Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiával illetve...

Szociális fóbiával illetve pánik vagy szorongásos megbetegedéssel küzdő emberek? Beszélgetni szeretnék valakivel akinek már krónikusan jelen van az életében mint nekem?

Figyelt kérdés
jún. 7. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én itt vagyok.Ott tartok,hogy lassan dolgozni,vásárolni,egyáltalán utcára menni is undorodom,az emberek szélsőséges viselkedése miatt,és sajnos,nem tudom túltenni magam rajta,minden nap felháborodom rajta.

Neked is valami efféle problémád van?

jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hasonlók a problémáim, szinte ugyanezek.. Én nem undorodom, bár azt is, de annál még jobban félek...

Ti tudjátok esetleg, hogy ez mégis mitől alakul így ki??

jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

nekem 6 éves koromtól van ez a mai napig 25 vagyok,ez szerintem az érzékenységtől és a személyiségtől van tehát minél jobb szívű ember vagy és még mellé érzékeny lelkű annál jobban zavarnak a gonosz közömbös rosszindulatú emberek,


én régóta gondolkozok a megoldáson és arra jutottam hogy le kell alacsonyodni arra a szintre ahol az emberek 90%a van tehát énközpontunak kell lenni magabiztosnak önzőnek egoistának empátia minimális legyen vagy 0 az a legjobb,manipulatív stb,a legtöbb ember ezt véli normális mentális állapotnak ami szerintem messze nem igaz de ha boldogulni akarsz az életben ilyené kell válni,nekem is nehezen megy de ez van meg kell változni,

jún. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Jó,de ha lealacsonyodsz az ő szintjükre,akkor ez nem zavar téged mondjuk esténként,amikor lefekszel aludni,és számba veszed a mindennapok eseményeit?


Mert én nem tudnék elszámolni magammal,hogy azt,aki voltam,nem tudtam megvédelmezni,és engedtem a környezeti hatásoknak,pusztán azért,hogy "láthatatlan" legyek a tömeg számára.

Ez semmiképp nem megoldás,még ha kézenfekvőnek is tűnik elsőre.Szerintem,akik ilyenek,azok nem véletlenül nem születtek szemétládának,valami oka kell,hogy legyen.És annak is,hogy ez ilyen ritkaságszámba megy.

jún. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

de zavarna,ezért is megy nehezen hogy olyan legyek "mint a többi",de jobb ötletem nincs,


azt megfigyeltem hogy a fent leírt emberekkel sokkal több dragédia történik mint velünk,mert ők saját magukal is ugyan úgy viselkednek,mert saját magukat se értik meg a 0 empátia és egyéb dolgok miatt,

lehet hogy változni fognak az emberek de ahoz nagyon sok idő kell szerintem,

jún. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!