Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm lefeküdt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lefeküdt valaki mással előttem, és emiatt nagyon durva szorongási problémáim vannak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Amikor eszembe jut, olyankor napokig alig eszek, és ki se mászok az ágyból. Nem tudom megérteni, hogy én miért nem értem annyit egy lánynak se soha, hogy nekem adja az ártatlanságát. Nem tudom, hogy min kéne változtatnom, hogy bennem megbízzon egy lány ennyire. Pánikrohamaim, és öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim vannak már ettől. A barátnőmmel próbáltam erről beszélni, de őt nem érdekli a probléma, ő csak simán nem akar erről hallani, mert szerinte nem az ő problémája. Persze én ezt tiszteletben tartom, és ezért igyekszem nem is zavarni vele őt, de attól még rosszul érzem magam ettől, sőt, már az egészségem róvására megy, ezért is fordulok ide ötletekért, mert már teljesen tanácstalan vagyok.


Mielőtt még azt javasolná bárki, hogy menjek pszichológushoz, kíméljétek meg magatokat az erőfeszítéstől. Voltam pszichológusnál, és nem segített, figyelmen kívül fogok hagyni minden olyan választ, ami ezt javasolja.



aug. 20. 13:12
 61/103 anonim ***** válasza:
73%
Tudod te milyen nehéz megtalálni egy embernek élete szerelmét? Akivel boldog? Ahelyett, hogy örülnél hogy van valakid, ehelyett elkezdessz olyan hülyeségeken rugózni, ami a saját boldogságod útjába áll. Ha tegyük fel lenne egy szűz lány, elvennéd neki, akkor sem lennél boldog! Komolyan. Egy kapcsolat attól értekes ha nagyon jól kijöttök, van célotok és együtt akartok élni! Más ölni tudna egy jó kiegyensúlyozott kapcsolatért, de te ilyen semmiken hisztizel! Ezért teszed tönkre magad?? Nem látod hogy ez beteges?? Minden ember vágyik valamire amit nem kap meg, de mégse teszi ezt élete nagy problémájává!!! Én is szeretnék egy luxus 30 szobás villát medencével kaliforniában pedig tudom, hogy soha esélyem nem lesz rá. Most kezdjem én is verni magam a földhöz mint egy 3 éves gyerek?? Hogy nem kapom meg amit akarok?? Emberek milliói élik le az életüket álmokkal, amik nem valósulhatnak meg, és mégis igyekeznek boldogok lenni, mert lehet máshogy is.
aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 A kérdező kommentje:

#58 pont azért érzen magam szarul, mert nem vagyok rá méltó, és nem tudom hogy miben vagyok rosszabb, mint azok a férfiak, akik ezt megkapják. Voltam randikon ártatlan lányokkal amikor nem voltam kapcsolatbab, bár sajnos nem túl sokszor, mert nagyon ritkák az ilyenek. Mindegyiktől valami olyasmit kapok hogy "bocs, jófej vagy, meg minden, de nem érzem a pillangókat a hasamban amikor veled vagyok, én pedig szeretnék szerelmes lenni egy kapcsolathoz". Ezen nehéz elindulni, nem tudom hogy miért nem vagyok szerethető az ártatlan lányok számára, vagy hogy miért max barátként szeretnek.


Szeretnék változtatni, hogy elnyerjem egy ilyen lány tetszését, de mem tudom hogy hogyan, vagy hogy egyáltalán mi a baj velem. Másrészt, már egyre inkább azt érzem, hogy ha rá is jöjjek, hogy min és hogyan változtassak, akkor már túl késő lenne, mert nem sűrűn találkozok ilyen lányokkal.

aug. 20. 15:35
 63/103 anonim ***** válasza:
88%
Szóval neked egy nő egyetlen értéke kb. a szűzhártyája. A barátnődtől majdhogynem undorodsz, de mégsem szakítasz, mert akkor mi lesz veled egyedül. Na, ez a nagyon durva, bro! Ez a kapcsolat már most nagyon beteg, és majd csak figyelj, hogy a nyomorult rögeszméd miatt milyen beteg lesz még. Őszintén remélem, hogy a csaj mielőbb észreveszi, mi a helyzet, és dobbant.
aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 A kérdező kommentje:
#61 30 szobás kaliforniai luxusvillája viszont csak nagyon kevés embernek van a világon. Én olyasmire vágyok amit sok férfi még kamasz korában megtapssztalhat látszólag könnyedén, de valamiért nekem ez nem jár. Úgy érzem hogy azért, mert alsóbbrendű vagyok, és nem tartanak elégnek hozzá a lányok.
aug. 20. 15:40
 65/103 anonim ***** válasza:
89%

De a jó Isten áldjon meg téged komolyan a szűz lány azért nem fekszik alád mert látja, hogy nemhelyes vagy! Próbálkozol, eljátszod a rendes hapsikát és nem hülyék, leesik nekik, hogy arra gerjedsz, hogy mást nem látsz bennük csak a szűzhártyát, hogy megjátszod magad!


