Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számotokra az probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra az probléma lenne, ha egy általatok kiszemelt srác a kapcsolatotok legelején bevallaná, hogy egyszer-kétszer eljárt prostituáltakhoz csak azért, hogy tapasztalatot szerezzen a szex terén?

Figyelt kérdés

aug. 16. 14:22
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/147 anonim ***** válasza:
Megegyék*
aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/147 anonim ***** válasza:
42%

139, akkor is az vele a baj, ha a nő tárgyiasította előbb önmagát, mert a pasi szemében se lesz ember. A nő dönt, hogy eladja a testét és a szexet, a pasi meg dönthet, hogy kell-e neki így is az aktus. A szex meg nem két ember öröméről fog szólni, hanem egy szolgáltatás lesz. Tehát, ahogy írtam, az ember és a szex tárgyiasítása. Innentől már tényleg csak egy lépés egy közös vágyon alapuló egyéjszakást erre a szintre húzni, onnan a következő lépés egy szexkapcsolatot ide csatolni és onnan már jöhet a párkapcsolat és az abban megélt szex is a "kell, kötelesség" szintre. Lásd kérdező és a házastársi kötelesség, a vitapartnerem és "fizettem érte a koktélokkal", meg a többi elmélet, ahol már azzal fizetett a delikvens, hogy él, vagy ahogy kinéz mert a ruhái, a kondibérlet... stb. végülis csak a szexért történt, ami után neki jár, hiszen "fizetett". Vagy épp a "barátságban" a segítségért várná a szexet, mert ő megdolgozott érte, hol a kompenzáció?

Elveszti az egész a lényegét. És persze, nem minden prostizó lesz ennyire szélsőséges, (sőt, aki állandóan egyéjszakásozik is simán eljuthat ide), de tény, hogy a szex, mint érzelmi, vagy legalább vágy alapú közös tevékenység általánosan sérül az ilyen hideg tranzakciók során. Változik róla a felfogás, a hozzáállás.

aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/147 anonim ***** válasza:
62%

142. Ez így van, sajnos.


Nézd, én nem prostizok, soha nem is akarok, igyekeztem mindig őszinte lenni kapcsolatban meg azon kívül is, de már nem hiszek abban, hogy létezik normális, kölcsönös tiszteleten és elfogadáson alapuló kapcsolat.

Egyéjszakásokba meg ilyen marhaságoba nem megyek bele, pedig lett volna rá többször lehetőség.

aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/147 anonim ***** válasza:
62%

"Nézd, én nem prostizok, soha nem is akarok, igyekeztem mindig őszinte lenni kapcsolatban meg azon kívül is, de már nem hiszek abban, hogy létezik normális, kölcsönös tiszteleten és elfogadáson alapuló kapcsolat."

Én láttam már ilyet :) de tényleg nagyon ritka és ami kibírja ebben a fázisban évtizedekig, az végképp ritkaság. De, nem csak párkapcsolatban, barátságban is ritka szerintem, hogy ez tényleg és főleg hosszan működik.

Örülök, hogy beszéltünk :)

aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/147 anonim ***** válasza:

144. Én is láttam, és valahol irigylem, akinek ez sikerül. Csak így van értelme az egésznek szerintem.


Nekem sincs más hozzáfűzni valóm igazából.

aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/147 anonim ***** válasza:
25%
Az nem prostitúció ugye, amikor a felsőoktatásban tanuló lány, szó szerint, nyalogatja a tanára heréit, a diplomáért?
aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/147 anonim ***** válasza:
146. Nem általános téma, több rerri jár prostihoz. :)
aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!