Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számotokra az probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra az probléma lenne, ha egy általatok kiszemelt srác a kapcsolatotok legelején bevallaná, hogy egyszer-kétszer eljárt prostituáltakhoz csak azért, hogy tapasztalatot szerezzen a szex terén?

Figyelt kérdés

aug. 16. 14:22
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/147 anonim ***** válasza:
65. "Férfiként". -> és megy a lepontozás...
aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/147 anonim ***** válasza:
82%

"Megy a lepontozás" egy darab 50%-os pontozott, aki nem biztos, hogy nő egyébként (sőt).

Egyetértek azzal, amit írtál fentebb és azzal is, hogy nem releváns, hogy férfi, vagy nő írta. De magyarázd már el, hogy jött ide a szülés?

aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/147 anonim ***** válasza:
72. Sehogy, azt egy másik kérdés alá akartam írni, csak megszaladt az enter
aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/147 anonim ***** válasza:

73, akkor helyre állt a világ rendje :D

Én is jártam már így.

aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/147 anonim ***** válasza:

74. Bennem már mindenképpen :D


Itt a hosszú hétvége :)))

aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/147 anonim ***** válasza:
41%

MINDEN férfi, MINDIG fizet a dugásért. ENNYI. PONT.


Persze nem feltétlen az éjjeli szekrényre teszed a pénzt, az órabért, hanem a pénzt egy pincérnek adod, aki ételt és italt hoz nektek az étteremben, és ekkor a csaj a kajáért és piáért fog dugni veled. Vagy bárban csak piáért. Vagy egy nagy csokor virágért. Vagy egy drága piáért, amit a HR-es haverodnak ajándékozol, hogy vegyék fel a csajt, aki meg köszönet képen fogja szétrakni a lábait neked. De akkor is a csajra költesz, amikor edzőteremben izzadsz, meg megveszed a drága kocsit, drága órát, drága ruhát, hogy villants.


Szóval közvetve, de SOKAT költesz a csajra.

aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/147 anonim ***** válasza:
83%

"Férfiként."


Akkor ezt sokszor mondd el sok helyen, mert amikor nagyon ronda dolgokat olvasok férfiakról, azt *mindig* férfiak terjesztik. És a rosszat könnyű elhinni. Én nem vagyok ott az "öltözőben", ha nekem azt mondja egy férfi, hogy minden férfi prostizna, el fogom hinni.


Nagyon szeretnék hallani, olvasni, olyan férfiaktól, mint te, de annyira csendben vagytok, és mindent elöntenek a rossz férfiak.

aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/147 anonim ***** válasza:
17%
76. Naa! Kedves férfi barátom, hát hogy lehet ilyet mondani? :) Kajáért dugni? Kaja, kinézet, izmok, kisugárzás, számlák, még több számlák, pia, PÉNZ, és a drága személyiséged, belső értékeid (bammeg, valaki egyszer ilyet ír: "belsőségek" :D Azóta is mindig ez ugrik be). Ezekért így együtt, fekszik le veled a nő.
aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/147 anonim ***** válasza:
0%
78, te vagy értetlen :D a vese, a máj, vér, nagyon sok belsőség jöhet még jól :D aztán kinek adnád, ha nem a párodnak?
aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/147 anonim ***** válasza:

77. "nagyon ronda dolgokat olvasok férfiakról"


Nem tudom, te miket szoktál olvasni, én nagyon ronda (vagy szép) dolgokat szoktam olvasni EMBEREKRŐL.

aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!