A mostani barátnőd is amikor megunja, hogy milyen imbecil vagy úgy kivág, hogy csak úgy porozni fog utánad!


Nem is érdekli, hogy mi bajod van hiszen tiszta ökörség, egyenesen őrültség.


Minél jobban akarod a szűzhártyát annál inkább nem jön össze!

aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy mik az álmaink, ha nem jön össze nem jön össze. Ezen nincs miért szégyenkezni. Ha ez ember csak arra koncentrál amit nem kapott meg ami neki nincs akkor a büdös életben nem fogja magát jólérezni! Érted? És ezt látom nálad! Van egy kapcsolatod. Ha elolvasnád a gyakori előző jópár kapcsolati rovatát, szembejönnek a párkeresési problémák hogy nincs egy társ mellette. Lehet ez nő vagy férfi is. Még az incelek is. A legtöbben azon keseregnek, hogy nem találnak társat. Neked viszont van! És ahelyett, hogy arra koncentrálnál ami van, azon keseregsz, ami nincs és ezáltal teszed tönkre magadat teljesen!
aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
90%

LOL, rám jött a röhögés.

Az b@xna be a legjobban ha végre sikert aratnál egy szűz csajjal ha még te a fellegekben járnál szépen letaszítana onnan úgy, hogy az arcodba vágná, hogy egyáltalán nem érez irántad semmit, mégcsak nem is vagy szimpi csak már végre ki akarta pipálni a listájáról a szüzességed. Tehát te hiába akarnád, hogy valaki megbecsüljön a feladathoz ő nem úgy állna hozzá.😂

aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 A kérdező kommentje:

#66 igen, értem hogy sokak semmilyen nőt nem tudnak összeszedni, de azok az emberek valamit nagyon elbasznak, és itt sokan le is írják nekik, hogy mit. Én mit rontok el? Miért kapom azt a dumát ártatlan lányoktól, hogy jófej meg jóképű vagyok, de nem kapnak tőlem pillangót a hasukba? Olyan nők, akik meg nem ártatlanok, komolyan mondom sorakoznak előttem és alig győzök válogatni köztük. Miért van ekkora eltérés? Mi nincs meg bennem, ami egy ártatlan lánynak kell?


Az fáj a elgjobban, hogy ha ki is derítem, és valahogy változtatok is magamon, akkod már úgyis késő, alig találkozok már ártatlan lányokkal. Nem vagyok már kamasz régóta.

aug. 20. 16:01
 69/103 A kérdező kommentje:
#67 Én elégedett lennék ezzel is, hidd el, csak bár lenne egy lány aki ezt rám bízná. Az nem érdekel ha másnap elküld a picsába, vagy akármi.
aug. 20. 16:03
 70/103 anonim ***** válasza:
86%

69#


Ne hazudj már.😂


"Nem tudom megérteni, hogy én miért nem értem annyit egy lánynak se soha, hogy nekem adja az ártatlanságát. Nem tudom, hogy min kéne változtatnom, hogy bennem megbízzon egy lány ennyire."


Te hajtogattad oldalakon keresztül is, hogy nem bíznak meg benned, nem érzik a kémiát blablabla.


Neked érték a szüzesség, ki akarod érdemelni azt a posztot. De ha nem érdemelnéd ki, kihasználna egy szűz csaj teljesen véged lenne, még jobban mint jelenleg.😂


A barátnőd mással szexelt szüzen, pánikroham kínoz, öngyilkosság gondolata mert elvette az eszed a szüzesség.

De akkor se szakítasz vele mert egyedül meg persze szex nélkül nem akarsz maradni.


Habár a párod előbb utóbb ki fog téged dobni. Nem fogja hallgatni a sületlenségeid és nézegetni se bánatos ábrázatod!😂

aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!