Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számotokra az probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra az probléma lenne, ha egy általatok kiszemelt srác a kapcsolatotok legelején bevallaná, hogy egyszer-kétszer eljárt prostituáltakhoz csak azért, hogy tapasztalatot szerezzen a szex terén?

Figyelt kérdés

aug. 16. 14:22
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/147 anonim ***** válasza:
88%

49


Igen, visszautasíthat engem bármilyen férfi, ahogy történt is már ilyen életemben. Tudod, mit csináltam? Elfogadtam és leszálltam róla azonnali hatállyal.


Én is visszautasítottam jópár férfit életemben. Egy része elfogadta, ahogy én is tettem a férfiakkal. A másik (sajnos nagyobbik) része tudod, mit csinált? Az indokokat feszegette, és ha őszintén elmondtam, akkor belekötött, és azt képzelte, hogy ő "megcáfolta", így akkor jövök neki egy randival. Vagy ha nem ezt csinálta, akkor megpróbált sértegetni, leverni rajtam a keserűségét.


Nincs olyan, hogy fair vagy nem fair, és nincs olyan, hogy valaki, akinek abortusza vagy színes barátja volt, annak jobban "illene" elfogadni azt, hogy a férfi qrváknál jár. Nyugodtan hányhat tőletek és mondhat rátok nemet és teljesen fair. Ennyit akartam kifejezni. :)

aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/147 anonim ***** válasza:
10%

"Nincs olyan, hogy fair vagy nem fair, és nincs olyan, hogy valaki, akinek abortusza vagy színes barátja volt, annak jobban "illene" elfogadni azt, hogy a férfi qrváknál jár"


Ahogy olyan sincs, hogy ha én voltam prostinál (amúgy nem, csak tegyük fel), akkor "illő" összezsugorodnom másfél métert és esedezni az elfogadásért. Hisz - idézlek - nincs olyan, hogy fair vagy nem fair. Kölcsönösen okádhatunk egymástól oda-vissza, nyilván. A lényeg hogy kultúráltan tegyük, ne egymást hányjuk össze, hanem mondjuk keressünk egy toi toi vécét és ott eresszük ki.

aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/147 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk arról simán lehet tudni, hogy egy bukott, agyatlan görény, aki prostizáshoz hasonlítja azt, hogy volt a nő színesbőrűvel.

Nekem vannak teljesen értelmes fekete és arab kollégáim, akiknek magyar barátnőjük vagy feleségük van, itt élnek.

Elég abszurd belegondolni, hogy az ő feleségük valakinek a szemében azon az erkölcsi szinten van, mintha k.urvázni ment volna egy férfi. :D

Amúgy én is férfi vagyok, és az a megfigyelésem, hogy normális férfi nagyon ritkán jár prostihoz.

90%-át a klientúrának 2 féle férfi teszi ki: Az egyik a nyomorult, szerencsétlen szotyvadék, aki soha nem jutna másképp szexhez, mivel az égvilágon senki nem akarna vele soha lefeküdni, mert képtelen megkívánni, a másik pedig a házas ürge, aki gyors és diszkrét megoldást akar a félkefélésre, mivel a prostit ő nem érdekli, soha nem fog borítani az asszonynál. A maradék 10% lehet alapvetően rendes, de azokkal is általában van valami olyan mértékű gond, ami miatt érthető, hogy nem akarják őt a nők (pl. béka feneke alatt lévő komminikációs készségek).

aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/147 anonim ***** válasza:
70%

"Ahogy olyan sincs, hogy ha én voltam prostinál (amúgy nem, csak tegyük fel), akkor "illő" összezsugorodnom másfél métert és esedezni az elfogadásért. "


Senki nem mondta, hogy esedezned kell. Keress olyat, aki elfogadja, ez a megoldás.

De akiknek ez nem fér bele, azokat hagyjátok egyszer és mindenkorra békén a jó büdös francba. Csak egy javaslat.

aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/147 anonim ***** válasza:
0%

53. Nahhh... Eljutottunk a "volt egy afrikai szerelmem" és a "prostikhoz járó nyomorult" összehasonlításáig, relativizálásáig. Miközben nem erről volt szó és én nem erről beszéltem.


