Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számotokra az probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra az probléma lenne, ha egy általatok kiszemelt srác a kapcsolatotok legelején bevallaná, hogy egyszer-kétszer eljárt prostituáltakhoz csak azért, hogy tapasztalatot szerezzen a szex terén?

Figyelt kérdés

aug. 16. 14:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/147 anonim ***** válasza:
41%

16#


Ugyan már az más. A nők kefélhetnek össze vissza aztán életük végéig tagadják a dolgokat.


Az exem miután bele olvastam a telefonjába 2 óráig tagadott vörös fejjel..


Majd nagyon,nagyon nehezen bevallottan a nyílvánvalót, majd megint tagadott.. ilyenek a nők.

aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/147 anonim ***** válasza:
59%

14-es, nekem nem gond. Nem volt se abortuszom, sem szinesbőrűvel párkapcsolatom.

Viszont a te szellemi képességed a megnyilvánulásod alapján nálam nem ütné meg azt a szintet, akivel érdemes lenne szóba állnom.

A kérdésre válaszolva: a prostizás nálam is kizáró ok. Elég undorítónak tartom az egész iparágat, több szempontból is. Volt kapcsolatom olyan segítő szervezettel, akik prostitúcióból szabadult nőkkel foglalkoznak, köztük nem egy olyannal, aki az emberkereskedelem áldozata is.

aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/147 anonim ***** válasza:
35%
18-at folytatva: ja, és el lehet kezdeni összeszámolgatni az egyéjszakás kalandokat, a "jaj véletlenül megbotlottam" típusú eséseket, az orgiákat, büntetődugásokat, "csak cimuztam, az úgy nem számít" epizódokat, a "hirtelen összezavarodtam, azt hittem a párom farka van a számban, de aztán mégse" pillynatnyi elmezavarokat, meg az azzal való egymásnak hencegést, persze férfiak előtt szemforgatva letagadást.. - nem tudom mennyvel jobb, vagy különb, mint egyszer elmenni és fizetni egy lánynak, akinek kapaszkodj meg, ez a munkája. Természetesen dobhatod a követ, ha a fentiek egyike sem igaz rád. Itt a gyakorin nyilván minden nő szent és nulla km kőnél van.
aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/147 anonim ***** válasza:
21%
21. Nyilván "K" mind, de ez olyan, mint amikor tartasz egy macskát. Szereted, így elnézed neki, ha ellopja a húst a tányérodról, vagy a padlóra kulázik. Mondjuk, ha fellöki a hősugárzól, és kiég a lakás..., akkor jobb, ha bent ég, mert ha nem, bevágom egy kerti szecskavágóba.
aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/147 anonim ***** válasza:
77%

"Gondolom, ti, itt kommentelők nők, nem szívesen beszélnétek arról, hogy életetek során hány férfival feküdtetek össze. :D"


De, szívesen válaszolok. Három férfival. Az első egy 2,5 éves párkapcsolat volt, a második 3 éves párkapcsolat, a harmadik pedig egy jelenleg 8 éve tartó párkapcsolat.

Tudom... hazudok. 😃

aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/147 A kérdező kommentje:

Szóval 3 pasival voltál szerelemből.

És a nőknél az miért probléma, ha egy férfi szerelem nélkül dug meg egy nőt?

aug. 16. 15:36
 27/147 anonim ***** válasza:
51%

Mi a kérdésre válaszoltunk, ugyanis mi lettünk megszólítva és megkérdezve, hogy probléma lenne-e nekünk. Nem érdekel a hegyi beszéd, hogy mennyire nem oké, hogy nem fogadom el a prostizást, nem érdekel a nők módszeres leqrvázása, vagy annak firtatása, hogy volt-e abortuszom vagy "színes kanim", vagy, hogy hány emberrel voltam. Nem tudtok olyat írni, ami miatt változtatnék a prostizó férfiakhoz való hozzáállásomon, változatlanul nem kérek az ilyenből, és ugyanúgy úgy fogom magam pozicionálni a saját szememben, hogy ennél jobbat érdemlek.

Szerintem a többi női válaszoló is hasonlóan van ezzel, szóval nincs értelme az offtopicnak és bömbölésnek, nőgyűlöletnek.

aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/147 anonim ***** válasza:
28%

De az a nő nem prosti, aki ismerkedéskor a pénze alapján/főleg a pénze alapján választ pasit?


Miért különb az a csaj, aki azért xop le, mert étterembe hordom, ény nyaralni viszem, meg beajánlom jó melóhelyre, mint az, aki simán közli, hogy 15/óra? Mert ha nem fizetek, ilyen vagy olyan formában, akkor egyiknél sem lesz szex.

aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/147 anonim ***** válasza:
100%

28


Most azt hiszed, hogy fülön csíptél, és majd dadogok a kognitív disszonanciától? :)

Szerintem prosti az olyan nő is, akit leírtál. Na bumm.

aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/147 anonim ***** válasza:
100%

#13

Nem "őszinte" pasi kell, hanem olyan, akivel egyezik az értékrendünk, és felnőtt agyilag. Nem fogok elnézést kérni emiatt. :D


#14

Miért lenne gond? Neked is jogod van olyan párt keresni, akivel egyezik az értékrendetek.


#18

Nálam pl nincs kettős mérce, ugyanazt fogadom el a páromtól, amit én is tudok tartani.

Amúgy a párom tudja hogy hány férfival volt dolgom korábban (2, ha szeretnéd tudni), és én is hogy neki hány nővel (2, ha szeretnéd tudni), szerintem ez teljesen fair.

aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!