Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számotokra az probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra az probléma lenne, ha egy általatok kiszemelt srác a kapcsolatotok legelején bevallaná, hogy egyszer-kétszer eljárt prostituáltakhoz csak azért, hogy tapasztalatot szerezzen a szex terén?

Figyelt kérdés

aug. 16. 14:22
 121/147 anonim ***** válasza:

"Szóval, értékelem a próbálkozást, de nem nyert."


Jaj, most barátzónába kerültem, mi lesz velem? :D Nem a nyerés a cél, én csak reagálok meg beszélgetek.

aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/147 anonim ***** válasza:

"Tehát, az egyik "bűn" nem fog azonos súllyal esni a latba, mont a másik, mert az egyén a saját szűrőjén mér"


Ezt mondom én is. A nők egy sűrűbb szövésű szűrőn, mi pedig egy lazább, több mindent áteresztő szűrőn keresztül mérünk. Olvasd vissza, erről beszéltem. Nincs köztünk ellentmondás. Csak megerősíted, amit írtam. Azért nem esik egy latba a kettő, mert mi rosszabb esélyekkel indulunk, többet vagyunk kénytelenek átereszteni azon a szűrőn.

aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/147 anonim ***** válasza:

121, nem, ez direkt piszkálódás volt, nem beszélgetés. Nincs "barátzónám". Oda csak azért megy pasi, hogy megbsszon, ha lehetőség adódik. Szintén saját káromon tanultam. A hazugságot meg nehezen viselem.

Pedig, felemelő pasikkal is jóban lenni, teljesen más hangvétel, más stílus, más társaság, hogy a fizikai hasznot (bútor cipelés, szerelési munkák stb.) ne említsem.

Így maradnak a felbérelt költöztetők és a saját szerszámos láda :D ennek meg van az a haszna, hogy egyik se próbál a bugyimba mászni, majd sértődik meg a nemen.

aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/147 anonim ***** válasza:
Még egyszer.. itt nem a bűnök összevetéséről van szó. Hidd el, hogy egy pattanás az arcomon ugyanabba a latba fog esni nálad, mint ha neked 100 egyéjszakásod is volt, hiszen ha nem fogadlak el a 100 egyéjszakásoddal, akkor takarodhatok a búbánatba, és várhatok hónapokat a következő randira, míg te holnap találsz akárkit, aki elfogad így is.
aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/147 anonim ***** válasza:

"Ezt mondom én is. A nők egy sűrűbb szövésű szűrőn, mi pedig egy lazább, több mindent áteresztő szűrőn keresztül mérünk. Olvasd vissza, erről beszéltem. Nincs köztünk ellentmondás. Csak megerősíted, amit írtam. Azért nem esik egy latba a kettő, mert mi rosszabb esélyekkel indulunk, többet vagyunk kénytelenek átereszteni azon a szűrőn."

Nem minden férfi kénytelen "többet átereszteni a szűrőn" és nem minden nő szűrője sűrű. Emberek vannak, nem nemek.

Bármikor aláírom, hogy a pasik a dugásért jellemzően bármit megtesznek, mondanak, elnéznek, ezért akkora kincs, aki nem. És vannak ilyenek. Innentől pedig kijelenthető, hogy az egyén dönti el, milyen sűrű a szűrő, nem ami a lábaközt van.

aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/147 anonim ***** válasza:

Ha a nőnek nem kell pénz a szexért a pasitól, akkor miért panaszkodik NAGYON SOK pasi, hogy a neje követeli a leadott fizut, meg ha nem keres a pasi eleget, akkor csökken a szex mennyisége és minősége is?


Mintha párizsiról lenne szó.

- Ingyen nincs!

- Kevés pénzért, kevés, és gyenge minőségű jár.

- Sőt..., van hogy elveszik a pénzt, majd közlik, hogy elfogyott, nem kapsz. És a pénzt sem kapod vissza!!!

aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/147 anonim ***** válasza:
"Még egyszer.. itt nem a bűnök összevetéséről van szó. Hidd el, hogy egy pattanás az arcomon ugyanabba a latba fog esni nálad, mint ha neked 100 egyéjszakásod is volt" ez így egyben a bűnök összevetése. Nem esik semmi, semmilyen latba. Külön kérdés, hogy el tudom-e fogadni a pattanásos bőrt és külön kérdés, hogy el tudom-e fogadni az egyéjszakást, az meg egy harmadik kérdés, hogy nekem volt-e és azt te elfohadod-e. Ez így kapásból három külön tányér, amiért külön külön is elutasíthatlak. Vagy bárki bárkit, mielőtt magadra veszed.
aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/147 anonim ***** válasza:

"Ha a nőnek nem kell pénz a szexért a pasitól, akkor miért panaszkodik NAGYON SOK pasi, hogy a neje követeli a leadott fizut, meg ha nem keres a pasi eleget, akkor csökken a szex mennyisége és minősége is?"

Mert továbbra se a nők így egyben teszik ezt, hanem adott férfiak feleségei, párjai, tehát adott nők.

Senki, soha nem mondta, hogy nincs anyagias nő. Hogy a viharba ne lenne, ahogy anyagias férfi is van, csak a társadalom előbbit jobban elfogadja a régi tradíciók nyomán. De nem a nők ilyenek, vagy olyanok.

aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/147 anonim ***** válasza:

123. "Így maradnak a felbérelt költöztetők és a saját szerszámos láda"


Teljesen jól csinálod, és ők is. Én sem vagyok senki ingyen bútor cipelője, villanyszerelője, sofőrje, csicskája, hogy majd azért esedezzek, hogy bejussak a bugyijába, ha már itt tartunk. Vannak erre szakemberek. El lehet menni dolgozni, pénzt keresni és felbérelni.

aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/147 anonim ***** válasza:
Ja és még mielőtt ezt anyagiasságnak neveznéd, szerintem ez így korrekt. Csomó férfi a segítségért cserébe úgy érzi, lekötelezi a nőt és az köteles lefeküdni vele vagy egyéb ellenszolgáltatásokat tenni. Na én ezt nem csinálom.
aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!