Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont a férjemtől kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont a férjemtől kell segítséget kérnie az exbarátnőjének?

Figyelt kérdés

Írtam már ki korábban kérdést, a lényeg az, hogy a férjemnek van egy volt barátnője aki sokkal szebb nálam ráadásul nemrég beleolvastam a férjem telefonján az üzenetekbe és a férjem írt neki, hogy nem tudja elfelejteni.

Részletesen itt van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

A férjemnek nem szóltam semmit, mert az üzenet óta a férjem igyekszik több közös programot tölteni velem vacsora stb. Titokban többször belenéztem azóta a telefonjába de semmi újat nem láttam.

Tegnap viszont jelzett a telefonja de láttam, hogy nem nézte meg rögtön pedig hallotta. Szóltam neki, de azt mondta majd megnézi, biztos egy munkatársa. Már itt gyanakodtam, és később amikor ki kellett szaladnia mert kereste az apja, belenéztem és az exnő volt… Az írt a férjemnek, hogy meg tudná-e adni az elérhetőségét valami szerelőnek vagy szakembernek akit “anno” a férjem intézett. Gondolom a kapcsolatuk idején… A férjem válaszolt neki, hogy igyekszik kideríteni mert rég látta már az illetőt, de ha nem is sikerülne ő maga is lehet tud majd segíteni!! Az exnő ezt megköszönte meg írta hogy akkor majd szól a férjem amikor jó neki, jó éjszakát es elnézést a zavarásért. Semmi hangulatjelet nem rakott de a férjem sok mosolyfejet rakott és azt írta te sose zavarsz.

Megint nem szóltam semmit a férjemnek mert végül is semmi kétértelműt nem írt, csak kedves és segítőkész volt. De az exnő nem igaz, hogy nem tudott volna másnak szólni?? Talán zavarta, hogy a férjem már nem ír neki és próbálja magára felhívni a figyelmet?? Ezért lájkolta a közös képünket is a múltkor???

29N



aug. 8. 09:12
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
De semmi jel nem volt sose ilyenre vonatkozóan! Amikor összejöttünk sose emlegette az exnőt, minden szuper volt.. nem hiába mentem hozzá. Igyekszem én is jó feleség lenni, tiszta ruhák, a kedvenc ételeit főzöm, mindig próbálok a kedvében kárni. Egyébként arra gondolok én is amit 19-es írt, hogy az exnő direkt kelleti magát meg felhívja magára a figyelmet. Egy igazi hideg tekintetű nő volt, emlékszek rá
aug. 8. 13:20
 22/57 anonim ***** válasza:
91%

Te nem érted, hogy teljesen mindegy, hogy most keféli szanaszét, vagy fogja? Mindenképp hűtlen hozzád érzelmi téren. SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM VOLTÁL ELÉGGÉ JÓ NEKI! Téged ez nem zavar? Még te igyekszel, kifényesíted a cipőit, főzöl rá mint a rendes asszonyka? Nincs önbecsülésed és ő ezt ki is használja!

Hogyan, mikor szeretett volna beléd valaha amikor saját magad se szereted, tiszteled? Ki tudna beléd szeretni, vagy szeretni huzamos ideig amikor te iparkodsz, hogy el ne hagyjon a másik? Te rád illik a "jó asszony mindent megbocsájt!"


Elnézed neki, hogy a kapcsolat eleje óta más nőért van oda, elnézed neki, hogy bevallotta neki, elnézed, hogy flörtöl vele. Azt is el fogod ha szétkúrja még a füleit is!

Egy igazi felmosórongy vagy!


Még beszélni se mersz vele!


A nőre fogod az egészet. Pedig a híres férjed kúrólajkolja amióta együtt vagytok, ő írt neki üzenetet, ő trécsel vele!


Az a nő az ég adta világon semmivel se tartozik neked! Igazából te tartozol neki!


Tudtad, hogy meg van érte veszve és mégis össze jöttél vele!


Most meg csodálkozol, hogy a nő rá írt! Kölcsönkenyér vissza jár!


Majd most ő fogja tőled elszedni mint annak idején te tetted bár tudtad, hogy nem végeztek egymással hiába szakítottak.


