Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont a férjemtől kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont a férjemtől kell segítséget kérnie az exbarátnőjének?

Figyelt kérdés

Írtam már ki korábban kérdést, a lényeg az, hogy a férjemnek van egy volt barátnője aki sokkal szebb nálam ráadásul nemrég beleolvastam a férjem telefonján az üzenetekbe és a férjem írt neki, hogy nem tudja elfelejteni.

Részletesen itt van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

A férjemnek nem szóltam semmit, mert az üzenet óta a férjem igyekszik több közös programot tölteni velem vacsora stb. Titokban többször belenéztem azóta a telefonjába de semmi újat nem láttam.

Tegnap viszont jelzett a telefonja de láttam, hogy nem nézte meg rögtön pedig hallotta. Szóltam neki, de azt mondta majd megnézi, biztos egy munkatársa. Már itt gyanakodtam, és később amikor ki kellett szaladnia mert kereste az apja, belenéztem és az exnő volt… Az írt a férjemnek, hogy meg tudná-e adni az elérhetőségét valami szerelőnek vagy szakembernek akit “anno” a férjem intézett. Gondolom a kapcsolatuk idején… A férjem válaszolt neki, hogy igyekszik kideríteni mert rég látta már az illetőt, de ha nem is sikerülne ő maga is lehet tud majd segíteni!! Az exnő ezt megköszönte meg írta hogy akkor majd szól a férjem amikor jó neki, jó éjszakát es elnézést a zavarásért. Semmi hangulatjelet nem rakott de a férjem sok mosolyfejet rakott és azt írta te sose zavarsz.

Megint nem szóltam semmit a férjemnek mert végül is semmi kétértelműt nem írt, csak kedves és segítőkész volt. De az exnő nem igaz, hogy nem tudott volna másnak szólni?? Talán zavarta, hogy a férjem már nem ír neki és próbálja magára felhívni a figyelmet?? Ezért lájkolta a közös képünket is a múltkor???

29N



aug. 8. 09:12
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
91%

Te nem vagy normális, hogy az ex-barátnőn rágódsz, miközben a férjed szerelmet vallott neki, beismerte, hogy még mindig őt szereti, és hogy ő az igazi. Te vagy a kalsszikus ló helyetti szamár, akit nyilván azért vett el, hogy ha már az lomnő nem lehet az övé, legalább valami legyen...Egy gerinctelen féreg, aki a hátad mögül diszkréten udvarolgat a nőnek; biztos lehetsz benne, hogy ha egy kis jelét is mutatná az ex, téged olyan gyorsan hagyna ott, hogy pislogni se lenne időd...

Mi kell még ahhoz, hogy felnyíljon a szemed és emelt fővel tudj kiszállni ebből a színházból? Még több megaláztatásra szeretnél bizonyítékot gyűjteni? Szerinted te nem érsz annyit, hogy valaki téged szeressen?

aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy mit akar vagy nem akar a nő? Halló, a férjed őt szereti, ha tehetné, vele lenne. Miért nem a váláson gondolkodsz inkább?
aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
10%

Minek mentél hozzá, ha napi kapcsolatban van az exével?

Amúgy miért ne lehetne két ember között, akik egykor szerették egymást, normális viszony?

Az összes exemmel normális beszélő viszonyban vagyok, de egyiket sem akarom újra lefektetni.

aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
91%
Kétdező válj el!! A férjed még mindig az exét szereti. 33/N
aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
39%

Ugyan kitől szerezte volna meg a szerelő számát, ha férjed a közös kontakt?? Szomszédtól?? Alighanem a nevére se emlékszik.


Túlgondolod.

aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%
A másik kérdés alatt a #24 voltam, a bunkó paraszt és még mindig úgy gondolom hogyha eddig nem is csalt meg fizikailag soha meg fog hamarosan ha nem az exszel akkor majd másokkal. Össze tehetnéd a két kezed, hogy gyerek nincs tőle és nyugodtan el tudsz válni. 29 éves vagy, előtted az élet. DOBD KI a mihaszna férjed!
aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
71%

(A két kérdésedre együtt válaszolok.)

A férjed egy féreg, ezt kijelenthetjük. Az én szememben az, aki érzelmileg hazugságban tart valakit, azt kamuzza, hogy jaj, de szereti, közben meg másra vágyik, az nem több, mint egy szánalmas féreg. Ha ennyire nem megy neki egy szakítás feldolgozása, akkor keressen fel egy pszichológust, de ne hitegessen mást, hogy szeret. És főleg ne házasodjon így. Vagy ha mégis, akkor játsszon nyílt lapokkal. Aljas egy ganaj ez, nem férfi.


