Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vitesse - Sparta Rotterdam...

Darkonx kérdése:

Vitesse - Sparta Rotterdam mérkőzést a 93. percben félbeszakítottak, utána pedig azt írták eredmenyeken hogy elmarad. Mi lesz így a tippmixemmel?

2022. márc. 5. 12:00
 1/5 anonim válasza:
Valaki valamit elírt. 93. percben nem félbeszakítanak meccset, hanem lefújnak. ha 5 percet hosszabbít a bíró, és 93-ban berohan a pályára egy emberevő bennszülött törzs, akkor is lefújják, nem félbeszakítják. Meg fogod kapni a pénzt.
2022. márc. 5. 20:01
 2/5 koppasz86 válasza:
Nem elírás azóta is azt írja, hogy elmarad. Nekem a bet365ön függőben van azóta a szelvény, igaz 1,5nél több gólra vettem, úgyhogy nem bánnám ha törölnék vagy lejátszanák azt az 1-2 percet hátha rúgnak egyet :D
2022. márc. 5. 21:23
 3/5 anonim válasza:

Hello!

Nálam ugyanez a helyzet. 1,5 gól fölé raktam a Bet365-ön és az összes többi tippem bejött. Szerintem ezt ki kell venniük a fogadások közül, mert még nem ért véget a meccs, így - hiába csak pár perc volt hátra a hosszabbításból - nem lehet elkönyvelni 1-0-nak a meccset, hiszen hivatalosan félbeszakadt.

2022. márc. 6. 09:40
 4/5 anonim válasza:

1. válaszoló: meddig szakítanak félbe egy focimeccset és mikortól fújják le? A lejátszott percek száma alapján van meghatározva...? Ez hülyeség.

Persze, hogy lefújja a bíró a meccset, amit nem tudnak végigjátszani valamilyen okból, de attól még automatikusan nem lehet a végeredmény a lefújáskori állás, mert a meccset nem játszották végig. Legfeljebb a zöld asztalnál majd úgy döntenek, hogy nem játsszák már le azt a maradék X percet és marad az akkori állás, mint végeredmény.

Fogadási szempontból viszont ezt az 1-0-át megállapítani végeredményként elég nagy szemétség lenne. Dehát - mint tudjuk - a fogadóirodák maguk határozzák meg a szabályzataikat és nyilván az lesz, hogy őket ne érje nagy kár...

2022. márc. 6. 09:49
 5/5 anonim válasza:

"A lejátszott percek száma alapján van meghatározva...?"

Igen, az alapján van. X százalék után már végeredmény van.

93. percben "félbeszakított" meccsnél nem lesz b*szakodás...

2022. márc. 6. 15:07