Így jártál, jól van az neked ha egyszer oda furakodtál ahová nem kellett volna! :)

aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
90%
#22: Hagyd, úgysem fogja megérteni. Komoly mentális problémái vannak, azt kellene előbb kezeltetni szegénynek.
aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
96%

E hülye monológ után ja inkább hagyom mert a végén még én leszek az idióta köcsög pedig csak az igazságot írtam le. Rendesen fel tud hergelni amikor a másik nőre mutogat miközben a házassága az elejétől fogva egy kalap sz*rt se ér! Azt hitte a HP kérdező, hogy a nemiszerve aranyból van és majd elfeledteti a férjét a nőről. De ez nem így működik.


Az se segít ha házitündérke, egy mukkot se szól ellen, minden úgy van ahogy a férj akarja.

Ki olyan ökör, hogy beleszeretne ész nélküli, gerinc nélküli rongybabába, de komolyan? Esetleg ugyanolyan észkombájn. Más biztosan nem!


Ha már a téveszmés kérdező gondolataivból indulunk ki akkor a nő csak visszaszerzi ami az övé volt mindig!


De a valóságban csak azt lehet vinni aki vevő rá, nem lehet vissza szerezni senkit!


A férj kelleti magát a nőnek és a nő kihasználja őt. Lehet kifekszik neki, lehet őt választja legvégül a férj.


Viszont arról nem a nő tehet hanem a kérdező aki nem fogja fel, hogy soha nem volt ló csak szamár és még ráadásul úgy is viselkedett a házasságban amellett, hogy csicska mint ahogyan nem kellett volna.

Megy a folyamatos veszekedés, kövér, lefogyni nem akar, vagy legalább a súlyát tartani, mindenáron teherbe akar esni és akkor csodálkozik, hogy a másik nőre bizsereg a férjnek! 🤣


Uram bocsáss meg, de nem tudom sajnálni a kérdezőt, megérdemli a sorsát főleg ha elválni nem akar inkább megvárja míg lelép a díszpéldány férj szétcsalások sorozata után! 🤦

aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
91%

"Igyekszem én is jó feleség lenni, tiszta ruhák, a kedvenc ételeit főzöm, mindig próbálok a kedvében kárni."

Ne már. NEEE MÁÁÁR! 🤦🏻‍♀️

Ezen a ponton lett gyanús nekem is, hogy kamu. De ha mégsem: mikor szabadulnak már meg végre a nők ettől a szolgalelkűségtől?

Belegondolni is rossz, gyerekkel ez milyen pokol lenne. Most is az persze, de mindig van lejjebb...

aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
88%
Szegény csaj tök semleges, úgy is válaszol a kérdező férjének. A férje küld félreérthető smseket. És páran a csajt hozzák ki hibásnak... Ha titokban írkálnának, akkor férj nem küldene ilyen durva smseket a csajnak és nem hagyná a telefonba, ha sejti, hogy beleolvas a felesége. Eskü nem értem a logikát.
aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%

"És páran a csajt hozzák ki hibásnak..."


Max a kérdező, ő egy az egyben a nőt hibáztatja. Holott a férj az, akinek vaj van a füle mögött.

aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező! Ha a párod szeretne nem az exszel írogatna! Nem fogod fel? Tehetsz te bármit, moshatsz, főzhetsz rá, ha nem téged szeret! Lehozhatod neki a csillagokat is, akkor sem te leszel az ideális nő neki! Egy ilyen gerinctelent ki kéne dobni, de most!! Menjen csak vissza ahhoz a nőhöz!

Kit érdekel hogy a másik nő direkt kéreti magát vagy sem, a PÁRODNAK KÉNE NEMET MONDANI A MÁSIK NŐNEK!!!! DE NEM MOND, MIVEL MÉG SZERETI!!!

aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
90%

Én áthoznám a másik kérdésből a lényeget, akinek nincs kedve sokat olvasni:


belenéztem a férjem telefonjába és ott volt az üzenet amit írt a nőnek kb három hete. “Nem akarlak zavarni de nem tudom tovább magamba tartani, sosem tettem teljesen túl magam rajtad, azóta is sokszor gondolok rád! Még mindig vannak érzéseim irántad! Te vagy a pótolhatatlan nő számomra!”


Tehát A FÉRJ ÍRTA EZT a nőnek!

Könyörgöm, mi kell még ennél egyértelműbb?

aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
91%

#24: talán ez a legidegesítőbb a kérdezőben. A másik nőt valami ősgonoszként állítja be, holott ő az, aki kategorikusan kijelentette, hogy nem kell neki a pasas. A férjet meg szinte már szentté avatja, miközben az csak az alkalomra várna, hogy mikor dobhassa a képdezőt.

Komoly bajok vannak a toronyban. De az ilyet nem tudom sajnálni...

aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!