Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sír egyik percben utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sír egyik percben utána pont azt kéri tőlem amiért sírt?

Figyelt kérdés

Szerettem volna hogy párom jobban kivegye a részét a házimunkából főleg mikor jobban ráér.


Ha elfoglalt volt nem róttam ezt fel neki hanem megcsináltam.


Viszont volt egy pár nap elfoglalt időszaka most és minden rám maradt.

Szó nélkül csináltam nem szóltam semmiért tudtam hogy nem ér rá, mikor meg hazaér had' pihenjen.


Most véget ért ez az időszak és este sírva fakadt hogy ő nem tudott a házi munkával se foglalkozni stb..


Erre mondtam hogy semmi probléma tudom hogy elfoglalt voltál megoldottam ennyi.


De utána meg szinte rögtön megkért hogy teregessek ki hozzak neki inni stb.. halott pár perccel előtte pont azért sírt hogy a házi munkában nem tudott részt vállalni..


máj. 3. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg őt.
máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit ilyen manipulálos dolog, amit nem biztos, hogy direkt csinál. Beállítja magát rossznak, mert vigasztalást vár tőled, amit meg is kap. Utána mivel meherősítetted abban, hogy megérted fellélegezhet, nincs már lelkiismeret furdalás, szóval csicskáztat.😀
máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom lejárt a mosogép es nem akart teregetni es már szorongása volt attol hogy kötelezed rá. Igy ezt megelőzve megkért téged.

En is nem lennék képes élni mondjuk hogy a saját otthonomban pattogtat vki dehát ő tudja.

máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit manipulálós ez a dolog nekem..
máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Színészkedett neked egyet te meg bevetted. Mostantól papucs vagy.
máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb pár percig mártírkodni, mint egy fél órát teregetni.
máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!