Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számotokra az probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra az probléma lenne, ha egy általatok kiszemelt srác a kapcsolatotok legelején bevallaná, hogy egyszer-kétszer eljárt prostituáltakhoz csak azért, hogy tapasztalatot szerezzen a szex terén?

Figyelt kérdés

aug. 16. 14:22
 91/147 anonim ***** válasza:
38%

LÁNYOK! NŐK!


Játszunk!


Nézd meg ezt a képet kérlek: [link]


És most hunyd be a szemed, és képzeld el az 5, hozzád legközelebb álló férfit! Szeretőd, férjed, fiad, apukád, fiú testvéred, a jóképű főnököd,... mindegy, 5 főt!


És most írd le, de őszintén, ha a pasinak lenne rá lehetősége, és pénze, hogy fizessen neki egy szexért, úgy, hogy SOHA nem tudja meg senki, akkor az 5 pasid közül, hány fizetne? >:)


DE ŐSZINTÉN!!!


Rámenne a pasid? Tényleg nemet mondana neki a 19 éves fiad? És apuk, a 34 éves házassága posványából?

aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/147 anonim ***** válasza:
91. Ne már, elviszed a show-t!
aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/147 anonim ***** válasza:

89, pill oldalakra nem megyek, csak normális(nak hitt) emberek közé.


De mennyi ilyet olvasok. Minden pasi akar anált. És el fog hagyni, ha nem hagyod. Seggből szájba is kell mindegyiknek, amelyik tiltakozik, az nem mer előtted megnyílni.


És hiába próbálok racionalizálni, akkor is ott van egy kis hang, hogy soha nem tudhatom. Azzal próbálom magam meggyőzni, hogy 1 férfi honnan tudná, mit gondol 4 milliárd másik férfi ha én 1 nőként nem tudom, mit gondol 4 milliárd másik nő?


Erre amúgy megkaptam azt a választ, hogy a férfiak egyszerűek.

aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/147 anonim ***** válasza:
48%

Na mondom, amit a 91-es ír. Köszi, hogy szemlélteted. 🙏🏻


Ez minden férfi.

aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/147 anonim ***** válasza:
90. Amit magadért csinálsz, az vonzó lehet mások számára, persze. Covid alatt én is jobban odafigyeltem magamra, igaz, akkor nagyon bezárkóztak az emberek, kijárási tilalom, karantén és sorolhatnám. Mondjuk én szerettem azt az időszakot. Visszanézve az az időszak volt az egyik legjobb, dacára a csomó korlátozásnak. Fura valahol.
aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/147 anonim ***** válasza:
94. Mit ír? Én rá nem kattintok :D
aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/147 anonim ***** válasza:
96. A képen egy kutya eszik egy hamburget.
aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/147 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés!


Itt írják a nők, hogy a pasik, akiket ismernek, soha nem mennének fizetőshöz, pláne nem közönséges, szakadt nőkhöz.

Tessék: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/147 anonim ***** válasza:
71%
98 én ismerek olyat, aki krvázik. Bár tény, hogy olyanok is. Egyik se normális pasi.
aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/147 anonim ***** válasza:
94%

A válaszokat látva ilyen információ nem tartozik se a jelenlegi se az exedre senkire.

Nagyon elfogultak a lányok és sokkal elitélöbbek. bezzeg ha discobol szednel össze egy éjszakast az rendben lenne pedig az egészségügyi szempontból sokkal veszélyesebb

aug. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!