Senki nem gondolhatja komolyan (én sem), hogy a kettőt egy lapon lehet említeni. De itt már mindenki csűri csavarja a sztorit, hogy igaza legyen :D

aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/147 anonim ***** válasza:
69%

55

A megfogalmazás szó szerint úgy jött a képbe, hogy "dugta már színesbőrű kani".

Ez lefedi az egyéjszakást és a párkapcsolatot is. Ebben csak annyi van, hogy volt színesbőrűvel.

Egy rasszista senkinek ennyi pontosan elég is. Ne játsszuk a hülyét. :)

aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/147 anonim ***** válasza:
17%

Nekem semmi bajom az "egyszer-kétszer" prostizással, (már, ha valós számot mond, mert ez így a folyamatosan jártam kategória finomítva) ha az teszem azt 18-20 évesen esett meg és az elmúlt 10-15 évben nem élt ezzel, mert nem okozott neki örömet, felismerte, hogy ez így nem oké.

Ha szerinte nincs ezzel semmi baj, vagy egyenesen szuper dolog, akkor elbúcsúzunk.

Egy-két fiatalkori kicsapongás oké, de, ha ez neki normális dolog felnőtt fejjel is, akkor nagyon nem egy hajóban evezünk.

Minden attól függ, hogy sikerül megnyilvánulnia róla.

aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/147 anonim ***** válasza:
0%

56. Na, látod, ezt is én finomítottam erre a vállalható megfogalmazásra. Valamit mégiscsak adtam ehhez a beszélgetéshez :)


Meg explicite párkapcsolat lett az egyéjszakásból. Önkéntelen elszólás.

aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/147 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen mindegy, hogy a szerelme volt-e afrikai (vagy egyéb), vagy kaland volt, az tényleg egy agyatlan szemét, aki bőrszín alapján próbálja megítélni, hogy rendben van-e a dolog.


Mindenkinek az egyéni értékrendje szabja meg, hogyan áll az egyéjszakás kalandokhoz. Én el tudom fogadni, ha valakinek volt, és azt is elfogadom, ha valakinek ez nem fér bele, de azt kissé nevetségesnek tartom, ha mondjuk olyan férfi szenveleg ezen és szólja le a nőt, akinek szintén volt egyéjszakása, a kettős mérce az pont ez.

Szóval az oké, ha valakinek nem fér bele a kalandozás. Na de azt már egy erkölcsi fertőnek tartom, aki bőrszín alapján dönti el, hogy belefér-e, mert akkor nem is a kalanddal és a szexualitás milyenségével van baja, hanem simán csak rasszista, és betegesen egomán (mitől érne többet az ő szentséges farka csak úgy alanyi jogon, mint egy színesbőrű férfinak, akiről amúgy semmit nem tudunk?).


Azt is el tudom fogadni, hogy valakinek számít, hogy a leendő párja kikkel volt. Valamilyen szinten ugye, mert mondjuk az tényleg furcsa, ha valaki állandóan körözött bűnözőkkel feküdt le, vagy mosdatlan, késes cigókkal (csak, hogy mondjak egy abszurabb példát).

Vagy az is mondjuk furcsa, ha valakinek volt már 3-4 (vagy több) bántalmazó kapcsolata. Ez már kevésbé abszurd példa.

Vagy ha mondjuk állandóan szerető volt, állandóan foglalt/házas férfival kavart.

Ezeket meg tudom érteni, ha valakinek szól a vészcsengő ilyeneknél, de abban viszont súlyos értelmi és érzelmi deficitet látok, ha már valakinek az elég, hogy "volt már színesbőrűvel", és ennyi.

aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/147 anonim ***** válasza:

"ha mondjuk olyan férfi szenveleg ezen és szólja le a nőt, akinek szintén volt egyéjszakása, a kettős mérce az pont ez."


Nincs köztünk vita.

aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!