Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont a férjemtől kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont a férjemtől kell segítséget kérnie az exbarátnőjének?

Figyelt kérdés

Írtam már ki korábban kérdést, a lényeg az, hogy a férjemnek van egy volt barátnője aki sokkal szebb nálam ráadásul nemrég beleolvastam a férjem telefonján az üzenetekbe és a férjem írt neki, hogy nem tudja elfelejteni.

Részletesen itt van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

A férjemnek nem szóltam semmit, mert az üzenet óta a férjem igyekszik több közös programot tölteni velem vacsora stb. Titokban többször belenéztem azóta a telefonjába de semmi újat nem láttam.

Tegnap viszont jelzett a telefonja de láttam, hogy nem nézte meg rögtön pedig hallotta. Szóltam neki, de azt mondta majd megnézi, biztos egy munkatársa. Már itt gyanakodtam, és később amikor ki kellett szaladnia mert kereste az apja, belenéztem és az exnő volt… Az írt a férjemnek, hogy meg tudná-e adni az elérhetőségét valami szerelőnek vagy szakembernek akit “anno” a férjem intézett. Gondolom a kapcsolatuk idején… A férjem válaszolt neki, hogy igyekszik kideríteni mert rég látta már az illetőt, de ha nem is sikerülne ő maga is lehet tud majd segíteni!! Az exnő ezt megköszönte meg írta hogy akkor majd szól a férjem amikor jó neki, jó éjszakát es elnézést a zavarásért. Semmi hangulatjelet nem rakott de a férjem sok mosolyfejet rakott és azt írta te sose zavarsz.

Megint nem szóltam semmit a férjemnek mert végül is semmi kétértelműt nem írt, csak kedves és segítőkész volt. De az exnő nem igaz, hogy nem tudott volna másnak szólni?? Talán zavarta, hogy a férjem már nem ír neki és próbálja magára felhívni a figyelmet?? Ezért lájkolta a közös képünket is a múltkor???

29N



aug. 8. 09:12
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
41%

"Igyekszem én is jó feleség lenni, tiszta ruhák, a kedvenc ételeit főzöm, mindig próbálok a kedvében kárni. ...az exnő direkt kelleti magát meg felhívja magára a figyelmet. Egy igazi hideg tekintetű nő volt, emlékszek rá"


Ez egy bértollnok kamukérdése. Nyújtja a gumicsontot sok-sok hergelő részlettel, és amikor látja, hogy a válaszolók szinte mind egy oldalon vannak, bedob egy olyan kommentet, amivel még tovább lehet hergelni a jónépet - de a stílusa nagyon jellegzetes, egyem a szívét, sok kérdést írt már anyós szemszögből is.

aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%
#51: Lehet hogy igazad van, csak az a helyzet hogy valóban van elég sok hasonló házasság. Lehet hogy ez most kamu kérdés, de nekem is van olyan ismerősöm ahol már a konkrét megcsalás is kiderült, mégsem vált el a feleség, ő is csak a harmadik felet szidta.
aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ilyennel már nincs erőm se kedvem se vitatkozni, hogy kamu vagy sem… bár az lenne és semmi ilyesmi nem nyomasztana.. Látom én is hogy a többség ugyanazt gondolja de szeretném a kapcsolatunkat menteni amíg csak lehet. Az érzések nem múlnak el egyik pillanatról a másikra, ott a sok közös emlék..
aug. 8. 23:14
 54/57 anonim ***** válasza:
60%
kamu. szarjátok le.
aug. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező, nézted azóta mit beszéltek?
aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:
Néztem de azóta semmi.
aug. 10. 14:54
 57/57 anonim ***** válasza:
100%

"Az a nő az ég adta világon semmivel se tartozik neked! Igazából te tartozol neki!



Tudtad, hogy meg van érte veszve és mégis össze jöttél vele!



Most meg csodálkozol, hogy a nő rá írt! Kölcsönkenyér vissza jár!



Majd most ő fogja tőled elszedni mint annak idején te tetted bár tudtad, hogy nem végeztek egymással hiába szakítottak.



Így jártál, jól van az neked ha egyszer oda furakodtál ahová nem kellett volna! :)"


Ezt kimasoltam, mert habar kemeny de igaz, elo pelda vagyok ra.


Ahhoz fuznek meg egy megjegyzest hogy "semmi ketertelmut nem irt neki" a ferjed.. nem hat, mert egyertelmu volt...

szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!