Viszont nálad is komoly problémák vannak. Teljesen abszurd az értékrended. Abból, hogy a közös képeteket belájkolta, sokkal nagyobb problémát csináltál, mint abból, hogy a férjed nem beléd szerelmes. Beteges rögeszméddé vált az ex kinézetével foglalkozni. És persze betegesen ragaszkodsz ahhoz, akinek igazából csak egy pótlék vagy...

Nekem persze mindegy, de ha továbbra is így állsz hozzá, te bizony nem leszel boldog. Sem férjednél, sem másnál.


"a lényeg az, hogy a férjemnek van egy volt barátnője aki sokkal szebb nálam"

Ezen a ponton állunk meg kicsit!

Nem, egyáltalán nem ez a lényeg! A szépség egy nagyon szubjektív dolog, szóval legfeljebb azt mondhatod, hogy SZERINTED sokkal szebb. De még ha így is van, azért egy valamire való kapcsolat nagyrészt nem a külsőségekből áll.

A kóros önbizalomhiány, és az ebből fakadó bizalmatlanság pedig nagyon lelombozó tud lenni. Nem arról van szó, hogy most az ember szálljon el magától (az sem szimpatikus jellemvonás), és félreértés ne essék: ha barátnőmnek bármikor arra lenne szüksége, hogy megerősítsem abban, hogy milyen gyönyörű, bármikor megteszem. Ha naponta hússzor kell, akkor annyiszor. De az, amikor valaki már betegesen rá van kattanva, hogy XY hogy néz ki, eszeveszettül irritáló. Őszinte leszek: szakítottam már meg ilyesmi miatt ismerkedést. Pedig amúgy szép nő volt, de már elegem lett egész egyszerűen a toxikusan negatív viselkedéséből. Túl azon, hogy a felszínesség nem egy jó ómen. Ezen mindenképp változtatnod kell, mert ez nagyon kapcsolatromboló tud lenni.

Meg persze az örökös bizalmatlankodás. Oké, most pont arra láttunk példát, ahol van alapja... de mondjuk ki tudja?... Ha ez egy harmonikusabb kapcsolat lett volna, lehet, hogy férjednek esze ágába se jutott volna az ex.


"Megint nem szóltam semmit a férjemnek mert végül is semmi kétértelműt nem írt"

Ez a következő hatalmas hiba. Semmi érdemi kommunikáció, csak a kombinálás, sértődés, duzzogás. Egy dolgot jegyezz meg: a problémák 99%-a nem fog magától megoldódni.

Másrészt: ennyire azért ne vakítson már el a hulladék férjed iránti rajongásod, vagy nem is tudom, minek nevezzem... Bár végülis kétértelmá dolgot nem írt, ez tök egyértelmű, hogy ez flört volt.


"De az exnő nem igaz, hogy nem tudott volna másnak szólni??"

Pedig itt pont, hogy nem ő a sáros. Hihetetlen, hogy ennyire nem látsz tisztán. És talán nem az exet kéne mániákusan gyűlölnöd, aki kategorikusan elzárkózik attól, hogy bármi legyen újra köztük. Itt a hulladék férjed a sáros.

aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
Ez is mindig kibssza ide a nyűgét, aztán elkussol.
aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem #17!

Eddig nem volt sáros az ex. Most direkt rájátszik az egészre, kihasználja, hogy a férj szívesen vinné ágyba. Lehet le is fog vele feküdni, vagy ultimátumot ad neki és a férj a nőt fogja választani. A szerelő csak kifogás, tetszik neki a helyzet, mármint, hogy a férfi veregeti rá mindig. Társa nincsen és addig-addig fog kifogásokat gyártani azért, hogy tartsák a kapcsolatot, hogy nemcsak online fogják...

Persze nem kell addig várni, egyszerűen el kel válni és kész!

aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
100%

Ellentétben a többivel én meg 100% biztos vagyok benne, hogy már viszonyt folytatnak!!!


Amikor el vitt téged vacsorázni, de egyébként állandóan megy a vita az csak azért történt mert nem akarja, hogy kideruljon a felrelepese hiszen a nő nem adott neki zöld utat kapcsolatot értve. Sőt lehet a nőt szintén hülyére szedi mint téged és a fenéket szerelmes belé,az csak a beetetési időszak volt. A további jele az üzenetek, amelyek meg vannak játszva, más felületen tartsák a valódi kapcsolatot ott beszélik meg mikor lehet ágyba bújni. A férjed tudja, hogy kotorászol. Te vagy a buta, hogy elhiszed amit eléd tesznek. Már jóban vannak!!!

aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!