Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számotokra az probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra az probléma lenne, ha egy általatok kiszemelt srác a kapcsolatotok legelején bevallaná, hogy egyszer-kétszer eljárt prostituáltakhoz csak azért, hogy tapasztalatot szerezzen a szex terén?

Figyelt kérdés

aug. 16. 14:22
 101/147 anonim ***** válasza:

100. Az itt válaszoló lányok úgy vannak vele, hogy te a teljes böngészési előzményekkel tartozol nekik, ők neked semmivel és nincs ilyen hogy fair nem fair.


Elítélőbbek, álszentebbek, képmutatóbbak.


A válaszokon és azok pontozásán ez világosan látszik.

aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/147 anonim ***** válasza:
83%

100, kevésbé lenne rossz. Hozzáteszem, 30 körül egyiket se tűröm el. Egy ember nőljön fel addigra és tanuljon önmérsékletet a céltalan bszás helyett.

De, az egyéjszakás legalább kölcsönös vonzalmon alapszik, nem pedig fizetsz és azt teszel, amit akarsz, valakivel, aki pénzért tűri. Én látok különbséget továbbra is.

aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/147 anonim ***** válasza:
25%

"Normális kapcsolatban igenis számít hol volt a férfi farka

-> Ha számít, akkor az is számítson, hogy ki volt a nő puncijában."



25%-on áll a válasz. Kaptam rá értelmes cáfolatot? Nem. Továbbra is nyomjátok a jogtudort: "jogom van okádni tőletek, jogom van elküldeni, jogom, jogom, jogom!" Ki vitatta ezt? Ki beszélt itt jogról? Totális agyhalál, terelés, maszatolás, értelmes érvelés nulla.

Nemi betegségek ilyenkor szabadságon vannak, érdekes, a mi esetünkben felmerült, a ti esetetekben nem. És még ti mondjátok, hogy a férfiak felelőtlenebbek...

aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/147 anonim ***** válasza:
25%

"Én látok különbséget továbbra is."


Azért még köztetek is vannak véleménykülönbségek. A fenti nőtársad pl. tagadja, hogy különbségek lennének ezek között, idézem:



"Nincs olyan, hogy fair vagy nem fair, és nincs olyan, hogy valaki, akinek abortusza vagy színes barátja volt, annak jobban "illene" elfogadni azt, hogy a férfi qrváknál jár"


Ebből az is következik, hogy fordítva se tegyünk akkor különbséget. (ezt már kifejtettem, persze le lettem pontozva)

aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/147 anonim ***** válasza:

103, én nem tudom ki kivel, hol, mennyit volt. Nekwm egy férfi "volt a puncimban", hogy szó szerint idézzelek. Ha egy (prostizó), minden nő egyforma fúj, fúj, fúj pasit fogok ki (mint az oldalon a hangadók) úgyis minimum magában eldönti, hogy hazudok, rosszabb esetben a szemembe is vágja, mindegy elmondom-e, vagy mit mondok. Ha normális a pasi, akkor meg azért mindegy, mert feltételezni fogja, hogy nem hazudok, bármit mondok, de tőlem bátran kérdezhetnek, soha nem akadtam fenn rajta.

Ha valaki hozott egy döntést, prostik, drog, van gyereke, beteget ápol, akármi, amiről tudja, hogy a többségnek nem oké, az úgy tiszta, ha közli. Mindegy, hogy mi az, a másik félnek kéne elbírálnia magában, neki oké-e. Itt jönnek be a "jogok". Ha nem mondja, akkor annyi történik, hogy elhallgatásra, rosszabb esetben direkt hazugságra épül a dolog. Ez nem feltétlen jelent ebben az esetben (prostizás) gondot, a legtöbb kapcsolat úgyis hazugságokra épül. Ha kiderül a simli, akkor nagyon kellemetlen, mert az is gyakran elveszti a bizalmát, aki adott esetben elfogadta volna a pakkot egyben is. Ha meg magával hozza azt, amit a prostizás hoz(hat), akkor jó esetben úgyis ki lesz pattintva a képletből elég hamar.

Én soha nem álltam neki letagadni dolgokat, bár soha nem éltem úgy, hogy kelljen. Kb ennyit várnék a másiktól is. Mindenkinek máshol vannak a határai, de, ha olyat tesz, amit szégyell, vagy annyira kell a pna, hogy inkább hazudik, az sokat elárul ám.

Szóval, szerintem az ismerkedés arra lenne, hogy megismerjük egymást nem arra, hogy szépelegjünk, hazudjunk, takargassuk a kellemetlen részleteket. Ha valaki tesz valamit, hoz egy döntést, vállalja fel és olyat keressen, akinek így is rendben van. Mindkét nemnél ez lenne szerintem az alap és fele ennyi szar kapcsolat lenne.

