Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm lefeküdt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lefeküdt valaki mással előttem, és emiatt nagyon durva szorongási problémáim vannak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Amikor eszembe jut, olyankor napokig alig eszek, és ki se mászok az ágyból. Nem tudom megérteni, hogy én miért nem értem annyit egy lánynak se soha, hogy nekem adja az ártatlanságát. Nem tudom, hogy min kéne változtatnom, hogy bennem megbízzon egy lány ennyire. Pánikrohamaim, és öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim vannak már ettől. A barátnőmmel próbáltam erről beszélni, de őt nem érdekli a probléma, ő csak simán nem akar erről hallani, mert szerinte nem az ő problémája. Persze én ezt tiszteletben tartom, és ezért igyekszem nem is zavarni vele őt, de attól még rosszul érzem magam ettől, sőt, már az egészségem róvására megy, ezért is fordulok ide ötletekért, mert már teljesen tanácstalan vagyok.


Mielőtt még azt javasolná bárki, hogy menjek pszichológushoz, kíméljétek meg magatokat az erőfeszítéstől. Voltam pszichológusnál, és nem segített, figyelmen kívül fogok hagyni minden olyan választ, ami ezt javasolja.



aug. 20. 13:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem mindenki adja a fel a válaszadást, mert a kérdező csak hajtja a magáét.
aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 anonim ***** válasza:
92%
Én tudom, hogy mi bajod van. Egyszerűen te szűz lányok által akarod magad értékesnek érezni. Ő hozzájuk kötöd a saját emberi értéked merthát a szűz lányokat pedesztálra emelted. Azt gondolod, hogy csakis úgy szexelnek e fiúkkal ha szerelmesek, vagy legalábbis meg van feléjük a bizalom holott ez az összes létező nőre egyáltalán nem illik és hiába passzol mennyiségben fele-fele arányban a legtöbb kapcsolat úgyis véget ér. Nem a szüzesség dönti el, hogy ki mennyire értékes, vagy, hogy örökérvényű lesz az a kapcsolat, de te ezzel kapcsolod össze mert szeretnél értékes lenni. Ez egyenlő nagyon durva módon kisebbségi komplexussal és egyedül úgy tudsz magadon segíteni, hogy "átprogramozod" a mentálitásod míg el nem kezdesz benne hinni és persze önbizalomnöveléssel. Ha nem akarsz kikötni pszichiátrián, akármilyen testi betegséget kapni, vagy a föld alatt két méterrel akkor tessék belefogni az "agykontrollba" és önértékelés felturbózásába minél előbb. Rajtad múlik!🤷
aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 anonim ***** válasza:
14%
Akkor keress egy szűz lányt. Valahol 12-től 16 éves korig van rá esélyed. A múlton ne rágódj és ne az érdekeljen hogy ki milyen értékesnek lát. Inkább döntsd el hogy értékes ember maradsz vagy azzá válsz.
aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 A kérdező kommentje:
Utolsó: és ezt hogy csináljam? Teljesen tanácstalan vagyok.
aug. 20. 14:39
 45/103 A kérdező kommentje:
Bocs, az előző válaszom egyel fentebbinek ment.
aug. 20. 14:39
 46/103 A kérdező kommentje:
#43 Már túl idős vagyok az olyan fiatal lányokhoz, így ezzel a válasszal sajnos nem tudok mit kezdeni.
aug. 20. 14:40
 47/103 anonim ***** válasza:
91%

Mindeközben a lány lehet hogy teljesen téged szeret, de te már nem őt szereted, mert leakadtál a múlton (akár jogosan, akár nem).


Ha ezen nem tudsz átlépni, akkor ő ebbe tönkremegy, és elhagy.


Már te sem vagy szűz, így más is mondhatja majd rád, hogy hiába halnál meg érte a szerelemtől, mégis elutasít, mert ugyanezt csinálja mint te.


Gondold át ezeket, mert az életben soha semmi nem tökéletes. Már te sem vagy az, de más sem.

aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim ***** válasza:
0%
Gondoltam, ezért írtam hogy szüzet csak olyan fiatalon találsz.
aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:
86%
Honnan kellett volna tudnia, hogy te “méltóbb” vagy rá, ha nem is ismert akkor mikor elvesztette a szüzességét?
aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 A kérdező kommentje:
#49 Ugyanonnan, ahonnan tudta, hogy az előző pasija méltó rá. Ismert más srácokat előtte, sőt, kapcsolata is volt az előző pasija előtt, mégis várt rá.
aug. 20. 14:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!