Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont a férjemtől kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont a férjemtől kell segítséget kérnie az exbarátnőjének?

Figyelt kérdés

Írtam már ki korábban kérdést, a lényeg az, hogy a férjemnek van egy volt barátnője aki sokkal szebb nálam ráadásul nemrég beleolvastam a férjem telefonján az üzenetekbe és a férjem írt neki, hogy nem tudja elfelejteni.

Részletesen itt van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

A férjemnek nem szóltam semmit, mert az üzenet óta a férjem igyekszik több közös programot tölteni velem vacsora stb. Titokban többször belenéztem azóta a telefonjába de semmi újat nem láttam.

Tegnap viszont jelzett a telefonja de láttam, hogy nem nézte meg rögtön pedig hallotta. Szóltam neki, de azt mondta majd megnézi, biztos egy munkatársa. Már itt gyanakodtam, és később amikor ki kellett szaladnia mert kereste az apja, belenéztem és az exnő volt… Az írt a férjemnek, hogy meg tudná-e adni az elérhetőségét valami szerelőnek vagy szakembernek akit “anno” a férjem intézett. Gondolom a kapcsolatuk idején… A férjem válaszolt neki, hogy igyekszik kideríteni mert rég látta már az illetőt, de ha nem is sikerülne ő maga is lehet tud majd segíteni!! Az exnő ezt megköszönte meg írta hogy akkor majd szól a férjem amikor jó neki, jó éjszakát es elnézést a zavarásért. Semmi hangulatjelet nem rakott de a férjem sok mosolyfejet rakott és azt írta te sose zavarsz.

Megint nem szóltam semmit a férjemnek mert végül is semmi kétértelműt nem írt, csak kedves és segítőkész volt. De az exnő nem igaz, hogy nem tudott volna másnak szólni?? Talán zavarta, hogy a férjem már nem ír neki és próbálja magára felhívni a figyelmet?? Ezért lájkolta a közös képünket is a múltkor???

29N



aug. 8. 09:12
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
86%

Miért ez a legnagyobb problémád?

Elolvastam az előző kérdéseset is, én válnék!! Nem ezzel foglalkoznék…hanem elválnék!

aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
89%

Kivágnám a férjedet a helyedben. Ha nem tudja elfelejteni meg írogatnak egymással már az is sértő. Hazudik neked. És még ugrik ha az a nő csettint. Ennek így nem lesz sok értelme. És ki tudja mit csinálhatnak szerelés címszó alatt. Te ezt felfedezted, hogy írogatnak, nem fogsz tudni bízni benne. Ez minden csak nem bizalom.

Vagy ültesd le a férjed és kérdezd meg mit művelnek az exével, és választhat hogy mit akar vagy vágd ki. Ez így nem működik.

aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
90%
Szembesíteném. A bizalom elveszett irányába, szóval ott is hagynám.
aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

És férjed miért rohan hozzá segíteni?

Én sem vagyok rosszban a legtöbb exemmel, de azért távolról sem az van, hogy valami kell nekik, én meg egyből ugrok.

Viszont veled is komoly problémák vannak. Felületes vagy, negatív, és rémesen alacsony az önértékelésed. Ez pedig egyáltalán nem vonzó.

aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, nem tudom mi tart vissza, hogy elhagyd ezt a...nem akarok csúnyát mondani.

Lehet félelem, vagy az idilli kep amit rola festettél magadnak, vagy a közös tervek iránti ragaszkodás, félelem az egyedülléttől, nem tudom. De abban biztos vagyok hogy a férjed se nem tisztel, se nem szeret igazán, legalábbis messze nem annyira mint Te őt.

És biztosan rohadt nehéz ilyenkor tisztán látni, de ne az ex barátnőt hibáztasd. Szerintem ő a lehető legnormálisabban kezelte az egészet. Az hogy akkoriban lajkolta a képeteket, simán azt jelentheti hogy örült a boldogságotoknak, amit sajnos a férjed csak kifelé mutat. A szerelőt nem tudom hova tenni, de itt is inkább a pároddal van a gond, ugyanis ha az ex barátnő füttyentene, bármire ugorna. Te ennél sokkal jobbat érdemelsz. Egy darabig fájni fog, de sokkal jobb lesz az energiádat, a szerelmedet olyannak adni aki megérdemli. Mi a jobb? Minden évben megajándékozni a szereteteddel, azért mert már sokat adtál, vagy még 10x ennyit adni úgy hogy ő ezt csinálja a hátad mögött és kinyírni az idegrendszered?

Szembesítsd a látottakkal és pakolj össze!

aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
87%

Most elolvastam az előző kérdést is. Istenem... 🤦🏻‍♀️ Na, ILYEN vagy még cifrább házasságra/kapcsolatra van esélye egy csúnya vagy nem elég szép nőnek, ezzel biztatják itt a magunkfajtát meg ezt irigylik tőlünk az itteni sikertelen férfiak.

Kérdező, ide gyereket semmi szín alatt! Iszonyatosan meg fogjátok szívni mindketten, és ha nem vagy szép nő, akkor egyedülálló anyaként végképp lőttek a párkapcsolatosdinak is egy életre. Próbálj erőt gyűjteni, felmérni a lehetőségeidet és válni. Ne az exre haragudj elsősorban, ő max kihasználná, hogy a férjed még mindig meg van zavarodva érte, neki meg jól jönne az is, ha ingyen megcsinálná, amit kell, de a mai világban az is, ha kap egy már számára is bevált, jó szerelő kontaktot, amilyen balfszok végeznek minősíthetetlen munkát aranyáron... Itt a férjed az igazán gáz.

aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
90%
Te ne haragudj, de itt a párod nem tudja elengedni a nőt és nem fordítva. A nő simán csak barátként tekint rá, viszont a férjed kihasznál téged és hülyének néz, mert még mindig az exébe szerelmes. Itt az az igazi kérdés, hogy te miért vagy egy olyan emberrel, aki mást szeret és ha a nő csettintene egyet akkor ő egyből dobna téged és rohana hozzá.
aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
93%

Te is tipikusan az a nő vagy, aki nem akarja látni a fától az erdőt, inkább csip-csup dolgokba kapaszkodik....


"Az exnő ezt megköszönte meg írta hogy akkor majd szól a férjem amikor jó neki, jó éjszakát es elnézést a zavarásért. Semmi hangulatjelet nem rakott de a férjem sok mosolyfejet rakott és azt írta te sose zavarsz."


Nyisd már ki a kurwa szemedet...

aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
57%

Első körben magadat kellene rendbe tenned.

Aztán meg a házaddágodat.

aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként a helyedben amennyire csak lehet, sietnék a válással. 29 éves vagy, már most sem lesz egyszerű a korban hozzád illők között olyat találni, aki független ÉS alkalmas komoly kapcsolatra, házasságra, gyerekvállalásra ÉS akarja is ezeket. Célszerű lenne minél hamarabb lépni és regenerálódni. És ezt 30-as nőként írom, nem a 30-as nőket (meg mindenkit) cseszegető sikertelen férfiként.
aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!