Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont a férjemtől kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont a férjemtől kell segítséget kérnie az exbarátnőjének?

Figyelt kérdés

Írtam már ki korábban kérdést, a lényeg az, hogy a férjemnek van egy volt barátnője aki sokkal szebb nálam ráadásul nemrég beleolvastam a férjem telefonján az üzenetekbe és a férjem írt neki, hogy nem tudja elfelejteni.

Részletesen itt van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

A férjemnek nem szóltam semmit, mert az üzenet óta a férjem igyekszik több közös programot tölteni velem vacsora stb. Titokban többször belenéztem azóta a telefonjába de semmi újat nem láttam.

Tegnap viszont jelzett a telefonja de láttam, hogy nem nézte meg rögtön pedig hallotta. Szóltam neki, de azt mondta majd megnézi, biztos egy munkatársa. Már itt gyanakodtam, és később amikor ki kellett szaladnia mert kereste az apja, belenéztem és az exnő volt… Az írt a férjemnek, hogy meg tudná-e adni az elérhetőségét valami szerelőnek vagy szakembernek akit “anno” a férjem intézett. Gondolom a kapcsolatuk idején… A férjem válaszolt neki, hogy igyekszik kideríteni mert rég látta már az illetőt, de ha nem is sikerülne ő maga is lehet tud majd segíteni!! Az exnő ezt megköszönte meg írta hogy akkor majd szól a férjem amikor jó neki, jó éjszakát es elnézést a zavarásért. Semmi hangulatjelet nem rakott de a férjem sok mosolyfejet rakott és azt írta te sose zavarsz.

Megint nem szóltam semmit a férjemnek mert végül is semmi kétértelműt nem írt, csak kedves és segítőkész volt. De az exnő nem igaz, hogy nem tudott volna másnak szólni?? Talán zavarta, hogy a férjem már nem ír neki és próbálja magára felhívni a figyelmet?? Ezért lájkolta a közös képünket is a múltkor???

29N



aug. 8. 09:12
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
39%

Azért ácsi, ácsi.


A multban az a nő figyelembe se vette a férfit. Azután figyelt fel rá, hogy kiöntötte neki a szívét miszerint nem felejtette el. Akkor kezdődött a likeolgatás a nő részéről és most már ott tartanak, hogy a szerelő a téma. A nő egyáltalán nem ártatlan bárányka. Szándékosan belé áll mint a villa a remegő lábon álló házasságba! Ha egyáltalán nem érdekelné a férj mégcsak női hiúság céljából sem akkor békén hagyta volna, sőt inkább letiltotta volna!

Szét fogja őket szedni teljesen. Ireveláns, hogy megcsalás vagy válás módszerével.

A kérdezőnek kéne kivágni a hűtlen kandúrt, hogy legalább egy kis emberi méltósága maradjon.

aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
Örülök hogy legalább valaki egyetért velem abba hogy az exnő se egy szent!! Egy ki ha én nem és azóta az üzenet váltás óta nem volt semmi se, sőt látta hogy közös képet rakunk fel azaz vannak közös programjaink és gondolom nem tetszett neki hogy már nem ő van a figyelem közoontjában!!! Vannak ilyen p**csák akik ezt élvezik hogy foglalt férfiak figyelmét próbálják megfogni!! Az ilyenek lehet szépek kívülről de belül rohadnak
aug. 8. 15:52
 33/57 anonim ***** válasza:
92%

Lehet akármilyen az a nő, tehet bármit, feléd aki elszámolással tartozik, aki a ti kapcsolatotokért felelős, az sosem a harmadik fél, hanem az, aki a kapcsolatban van. Azaz jelen esetben a férjed.


Ezt kéne végre megérteni!

aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de ugyanolyan p*csa vagy kérdező. Sőt még nagyobb mint ő. Nem a nő írt rá elsőként, nem ő kezdeményezett hanem a hűtlen férjed. Nem ő írta a férjednek, hogy még szereti, nem felejtette el hanem a férjed! A ti házasságotok nem működött soha és azért mászik a férjed utána. A nő kezdi viszonozni a játékot mert tetszik neki, hogy a férjed teperget.

