Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont a férjemtől kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont a férjemtől kell segítséget kérnie az exbarátnőjének?

Figyelt kérdés

Írtam már ki korábban kérdést, a lényeg az, hogy a férjemnek van egy volt barátnője aki sokkal szebb nálam ráadásul nemrég beleolvastam a férjem telefonján az üzenetekbe és a férjem írt neki, hogy nem tudja elfelejteni.

Részletesen itt van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

A férjemnek nem szóltam semmit, mert az üzenet óta a férjem igyekszik több közös programot tölteni velem vacsora stb. Titokban többször belenéztem azóta a telefonjába de semmi újat nem láttam.

Tegnap viszont jelzett a telefonja de láttam, hogy nem nézte meg rögtön pedig hallotta. Szóltam neki, de azt mondta majd megnézi, biztos egy munkatársa. Már itt gyanakodtam, és később amikor ki kellett szaladnia mert kereste az apja, belenéztem és az exnő volt… Az írt a férjemnek, hogy meg tudná-e adni az elérhetőségét valami szerelőnek vagy szakembernek akit “anno” a férjem intézett. Gondolom a kapcsolatuk idején… A férjem válaszolt neki, hogy igyekszik kideríteni mert rég látta már az illetőt, de ha nem is sikerülne ő maga is lehet tud majd segíteni!! Az exnő ezt megköszönte meg írta hogy akkor majd szól a férjem amikor jó neki, jó éjszakát es elnézést a zavarásért. Semmi hangulatjelet nem rakott de a férjem sok mosolyfejet rakott és azt írta te sose zavarsz.

Megint nem szóltam semmit a férjemnek mert végül is semmi kétértelműt nem írt, csak kedves és segítőkész volt. De az exnő nem igaz, hogy nem tudott volna másnak szólni?? Talán zavarta, hogy a férjem már nem ír neki és próbálja magára felhívni a figyelmet?? Ezért lájkolta a közös képünket is a múltkor???

29N



aug. 8. 09:12
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
Oké.Várjuk a következő ugyanilyen idióta kérdésedet.Mert lesz.Ezektől aztán biztosan visszateszi a férjecske a gatyába a farkát.....Várjuk a fejleményeket leányom.
aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, teljesen mindegy, mivel ámítod magadat: a férjed feketén -fehéren szerelmet vallott a volt nőjének, őt szereti, ő kell neki, ő a potolhatatlan.

Szidhatod a másikat, ahogy akarod, belemagyarázhatsz amit akarsz, nem ő ver át, hanem a férjed. Ő egy szabad nő, akinek nem kellett a pasi, aki még mindig, házasságban is, érte eped. Neked persze, hogy fáj az igazság, de semmilyen tiszta zoknival, meg finom kajával nem tudod megváltoztatni azt, hogy a férjed csak egy pótkelléknek tart és mást szeret. Nyilván kedvel a maga módján, ezért vett el, de komolyan, neked ez jó?

aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
95%

Az nekem is magas, hogy miért vagy még vele. Már a nő feltűnése előtt voltak hullámvölgyek te magad írtad. A nő csak egy következő tünete annak, hogy köztetek nem működőképes a házasság. A nőnek nem biztos, hogy kell a férjed, de fordítva holtbiztos.

Hogy-hogy nem zavar? Miért rá fogod, hogy ő zavarta meg az idillt? Lol, rendesen fetrengsz az irigységben mert sokkal szebb mint te vagy (szerinted) és azért hibáztatod. De nem az ő hibája, hogy szebb tőled és arról sem, hogy a drágalatos férjed nyüszít érte. Szépen váljatok el azt jól van. Ne hagyjad, hogy még nagyobb bohócot csináljon belőled, elég volt már szerintem.

aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
0%
Hívd ki egy kick-box meccsre.
aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. A fő hibás a férj.

És hogy miért nem akarja ezt észrevenni a kérdező?

