Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm lefeküdt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lefeküdt valaki mással előttem, és emiatt nagyon durva szorongási problémáim vannak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Amikor eszembe jut, olyankor napokig alig eszek, és ki se mászok az ágyból. Nem tudom megérteni, hogy én miért nem értem annyit egy lánynak se soha, hogy nekem adja az ártatlanságát. Nem tudom, hogy min kéne változtatnom, hogy bennem megbízzon egy lány ennyire. Pánikrohamaim, és öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim vannak már ettől. A barátnőmmel próbáltam erről beszélni, de őt nem érdekli a probléma, ő csak simán nem akar erről hallani, mert szerinte nem az ő problémája. Persze én ezt tiszteletben tartom, és ezért igyekszem nem is zavarni vele őt, de attól még rosszul érzem magam ettől, sőt, már az egészségem róvására megy, ezért is fordulok ide ötletekért, mert már teljesen tanácstalan vagyok.


Mielőtt még azt javasolná bárki, hogy menjek pszichológushoz, kíméljétek meg magatokat az erőfeszítéstől. Voltam pszichológusnál, és nem segített, figyelmen kívül fogok hagyni minden olyan választ, ami ezt javasolja.



aug. 20. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
86%
Ki kéne ütni a fejedből azt a hülyeséget, hogy benned szuzen a lányok nem bíznak meg mert bakker manapság sok lány csak úgy lefekszik szerelem, bizalom nélkül első alkalomnál.
aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
89%

“ öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim vannak már ettől.”


Ilyen mértékű retardáltságon nem csoda, hogy még a pszichológus sem tudott segíteni. Valami diliházban keress szobát aztán hagyd békén a nőket egy életre.

aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
91%

Bakker egy nő nem egy szűzhártya. Ez vmi vicc hogy neked ez a lényeg.

Hallod nem azért szeretunk vkit mert a szűzhártyája kell. Azzal szeretni se tudsz senkit sem. Es ha nem adja akkor már baj van. Bakker nem lehet önállo akarata se?


Teljesen el vagy tévedve mi a szerelem mik az érhelmek mi egy kapcsolat meg mi egy szex.


Te is ilyen pr.stikon nevelkedett incel vagy?

aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 A kérdező kommentje:
#1 Oké, és hogyan "üssem ki" ezt a fejemből?
aug. 20. 13:21
 5/103 anonim ***** válasza:
*mik az érzelmek
aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom....ez nagyon beteg...mit számít mégis? Vagy hogy tudod magad ezen ennyire rágni, hogy nem veled találkozott előbb, és nem neked adta a szuzesseget? Igaza van,ez nem az ő problémája... nincs időgépe,, hogy veled találkozzon előbb
aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
78%
Én 23 évesen túl akartam rajta lenni és aki bejött nekem azzal elkezdtem járni, majd a második hónapban már túl is estem rajta. Tényleg önbecsapás amit csinálsz magaddal, manapság egyre kevesebb lány "adja oda" az ártatlanságát értékes érzésekkel vegyítve.
aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
88%
Keress fel egy pszichológust. Ez a gondolkodásmód nem normális.
aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
93%

Bocsánat, de leírod, hogy teljesen abnormális, durva mentális problémáid vannak, majd hogy oldjuk meg itt, de nem mész szakemberhez. Amit te átélsz, az nem átlagos, ehhez nem egy mezei pszichológus kell, hanem hosszú távú terápia, rengeteg beletett energia (de lehet hogy gyógyszerek meg pszichiáter). Nem fog segíteni senki sem azzal, amit most én is tudok neked mondani:


"Dude, amit leírsz az nagyon-nagyon para. Nem, nem értem mit élsz át, itt max egy hozzád hasonlót ha találsz, az sem segít rajtad. Érted, hogy egy olyan dolog miatt vannak durva tüneteid, ami másnak az agyán életében nem fut át? Te meg obszesszív, mániás gondolkodást, depressziót, szorongást és önsértést írsz le? Egyszerűen nem tudok olyan témát, ami kevésbé érdekelne, mint hogy ki kivel dug. Ha párkapcsolatban vagyok, akkor csak azért hallgatom meg ezeket, mert a másik fontos nekem és emiatt érdekel, amit mondd, akkor is ha az a paprikáskrumpli receptje meg akkoris ha a viszonya az anális izgatáshoz. Pláne a szüzesség kit érdekel, mi vagyok én középkori lovagköltő? A saját szüzességed is a mániád?"


Szóval én a helyedben azért lehet, hogy mégis megfontolnám, hogy segítséget kérjek, mert ahogy látom elkél. Amúgy meg magától nem fog megoldódni a dolog, hacsak nem találsz valakit, akire kivetítheted a kontrollmániádat és birtoklásodat és el is fogadja ezt. Mondjuk őt is meg fogod nyomorítani hosszú távon meg magadat is, mert ezzel nem fogsz tudni egészséges kapcsolatot kialakítani senkivel sem - elvégre a probléma nem a lány szexuális élete, hanem a te mentális állapotod.

aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 A kérdező kommentje:
De ez a kérdés nem arról szól, hogy a lányoknak ez fontos-e, hanem rólam. Nekem fontos. Az már egy másik kérdés, hogy a barátnőmnek nem, de az engem nem is zavar, hogy neki ez nem olyan nagy dolog. Én attól még szeretnék számára az egyetlen lenni.
aug. 20. 13:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!