Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan pont amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan pont amikor nem mertél szakítani a pároddal?

Figyelt kérdés

Amikor belül érezted hogy ez már nem az a kapcsolat, vagycegy olyan helyzet kapcsán érezted hogy ott a " megfelelő idő" már ha van ilyen hogy megtedd de nem tetted.

Mi volt az a helyzet amikor mégsem tetted meg?


aug. 4. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Öngyilkossággal fenyegetőzött burkoltan. Sok ideig ezért nem mertem szakítani vele, aztán rászántam magam, és megtettem. Mondanom sem kell, hogy azóta is él...
aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit is a belső hang azt súgja menni kell, akkor hallgass rá. Ne hagyd magad cserben.
aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan volt csak hogy semmi értelmét nem láttam a kapcsolatnak(pl nőzős) de inkább vele maradtam mert az egyedullétnél mégiscsak jobb es rábiztam ha lelép akkor lelép ez van. Nekem attol nem lesz jobb ha en szakitok elotte.

Addig is megköszönök minden napot mig velem van akit szeretek. De ha menni akar akkor menjen ő.

Nem en pasizok nem en teszem tonkre az egészet nem én vagyok olyannal aki nem kell, hanem ő csajozik ő teszi tonkre a kapcsolatát ő van olyannal aki neki nem kell ergo szakitson akkor ő.


Elég gusztustalanul lettem dobva a végén az anyjának az en szuleimnek a testvéreinek mindenkinek bekamuzta hogy en csalom es ő azért dob engem. Mindenki engem néz sz.rba. magát hozta ki áldozatnak. Es persze hogy mindenki nekihisz.

Ezt azért nem vártam volna tőle, hogy aljas is lesz csak hogy ő jöjjön ki jobban mások elott.



De utana kezdodott is a több év kenyszerszingliség.


De olyan hogy nem merek szakitani még nem volt.

bántalmazonal is max az volt hogy nem most aktuális szakitani mert megöl. Majd ha lehűltek a kedélyek. És jo távol van és van hova elbujnom máshol élek stb.

aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

20 év után szakítottam volna.Vagyis szerettem volna,kb.10 évig csak áltattam magam,de kapcsolatfüggő voltam.Tavaly sokat küzdöttem ellene,sokat harcoltam,veszítettem,nem tudtam megszabadulni tőle.Ő nyert,én kiégtem végleg.Már semmi sem érdekel...Igen,azért vagyok vele,mert nem hajlandó elmenni,szakítani,mert szeret.Az nem érdekli cseppet se, hogy én nem őt szeretem,hanem mást.(szeretnék,de el lett lehetetlenítve ez a kapcsolat)

Már nem is próbálkozom tovább,úgyis megpusztulunk pár évtized múlva...

aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!