""Normális kapcsolatban igenis számít hol volt a férfi farka


-> Ha számít, akkor az is számítson, hogy ki volt a nő puncijában."



25%-on áll a válasz. Kaptam rá értelmes cáfolatot? Nem. "

Nem is fogsz. Elméletben igazad van. De, itt (is) bejönnek az egyedi határok. Az igazi az lenne, ha mindenki nyíltan beszélne erről és, ha a másik határait átlépte elfogadná durci nélkül az elutasítást.

Én 3 állattal lakom együtt. Mikor 4 éve befogadtam a macskáimat, mérlegeltem mit jelent majd ez a jövőre nézve. Majd ugyanezt megtettem, mikor a kutyám jött egy éve. Belevettem azt is a számításba, hogy így sok férfinak eleve nem leszek opció. Nem zavar, mert ők se lennének nekem, remek szűrő lett, amilyen hamar csak lehet, beleszövöm az első beszélgetésekbe őket, várva a reakciót. Ha a pasinak oké a dolog, akkor mehetünk tovább.

Nem egészen értem, miért nem opció ez az emberek életében minden kapcsolati szempontból hátráltató témában. Illetve de, csak gerinctelennek tartom, hogy annyira kell a szex, hogy olyat tesz, ami utána szerinte szégyen, vagy annyira kell a kapcsolat (vagy csak az állandó szex ingyen), hogy hazudik érte.

Kicsit csapongó lett, bocsi, alig aludtam, de szerintem követhető.

aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/147 anonim ***** válasza:

"Mindenkinek máshol vannak a határai, de, ha olyat tesz, amit szégyell, vagy annyira kell a pna, hogy inkább hazudik, az sokat elárul ám."



Elárulom, miért hazudnak többet a férfiak: mert rá vannak kényszerülve ahhoz, hogy kapcsolatuk legyen. A nők sokkal intoleránsabbak, ítélkezőbbek. De nem azért, mert erkölcsileg felsőbbrendűek lennének. Hanem mert nekik sokkal könnyebb találni valakit, ennél fogva sokkal bátrabban állíthatják be azokat a szűrőket és bátrabban lehetnek őszinték is.


Szerinted hány olyan eset van az életben, amikor mondjuk én visszautasítalak, mert macskád, kutyád van? És hány olyan eset van, amikor te utasítasz vissza engem, mert nem tetszik a magasságom, a súlyom, nincs jogsim, nem a megfelelő végzettségem van, x távolságon kívül élek, nem tetszik az arcom, volt egyéjszakásom ami neked nem oké (hagyjuk a prostizást), nem elég jó a munkám, nem keresek eleget, nincs autóm, nincs lakásom, nincs ilyen olyan drága holmim, nem tetszik a hajam színe, a bőröm színe, a szemem színe, sorolhatnám. Melyik életszerűbb?


Oké, ezek sarkított példák. De az teljesen nyilvánvaló, hogy mindig az a fél kényszerül több és nagyobb hazugságokra, aki hátrányos pozícióban van a másik féllel szemben, aki kevésbé teheti meg, hogy válogat. Nyilván nőknél is előfordul ez, de lényegesen kisebb arányban.


Durván fogalmazva: ti lehettek őszintébbek, nektek könnyebb beszélni mondjuk a fiatalkori botlásokról, mert most mit tudok kezdeni vele? Ha nem fogadom el, nyilván játszhatom a konzervatív férfit, meg izmozhatok neked, aztán eltakarodhatok a pcsába. Jogom megvan hozzá. Na de ha a hónapban ez az egyetlen randim, mondjuk, ami összejön? Megtehetem? Hát... Te már másnap találsz olyat, aki elfogad kutyásan macskásan, mert tucatjával lesz jelentkező, akinek jó leszel.

Tehát ilyen szempontból a terep nagyon nincs kiegyenlítve. Erről van itt szó, nem a jogokról, valójában.

aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/147 anonim ***** válasza:

"Elárulom, miért hazudnak többet a férfiak: mert rá vannak kényszerülve ahhoz, hogy kapcsolatuk legyen. A nők sokkal intoleránsabbak, ítélkezőbbek. De nem azért, mert erkölcsileg felsőbbrendűek lennének. Hanem mert nekik sokkal könnyebb találni valakit, ennél fogva sokkal bátrabban állíthatják be azokat a szűrőket és bátrabban lehetnek őszinték is"

Ez újra és újra felmerül és én mindig leírom, hogy erről és ez ellen csak a férfiak tehetnek.

