Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számotokra az probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra az probléma lenne, ha egy általatok kiszemelt srác a kapcsolatotok legelején bevallaná, hogy egyszer-kétszer eljárt prostituáltakhoz csak azért, hogy tapasztalatot szerezzen a szex terén?

Figyelt kérdés

aug. 16. 14:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/147 anonim ***** válasza:
19%
9. A prostik hogy jönnek a belső tartalomhoz? Az csak egy érzelemmentes ürítés.
aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/147 anonim ***** válasza:
37%

Nem vicc! Budapesten szokás volt pár éve, hogy X egyetem diákjai, fiúk, csapatosan, akár 8-an, 10-en mentek el közösen, 1 fizetős lányhoz.


Nagyon sok orvos, ügyvéd, bróker,... is jár. Pénzes, jóképű pasik.

aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/147 anonim ***** válasza:
33%

Na lányok látjátok az ilyen megnyilvánulásaitok miatt hazudnak nektek a pasik.


Mert tudják, hogy meg vannak a jó válaszok. Nektek nem őszinte pasi kell, hanem egy olyan aki mindig azt mondja,amit hallani akartok.


Ti se vallotok be sok mindent, de azt egy életen át képesek vagytok tagadni.


Mivel jobb az, ha össze jössz egy pasival aki tetszik neked. Volt 10 prostival 8 évvel elötted és mikor rákérdezel azt hazudja, hogy nem volt..


Ezért vele maradsz.


Ha ugyan ez a pasi bevalja akkor megszakítod vele a kapcsolatot és elhagyott.

aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/147 anonim ***** válasza:
34%

Vissza kérdezek!


Ha ez kizáró ok, akkor ugye nem gond, ha nekünk meg nem kell olyan lány, akinek volt abortusza, mert "véletlenül" (Az meg, hogy lehet???) terhes lett, vagy dugta már színesbőrű kani?

aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/147 anonim ***** válasza:
85%

12


Számomra ők csak sz.ardarabok, akik nem méltók arra, hogy hozzáérjenek a testemhez akár egyszer is. Baromira nem érdekel a végzettségük, és nincs olyan, hogy ha orvos/ügyvéd/bróker, akkor egyből rendben van, ez a biztos zálog arra, hogy az ember a homlokára csapjon, hogy húúúúú, így már mindjárt más.

aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/147 A kérdező kommentje:

Egyébként nem rólam van szó. Csak kíváncsi voltam, hogy reagálnának a nők erre a szituációra.

Az "egyszer-kétszer" pedig nem rendszerességet jelent.

Gondolom, ti, itt kommentelők nők, nem szívesen beszélnétek arról, hogy életetek során hány férfival feküdtetek össze. :D

aug. 16. 15:13
 17/147 anonim ***** válasza:
35%

Bírom mikor a nők elitélik a pasit aki volt prostinál.


Ha nem lennének qurvák akkor a pasik nem mennének hozzájuk. Mikor a nő meg qurva akkor még hallgatjuk a jaj szegény kis nő bele kényszerült. A nagy lófa.zt. Csak egy lusta ge.i aki könnyű pénzt akart mert agyilag zokni..


Szóval miért van az, hogy a nő nem ítéli el a prostit, de a férfi aki a prostihoz megy azt meg elítéli. A férfiak tartják el a prostikat, különben éhen hallnának mert nem értenek semmihez.

aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/147 anonim ***** válasza:
48%

Rohadtul kétszínűek vagytok és álszentek. Túl azon, amit 13-as lényeglátóan kifejtett, ti már az olyan kérdéseknél is forgatjátok a szemeteket meg jöttök az "én testem én döntésem" dumával, hogy hány partneretek volt előttünk. A ti magánéletetek szerintetek szent és csak rátok tartozik, nem tartoztok senkinek semmivel és amúgy is, tegyük össze a két kezünket, hogy egyáltalán szóba álltok velünk. Már az ismerkedés elején, kapcsolat közben is folyamatosan felsőbbrendűséget meg ezt a kettős mércét demózzátok.

Azon külön felsírtam, hogy az izmos jóképű csávónak elnéző kommentre belső értékekkel kezdtek el jönni. Miféle belső értékek? Itt mindenkit megsütött a nap? Amúgy az őszinteség is belső érték, és ha már itt tartunk, értékelhetnétek azt a bátorságot, hogy az illető nem tagadja le, hogy elment már életében prostihoz. Óhjaj! Kötött egy üzletet, ürített egyet és most ő ettől egy nagyon szar csávó lett!

Én sosem voltam prostinál, nem is akarok, kéretik ennek fényében értékelni a reakciómat, de ezektől az egymásnak ellentmondó kétszínű megnyilvánulásoktól a falra mászok.

aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/147 anonim ***** válasza:
8%

15.-re.


De ha egy srác, ismerkedésnél orvos, bróker, ügyvéd melót mond, és nem 20. csicska hivatali aktatologató, vagyonőr, vagy buszsofőr melót, akkor az 100-ból 99 nőnél jó pont. És ne mond, hogy nem!

aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/147 anonim ***** válasza:
31%

Melyik a jobb/rosszabb?


LÁNY.: 19 éves koráig volt 80+ pasival. Volt 2 abortusza, meg 3X nemi baj.


FIÚ.: 2X volt fizetősnél. Meg volt még 3 sima csajjal.

aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!