Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Jövőre az Eurovízión ugyanazok...

Jövőre az Eurovízión ugyanazok indulnak, akik idén indultak volna?

Figyelt kérdés
Idén a korona miatt elmarad, nagy valószínűséggel a Little Big nyerte volna Uno című számával. Jövőre ugyanazok indulnak vagy nem indulhatnak? Vagy szabadon dönthet az országuk? Utóbbi lenne igazságos, bár nem vágom online miért nem lehetett megrendezni.

2020. ápr. 17. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem későbbre lett halasztva, hanem egyszerűen lefújták így ezt úgy kell értelmezni logikusan hogy akkor jövőre újra meg kell pályázni hogy akkor ki induljon stb... Persze még nem mondtak erről semmit hogy hogyan akarják, mert most nemez a legfontosabb. Az olimpia esetében ott későbbre lett halasztva a dolog ott nyilván az a forgatókönyv fog lezajlani ami idén lett volna. De még ott sincsenek pontos részletek arról hogyan legyen. Most nem is ez a legfontosabb én szerintem.
2020. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lesz az eurovízió helyett egy hasonló terjedelmű felvett, tehát nem élő műsor, amit a résztvevő országok tévéi adnak - az MTV nem fogja, mivel nem indultunk volna. Hogy pontosan mi lesz benne nem tudom, de az lesz az idei eurovízió helyett, tehát logikusan minden kezdődik előröl jövőre.
2020. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van olyan ország aki ugyanazt az elődadót küldi, de nem tudom, hogy ugyanazzal a dallal-e. Mondjuk én örülnék ha a Litvánok maradnának az ez évi dalnál jövőre :D
2020. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!