Volt olyan párom, aki elsőre azt mondta oké lesz a macska (akkor még csak ők voltak meg) aztán meg nem sokkal később jött a lelki zsarolással, hogy, vagy ő, vagy a macskák. A macskák azóta is meg vannak. Csak nem lett volna könnyebb nem rabolni egymás idejét? Lezárni, mielőtt érzelmek lesznek, ahelyett, hogy arra apellál, hogy majd olyan szerelmes leszek, hogy elvetem az elveimet? Szerintem de. Meg gerincesebb is lett volna.

aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/147 anonim ***** válasza:

"Azért még köztetek is vannak véleménykülönbségek. A fenti nőtársad pl. tagadja, hogy különbségek lennének ezek között, idézem:



"Nincs olyan, hogy fair vagy nem fair, és nincs olyan, hogy valaki, akinek abortusza vagy színes barátja volt, annak jobban "illene" elfogadni azt, hogy a férfi qrváknál jár"



Ebből az is következik, hogy fordítva se tegyünk akkor különbséget. (ezt már kifejtettem, persze le lettem pontozva)


A két dolog nem azonos. Az, hogy én személy szerint hol húzom meg a határt, kit, miért utasítok el egy dolog, az meg egy másik, hogy azért, mert én x dolgot megtettem, el kéne-e fogadnom y-t. Tehát, ha nekem oké az egyéjszakás mondjuk és volt is 100, akkor se vagyok köteles, vagy, ahogy fogalmazott nem illene jobban elfogadnom a prostizást. A kettő nem ugyanaz. Egyszerűen olyan férfit kell keresnem, akinek oké az egyéjszakás és ezért nem nézi le a nőt. Nem olyat, aki elnézi, ha én meg cserébe mást nézek el neki.

Tehát nem az van, hogy egyik múlt béli dolog hozza magával, hogy egy tök más múltbéli dolgot el kéne fogadni.

Remek példa erre a börtön, még az anyagyilkos is megkéseli a pedofilt. Most azért, mert Géza megölte az anyját, jobban el kéne fogadnia Pistát a pedofilt? Nem és nem is teszi.

Mindenkinek azt "kéne" elfogadnia, amit maga is megtett. Az fair.

Véleménykülönbség meg természetes, hogy van, mert nem egy homogén közös tudattal élünk, hanem szuverén személyek vagyunk.

aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/147 anonim ***** válasza:

107. "Ez újra és újra felmerül és én mindig leírom, hogy erről és ez ellen csak a férfiak tehetnek."


De hogyan? :D Látod, te alátámasztod, amit mondok. A párod behazudta neked, hogy neki oké a macska, aztán kiderült, hogy mégse. Hogyan tudott volna ez ellen tenni, mint FÉRFI? "Ha eleve nem hazudik" - mondod te. De hát akkor nem kap meg téged... Nem érted? Pont ezt mondom én is. Ha nem hazudunk, nem kapunk meg titeket... Ezért hazudnak a férfiak. Hiába tolod át ránk a felelősséget ezért, nem mi tehetünk erről. Ezt ti várjátok el, így kapunk meg titeket. Azt mondjuk, amit hallani akartok.

aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/147 anonim ***** válasza:

" "Ha eleve nem hazudik" - mondod te. De hát akkor nem kap meg téged... " így is elég limitált ideig "birtokolt". Nekem nem ér meg pár hónap kapcsolatosdit és az utána, közben való érzelmi negatív hatásokat az, hogy elfeljtsem, hogy van gerincem. Engem nem "kapott" volna meg, de abban a cirka egy évben kereshetett volna olyat, akivel egyezik az értékrendje, ahelyett, hogy engem hülyít.

"Hiába tolod át ránk a felelősséget ezért, nem mi tehetünk erről. Ezt ti várjátok el, így kapunk meg titeket. Azt mondjuk, amit hallani akartok."

Vagy megtehetné minden férfi, hogy önismeretet gyakorol, kitalálja, hol vannak a saját hat!rai, erkölcsi normái, stb. és elvárja, hogy a leendő párja hozza ezeket. Ennyi lenne.

Az, hogy egy pasi lemegy csúszómászóba, ahelyett, hogy egy valódi kapcsolatra törekedne, nem azért van, mert a nők jobban körül tudják írni, mit akarnak. Ha a pasik is átlagba magasabb elvárásokkal élnének, mindenkinek jobb lenne. És úgy is lehet párt találni, csak macerásabb.

Én két éve vagyok szingli és épp a sok hazug miatt nem tudom rávenni magam a kapcsolatra, ismerkedésre. Minek, ha a vége borítékolható?

aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!