Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Oroszországot szándékosan nem...

Oroszországot szándékosan nem engedik nyerni évek óta az Eurovízión, a melegellenessége miatt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
84%
Itt nem a melegellenességen van a hangsúly. Valóban politikai okok is közrejátszhatnak, de főként más okok miatt. Ez az eurovízió alapból egy vicc. Főleg ez az új szavazási rendszer. Ugyanis a nézői szavazatok alapján (és egyúttal a régi rendszer szerint) valóban az oroszoknak kellett volna nyerniük. Teszem hozzá megérdemelt lett volna. Na de nem azért mert a szám annyira káprázatos lett volna, legnagyobb jóindulattal is egy erős közepest adnék rá. Viszont a látványelemek nagyon mutatósak voltak. Viszont ugye ezeknek meg mi köze van magához a dalhoz? Max annyi hogy jól ellehet vele adni magát a számot. Nekem már kicsit túlzás ez a sok fény meg technika. Inkább a cirkuszra kezd már ez hasonlítani. Ennyi erővel átnevezhetnék a versenyt Eurovíziós Show Fesztiválra. Nekem ezért tetszett a svéd srác produkciója, egyszerű volt és jól kijött a srác hangja, nem volt ami elvegye a figyelmet. Egyébként én örülök hogy az ukrán csaj nyert, az legalább tele volt érzelmi töltettel. Nem úgy mint a számok 95% ami elcsépelt, semmitmondó szöveggel bírt. És sajnos a magyar is ilyen volt. Ne értesetk félre és szorítottam Freddienek mert nagyon jó hangja van, és a szám is baromi jó. Egész nap ellhallgatnám. De őszintén. Ilyen számokból van egy rakás. Oké hogy király, de semmi különleges nincs benne, egy jó felvezetés után egy pörgös refrén. Lényeg a lényeg hogy ez már réges régen másról szól, semmint a zenéről. Lassan ez már csak másodlagos jelentéssel fog bírni ezen a versenyen. Ami szomorú.
2016. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!