Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számotokra az probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra az probléma lenne, ha egy általatok kiszemelt srác a kapcsolatotok legelején bevallaná, hogy egyszer-kétszer eljárt prostituáltakhoz csak azért, hogy tapasztalatot szerezzen a szex terén?

Figyelt kérdés

aug. 16. 14:22
 131/147 anonim ***** válasza:

130 ez lenne a korrekt szerintem is. A barátoktól szerintem elvárható, hogy jönnek segíteni, ha kell, de, mikor valaki csak a bszás reményében "barát", akkor megborul az elv. Ilyen szempontból is hasznos egy párkapcsolat. A pasi barátai hátsó szándék nélkül jönnek segíteni neki és így közvetve nekem.

A húgom párja tegnap volt az egyik barátja nőjét költöztetni a pasihoz egy másik haverral. Ez egy járulékos haszon.

A segítségnek egyébként segítség lenne a valutája szerintem minden emberi kapcsolatban.

aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/147 anonim ***** válasza:

A válaszokból csak nekem jön le az, hogy inkább verjek át nőket, lányokat, egyéjszakás szexért (Akár téged, vagy a hugodat, vagy a kamasz lányodat!), csak ne prostizzak, mert így nem leszek a nők szemében féreg, hanem FÉRFI, ugye?


És ha valóban nem kell a pasi pénze a nőnek, akkor miért alap elvárás manapság a saját lakás, kocsi, diploma, 600+ fizu? Miért nem jó a baromi cuki, kis hamvas vízilabdázó gimis srác a 2.-ról, vagy az az izmos, tetkós, Jason Momoa klón pasi, aki a melóhelyedre hordja a papírárut, esetleg az a jó fej őr srác, a lányod sulijából?

aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/147 anonim ***** válasza:
132. Ugyan, ezek mind legendák.. Ilyen sztorik nincsenek is :)
aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/147 anonim ***** válasza:

Nagyon elkanyarodtunk, de egye fene.

"És ha valóban nem kell a pasi pénze a nőnek, akkor miért alap elvárás manapság a saját lakás, kocsi, diploma, 600+ fizu?"

Jelenleg 360-at keresek, pedagógus vagyok, legkésőbb január 1-ig emelniük kell 20%-ot. Jelenleg és akkor is majd 400 körül kereső partnert keresek. Mert a hasonló anyagi szint nagyon nem mindegy a jövőre nézve. Emellett tanult párt keresek, vagy olyat, aki értelmes és nem egy gyárban, építkezésen betanítotr melós, illetve nem is dolgozik velük. Értsd, egy magánvállalkozó asztalos, tök oké, vagy hidegburkoló, festő, mert nem a többivel együtt dolgozik, hanem kvázi egyedül, vagy max 1-2 társsal, így nem húzza le a közeg. Nem tudnék mit kezdeni egy betanított munkással, vagy tipik "szakemberrel". Elbeszélgetek velük, de nagyon nem érzem azonosnak a szintet, teljesen más kommunikációs norma, értékrend, életvitel.

Szóval, a kereset nem feltétlenül azért fontos, mert a nő költene belőle.

aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/147 anonim ***** válasza:

134.


Rendben!

Én vagyok a "...egy betanított munkással, vagy tipik "szakemberrel". Elbeszélgetek velük, de nagyon nem érzem azonosnak a szintet, teljesen más kommunikációs norma, értékrend, életvitel...." pasi.

De akarok egy ilyen nőt: [link]

Nem telik rá, hogy a barátnőm vagy a nejem legyen, de havi 1 órára kibérelhetem. Az bűn?


Ez olyan, mint a torta. Ha megkívánod, de nem telik egy egészre, akkor már be sem mész a cukrászatba, és nem eszel meg egy szeletet sem?

aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/147 anonim ***** válasza:

135, nekem nem gond, de nálam utána nem játszik a pasi, akkor sem, ha eredetileg opció lett volna. A te példádban pláne nem izgatna mit művel, hiszen eleve nem opció.

A torta nem egy érző lény. Épp a személy és a szex tárgyiasítása a probléma. Ha magányos vagyok és egy pasit, aki halál szerelmes belém elhívok kirándulni, hogy legyen társaságom az bűn? Ha nem találok megfelelő pasit de egy szeletet akarok...

aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/147 anonim ***** válasza:

136. És ha én is magányos..., meg kanos vagyok, és elmegyek egy bulihelyre, fizetek egy lánynak pár piát, hazaviszem, meg #metoo -zom, majd lelépek.

- Az korrekt?

- Az a pénz, nem a lánynak, szexre költött pénz? Vagy ha X összeget, koktélok formájában adok a lánynak, az oké, de X összeg az éjjeli szekrényre nem?

aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/147 anonim ***** válasza:
137, ha a csaj haza megy veled kefélni, akkor nem a koktélok miatt teszi, hanem, mert kedve van kefélni. Ez a különbség. Nincs olyan szabály, hogy 3 koktél egy numera. Mondhat 5 koktél után is nemet.
aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/147 anonim ***** válasza:
36%

136. "A torta nem egy érző lény. Épp a személy és a szex tárgyiasítása a probléma"


Tárgyiasítás. Divatos fogalom, de jelen esetben félremagyarázás. A tortától nem kérdezi meg senki, akarja-e, hogy megyekék, a prostitól viszont igen, ez az ő szuverén döntése, hogy erre a típusú foglalkozásra adja a fejét. A prosti saját magát tárgyiasítja, senki nem kényszeríti erre a tevékenységre (jó esetben). Én csak élek egy lehetőséggel. (Már nem én, hanem az adott férfi)

aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/147 anonim ***** válasza:
36%
135. Én is szeretnék ilyen nőt. Ha lenne elég pénzem hozzá, "felbérelném" egy életre. (Azaz feleségül venném). De nincs.
aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!