fejlődést. Vannak reviewk, prezentációk, konfliktusok stb. De ha visszatekintek van amitől féltem egy éve és ma már kb meg sem emelkedik a pulzusom.

Nem hiszem hogy pl 20 év múlva én leszek a legstresszmentesebb, legextrovertáltabb ember de szerintem jobb lépésenként haladni. Mindig a közeli jövő kihívásaira kell fókuszálni.

Másik kérdés hogy milyen mérnöki pozi. Lehet valaki pl labormérnök és 95%-ban lehet egész nap egyedül laborban, meg kiértékelhet. Nekem rengeteg meeting, review stb van, tehát a kommunikáció elég fontos.

jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mérnöki végzetseggel is lehet olyan pozíciókat talalni ahol nagyon fontos a kommunikáció, meetingek, tárgyalások egyebek napi szinten jelentős mennyiségben. Ha valakinek gondja van akkor inkább ezeket a pozíciókat sztem kerulje. Ha magára erőlteti sztem az kevésbé jó megoldás, mert nem fogja magát jól érezni. Még ha mondjuk meg is szokja valamilyen szinten.
jún. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként ilyen esetben ha mérnök szeber ha bármi más,nem szégyen szakember segítségét kérni. Gondolok itt pszichológusra.
jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!