Csak abba a házasságba lehet beletaposni amely nem működik!

Ha köztetek a férjeddel minden csodás lenne áll nem írt volna a nőnek!

A harmadik személy részben lehet ludas, de a ti esetetekben te és a férjed vagytok a fő bűnösök!

Nem lehet helyrehozni ezt a házasságot mert nem szeret és mégcsak nem is tisztel téged.

Ha nem ezzel a nővel majd más nővel fog megcsalni, el fog érte válni veled.

Ne várd meg hanem te válj el tőle!

aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
61%

#31 "Akkor kezdődött a likeolgatás"

Igen, mert egy házas képnek a kedvelése az egyenlő egy szerelmi vallomással...

aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, te meg örülj csak nyugodtan, és dugd homokba tovébbra is a fejedet! Menthetetlen buta vagy, és gusztustalan.
aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
39%

#35:



De miért azután likeolta, hogy bevallotta neki a férj a magáét? Rafinált kis dög az a nő! Hiába akarják egy páran szentté avatni benne van rendesen a játékban a férjjel. Más nő már letiltotta volna szakítás után! Vagy ha nem rendben van, de legalább azután, hogy szerelmet vallott neki foglalt ex!


Híres énekesnő és mégis a foglalt exet kérdezgeti a szerelőről. Na azért ez már tényleg gyanús.


Megvárja míg "bizonyít" a férjecske, hogy komolyan őt akarja és szexelni fog vele, vagy megmondja neki, hogy váljon el a kérdezőtől.

Utolsó esetben jó lesz neki egónövelésre és úgy használja ki míg a férj szex reményében adakozni fog!

aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%

"A férjem válaszolt neki, hogy igyekszik kideríteni mert rég látta már az illetőt, de ha nem is sikerülne ő maga is lehet tud majd segíteni!! Az exnő ezt megköszönte meg írta hogy akkor majd szól a férjem amikor jó neki..."


Szóval nem baj ha nem szól a szerelőnek a férj, megfelel ha a férj megy segíteni neki aki gondolom, hogy nem szerelő!


Most ez vagy valami bugyuta troll kérdés, vagy hamarosan a férj segíteni fog a kupakot helyére tenni, ergó megkupakolja a másik nőt.

aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
74%

“ Egy ki ha én nem és azóta az üzenet váltás óta nem volt semmi se, sőt látta hogy közös képet rakunk fel azaz vannak közös programjaink és gondolom nem tetszett neki hogy már nem ő van a figyelem közoontjában!!! Vannak ilyen p**csák akik ezt élvezik hogy foglalt férfiak figyelmét próbálják megfogni!! Az ilyenek lehet szépek kívülről de belül rohadnak”


Hát te beteg vagy! Te magad írtad múltkor is, hogy a nő soha nem lájkolja, meg semmi, arra az egy képre jelzett, amin te is vagy. Ezzel pont hogy azt jelezte, pláne a vallomása után, hogy ez tetszik neki, így kell lennie.

Most meg csak egy szerelő elérhetőséget kért. Azt is tök közömbösen, megint a férjed volt az, aki “ráugrott”, felajánlotta, hogyha más nem, ő segít neki, és már tette is a jelzéseket, hogy ő sosem zavar. Nem a csaj, a kedves férjed!

Gyűlölheted a lányt, de akivel itt probléma van, az a férjed, meg te, akinek az önértékelése a béka feneke alatt van.

aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező!! Nem az ex hibája!!! A párod fogadja az üzeneteit és még szépeket is ír/írt vissza neki! A párodnak kellett volna elutasítania a legelejétől kezdve, hogy bocsi, de már van másik párom, őt szeretem ne írkálj vagy még tiltás is!!! Érted??? A párod ment ebbe bele.
aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!