Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számotokra az probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra az probléma lenne, ha egy általatok kiszemelt srác a kapcsolatotok legelején bevallaná, hogy egyszer-kétszer eljárt prostituáltakhoz csak azért, hogy tapasztalatot szerezzen a szex terén?

Figyelt kérdés

aug. 16. 14:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/147 anonim ***** válasza:
32%

Nem kell elmondani nekik! Minek?


A csajozás olyan, mint a melókeresés.

Ott sem mondom el a HR-esnek, hogy hamis a diploma.

Később sem, és ő sem szól miatta, mivel lexarja és utána sem nézett.

aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/147 anonim ***** válasza:
100%

17. Tényleg ennyire hülye vagy? Ha nincs kereslet, kínálat sincs. Ti tartjátok fenn a piacot. Ha nem lenne az ilyenekre kereslet, el kellene menniük dolgozni!


20. Erőszakról hallottál? Az egyik barátnőm 11 évesen majdnem így lett terhes.. nem vagy normális, azért vagy egyedül! :)

aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/147 anonim ***** válasza:
44%

Az én vőlegényem 35(!) évesen vesztette el a szüzességét egy prostival.

Emellett még párszor "használta" ezt a szolgáltatást.

Az elején nekem furcsa volt, de eszembe sem jutott, hogy emiatt pálcát törjek felette.

Azóta voltak kapcsolatai, van egy kamasz lánya és most itt vagyok neki én is.

Az egyik legjobb, legkedvesebb ember, akit ismerek, nagyon szeretem őt.

Valamiért így alakult az élete és kész, ez ennyi.

aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/147 anonim ***** válasza:
29%

29. "vagy annak firtatása, hogy volt-e abortuszom vagy "színes kanim", vagy, hogy hány emberrel voltam"


Minket meg nem érdekel annak firtatása, hogy voltunk-e már prostinál.


Ez így 1:1


Itt nem a prostitúció fogalmi meghatározásáról van szó. Bár 28-as jogosan feszegeti a témát, valójában ez is mellékvágány a kérdés szempontjából. A probléma ezzel van, erről beszélek. Hogy ti undorral forgatjátok a szemeteket, miközben végletekig tagadtok magatokkal kapcsolatban.


Ha neked közöd van az én prostizásomhoz, akkor nekem is szabadjon tudnom, valamicskét rólad. De mi lenne, ha inkább nem ezek alapján kezdenénk el ítélkezni egymás felett?

aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/147 anonim ***** válasza:
58%

Természetesen megköszönném a részvételt.


Nem szeretnék olyan emberrel lenni aki egy rohadó lukba tette a farkát, ahol járt előtte másik 500, ki tudja ki élvezett bele, milyen betegségeket kapott el. :)

Szóval kizáró ok lenne. Én sem fekszem össze mindenkivel, tisztelem magam. A hosszúkapcsolat híve vagyok.


24/N

aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/147 anonim ***** válasza:
43%

34. Normális kapcsolatban igenis számít hol volt a férfi farka


Akinek nem, az magára is igénytelen! Mikor értitek meg hogy egy igazi nő pncija nem átjáróház? Nem adjuk oda mindenkinek, csak akibe szerelmesek vagyunk és szeretjük!

aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/147 anonim ***** válasza:
59%

"Mikor értitek meg hogy egy igazi nő pncija nem átjáróház?"


MI?? TI mikor értitek ezt meg. :S

(nem te, személy szerint, te normálisan állsz hozzá)


Nekem ugyan nem átjáróház sem a punci, sem a farkam.

aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/147 anonim ***** válasza:
81%

"Ez így 1:1"


Nincs 1:1, mert nem volt abortuszom, nem volt színesbőrű párom, nem volt egyéjszakás kalandom, és egy kezemen meg tudom számolni, hány férfival voltam.


De egyébként ha lett volna pl. színesbőrű párom vagy abortuszom, akkor is ugyanez lenne a véleményem.

Szerintem az teljesen rendben van, ha vágyból, kölcsönös élvezetből szexel két ember, és nem szerelemből. Szerintem annak semmilyen erkölcsi aggálya nincs, ha valakinek színesbőrű barátja volt.

Az abortusz annyira offtopic lenne ide, hogy ki sem fejtem most.

Az viszont az én szememben nincs rendben, ha valaki szolgáltatásnak veszi a szexet, ami jár neki, ha fizet érte, és egyáltalán nem érdekli a másiknak az élvezete. Nekem nincs rendben az, hogy valaki jóízűen liheg valakinek a testét használva úgy, hogy a másik csak a pénzért csinálja, és közben a jó büdös francba kívánja, és azt reméli, hogy elég hamar végez.

Azzal ne jöjjön senki, hogy vele persze élvezte a prosti, az az orstobaság és a beteges egoizmus csúcsa.


Az nekem nem számít, hogy a prosti cselekedete mennyire elítélendő - elítélem azt is -, mivel nem a prostival szeretném megosztani a testem, lelkem, életem.

aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/147 anonim ***** válasza:
0%

38. Oké, értelek.


Neked abortusz = oké, pénzt adni szexért = nem oké.


Ez egy értékvállalás. Nekem meg a védekezés nélküli szex nem oké. Ez meg egy másik. Remélem azzal tisztában vagy, hogy ezek megosztó, vitatémák és egyáltalán nem határolható el élesen a prostitúció sem, ahogy az sem, hogy honnan kezdődik a magzatgyilkosság és mikor ér véget a megszakítás.


Ja és nekem egy értékvállalásom van még: építsük kölcsönös tiszteletre a kapcsolatot és ha nektek szabad firtatnotok a mi múltunkat, akkor nekünk is szabadjon a tiéteket. Vagy induljon tiszta lap.

aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/147 anonim ***** válasza:
100%

#39

A védekezés nélküli szex szerintem se oké, de azt ugye tudod, hogy nincs 100%-os védekezés? Én pillanatnyilag hormonális fogamzásgátlót használok, extrán odafigyelek hogy mindenféleképpen jól alkalmazzam, de ha mellette teherbe esnék, mennék abortuszra.

(Amiről amúgy nem hazudnék utána, és szerintem joga lenne emiatt elutasítania egy pasinak...)

aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!