Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számotokra az probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra az probléma lenne, ha egy általatok kiszemelt srác a kapcsolatotok legelején bevallaná, hogy egyszer-kétszer eljárt prostituáltakhoz csak azért, hogy tapasztalatot szerezzen a szex terén?

Figyelt kérdés

aug. 16. 14:22
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/147 anonim ***** válasza:
26%

"Az én vőlegényem 35(!) évesen vesztette el a szüzességét egy prostival.

Emellett még párszor "használta" ezt a szolgáltatást.

Az elején nekem furcsa volt, de eszembe sem jutott, hogy emiatt pálcát törjek felette.

Azóta voltak kapcsolatai, van egy kamasz lánya és most itt vagyok neki én is.

Az egyik legjobb, legkedvesebb ember, akit ismerek, nagyon szeretem őt.

Valamiért így alakult az élete és kész, ez ennyi"



Tessék, itt egy pozitív példa! Se nem cigó, se nem késes, se nem rasszista, se nem körözött bűnöző, csak egy férfi akinek nem jött össze X éves koráig a kapcsolat mégis ott a happy end.

Ezt miért kellett lepontozni?

aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/147 anonim ***** válasza:
100%

"Ha minden férfi mindig őszinte lenne, már kihalt volna az emberiség."


De ha leírom, hogy minden férfi hazug, engem pontoznak le. 🤦🏼‍♀️

aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/147 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem hazug minden férfi.

És nem, nem jár/járt közel sem minden férfi prostihoz, és nem minden férfinak vannak eltitkolt, legtöbb nő számára elfogadhatatlan és undorító szokásai.

Nem minden férfi cinkoskodó, összekacsintó seggarc, aki közben minimum egy nagyon minimálisan soviniszta, és nem minden férfi gondolja úgy, hogy icipicikét a nők ellen van.

Van férfi, aki szellemi partnert is lát egy nőben, illetve párkapcsolatban igényli ezt, és nem kell össze-vissza hazudoznia magáról annak érdekében, hogy ne hajítsa ki instant egy normális nő.

aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/147 anonim ***** válasza:
63, nőként vagy férfiként írod?
aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/147 anonim ***** válasza:
88%
Férfiként.
aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/147 anonim ***** válasza:
57%

#61, én írtam az általad idézett választ és én is meglepődtem, mennyire le vagyok pontozva (nem mintha emiatt álmatlan éjszakáim lennének 🙂).


Ha még azt is hozzátettem volna, hogy én kifejezetten jó nőnek számítok, fiatalabb is vagyok nála 16 évvel és ő még csak nem is gazdag (egyszerű kétkezi munkás)...Ez itt biztos valami anomáliának fog számítani.

aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/147 anonim ***** válasza:
57%

"Senki nem mondta, hogy esedezned kell."


Neeem! Senki nem mondja ezt ilyen direktben. De így működtök. Szemforgattok, minket meg kikérdeztek.

aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/147 anonim ***** válasza:
62. Teljes a két lábon kihordott agymenés. Észre sem veszik, hogy 180 fokban ellentmondanak saját maguknak.
aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/147 anonim ***** válasza:

64. Ennek egyébként mi a relevanciája, elárulnád? Létezik férfi vélemény, amit "férfi agy" szül és létezik női vélemény, amit "női aggyal" gondolnak?

Vagy miben más, hogy férfiként állítok egy dolgot és nőként?

Itt buktatok el, hogy valójában aszerint ítélitek meg egy állítás igazságtartalmát, hogy azt milyen nemű ember mondja, tehát szexista alapon, nem pedig magát az állítást nézitek!


És ne gyertek a szüléssel, mert nem mi

aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/147 anonim ***** válasza:
mert nem ti választottátok a képességet*
aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!