Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számotokra az probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra az probléma lenne, ha egy általatok kiszemelt srác a kapcsolatotok legelején bevallaná, hogy egyszer-kétszer eljárt prostituáltakhoz csak azért, hogy tapasztalatot szerezzen a szex terén?

Figyelt kérdés

aug. 16. 14:22
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/147 anonim ***** válasza:
76: tehát akkor ha én fizetek a hajfestésért, arcápolásért, arckezelésekért, edzésért, az egészségesebb kajákért, a vitaminokért, a fehérjéért, a szőrtelenítésért, a manikűrért, pedikűrért, csinos ruhákért, parfümökért, szüli/kari/csak úgy ajándékokért, akkor fizetek a férfival való szexért?
aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/147 anonim ***** válasza:
16%

81. Ha poénnak szántad, ha nem.. de közvetve lényegében igen :D


Bár akárhány lányt kérdeztem erről, eddig mindenki öntudatosan megvallotta, hogy ezeket a műveleteket csakis ÖNMAGUKNAK csinálják :)

aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/147 anonim ***** válasza:

77. "ha nekem azt mondja egy férfi, hogy minden férfi prostizna, el fogom hinni."


Mondták már neked, hogy nagyon könnyen manipulálható vagy?

aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/147 anonim ***** válasza:

80, én azon az elméleten vagyok, hogy online az ember nyitottabb. Menjetek át a szépség kategóriába, ott minimum napi 1 kérdést találtok, amiben fétisről van szó. Aki felteszi, az a valóságban nem beszél a fétiséről, tudja, mi rá a reakció.


Ha felmegyek askmenre redditen, én utána szeretném bevarrni a lábam közét, mert minden reményem meghal. És nem online élek, az életben is beszélek férfiakkal, de az él

aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/147 anonim ***** válasza:
Bocsánat, rányomtam, szóval az életben nem tudom, mit gondolnak valójában.
aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/147 anonim ***** válasza:
37%

81. A legtöbb nő, az nem a pasik, hanem a többi nővel való versengés miatt csinálja ezeket.

Pl.: Alig van nő, aki manapság szoknyát és tűsarkút visel, pedig az bejön 10-ből 9 pasinak.

aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/147 anonim ***** válasza:
86. A tűsarkú meg a szoknya? Akkor én vagyok az a maradék 1. Vagy ufó vagyok :D
aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/147 anonim ***** válasza:
0%

Engem eleinte elkeserített ez, de szinte napról napra lenyugszom, hogy ha minden férfi egyforma, akkor a párkeresés meg van oldva, mert nem kell senki.


Múltkor egy olyan kijelentést olvastam, hogy egy férfi soha nem lesz képes teljes értékű emberként tekinteni egy nőre. A durva az volt, hogy nem is dühösen írta, hanem levezette, hogy a férfiakban nincs empátia, csak egymás felé, és úgy vannak nevelve, hogy nem tudnak individuumként tekinteni a nőkre.

aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/147 anonim ***** válasza:
88. Ez úgy hangzik, mint egy inverz-blackpill teória.
aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/147 anonim ***** válasza:
7%

"Bár akárhány lányt kérdeztem erről, eddig mindenki öntudatosan megvallotta, hogy ezeket a műveleteket csakis ÖNMAGUKNAK csinálják :)"


Én is magamért csinálom, de azt nem érted, hogy ennek a mellékterméke az, hogy másnak is megtetszel. COVID alatt mindennap hajat mostam, megcsináltam a hajam, és sminkeltem, és hót egyedül voltam.


Amúgy nagyon jó, hogy ezt kiemelted, mert olyan férfira vágyom, aki ezeket szintén magáért teszi. Mert az jelent igazi erőt, belső késztetést.


Azért, mert valamit magadért csinálsz, nem jelenti azt, hogy másoknak nem fog tetszeni. 80 kilósan annyira fájt a térdem, hogy lefele sem tudtam menni a lépcsőn. Nyikorgott, szakadt, baromira fájt. 50 kilósan nem fáj. A pasiknak is tetszem így. Az, hogy valaminek lesz egy hozadéka, az nem jelenti azt, hogy az rá az indok.


Régen mindenre negatívan reagáltam. Morogtam, pofákat vágtam. Rájöttem, hogy kevesebb energia mosolyogni, és valahol itt a mellkasomban is könnyebb, ha kedvesen fordulok másokhoz. Nem akartam folyamat feszült lenni. És lám, mindenki - nem csak férfiak - pozitívabban reagál a mosolygós emberre, mint a morcosra.


Ugye érted? Edhetsz magadért, és ez a jó indok, de azt nem tudod befolyásolni, mások erre hogy reagálnak.

aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!