Mert így működik az emberi agy ha bajban van. Vagyis hárít!

Áthárítja a felelősséget egy harmadik személyre, mert úgy érzékeli hogy nincs más választása. Mivel a férjjel együtt kell élni, így könnyebb haragudni egy harmadikra.

Könnyen írják itt hogy váljon el a kérdező. Mintha az olyan könnyen menne. A nők nagyobb százaléka totális anyagi függésben él a férjétől!

Vagy legalábbis válás esetén egyik fél sem kapna annyi pénzt amiből új életet lehetne kezdeni.

Mit gondoltok miért nem válik el sok nő még akkor sem ha bebizonyosodik hogy ténylegesen csalja a férje? Mert nincs hová menni, vagy éhen halnának egy fizetésből.

Olyan nőt is ismerek ahol a szerető bizonyítékokkal támasztotta alá hogy a nőt csalja a férje. És elváltak? Áh dehogy! A nőnek nem lett volna hová menni, gyerekeik is voltak. Inkább hagyta magát megalázni. Persze azóta is vannak szeretői a férjének.

Úgyhogy hiába is mondja mindenki hogy egyértelmű lenne ebben az esetben a válás (amivel egyetértek). Gondolom a kérdező sem tudna anyagi értelemben függetlenedni a férjtől. Inkább hárítja a felelősséget a férjéről, mert ezzel a tudattal könnyebb élni.

Majd akkor lesz ez gáz amikor a férj dönt úgy hogy kiszáll a házasságból, és így is úgy is válás lesz a vége.

A harmadik felet meg nem érdemes okolni, mert ha jó egy házasság oda NEM tud beférkőzni egy harmadik fél! Jelen esetben a férjnek kellene totálisan és egyértelműen elutasítania az exét. De ugye ő ezt nem teszi meg.

aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
69%

#45


Ez mind igaz amit írsz, de elsiklottál egy fontos tény mellett: A KÉRDEZŐ SOSE VOLT A #1 a férj számára!


A kérdező volt olyan buta Aladár, hogy hozzá ment feleségül ahelyett, hogy az első évben amikor az ex munkahelyére mentek kávéra.


Sőt még mielőtt összejött a férjével tudta, hogy akkor nemrég szakított a nővel és mégis kikezdett vele!


Na most szépen megtapasztalja annak a következményeit, hogy milyen naiv, ész nélküli egyed volt a múltban.


Már akkor versenyzett a másik nővel, házasság alatt is azért "tökéletes feleség" aki inkább a nőt hibáztatja a saját sz@rja miatt!


Nem, a FŐ BŰNÖS A KÉRDEZŐ!


NEM KELETT VOLNA JÁRNIA PLÁNE NEM HÁZASODNI A FÉRFIVAL és most nem lenne ez amivel szembe kell néznie. Ráadásul eléggé hülye, hogy még anyagilag is tőle függ és még szülni is akar neki babát.


A férje ígyis-úgyis csalja és fogja csalni a jövőben. Én még abban is tuti vagyok, hogy a másik nő nem az első szeretője lenne/lesz.

aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%
*A kérdező volt olyan buta Aladár, hogy hozzá ment feleségül ahelyett, hogy az első évben amikor az ex munkahelyére mentek kávéra kidobta volna!
aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

#46:

Igaz amit írsz, de van olyan amikor pont abba az emberbe szeretünk bele akibe nem kellene.

Én azt elhiszem a kérdezőnek hogy ő szereti a férjét.

Csak sajnos ez a szerelem "rózsaszín ködös", ahol nem akarja meglátni a valóságot a kérdező. Mert a valóság fájdalmas. A valóság az, hogy őt csak használják, "ló helyett a szamár".

De mivel ő így együtt lehet a szeretett személlyel, így inkább nem akarja észrevenni a nyilvánvaló tényeket. Ez egy védekezési mechanizmus részéről.

Elég sokan élnek ilyen és ehhez hasonló házasságban. Persze hibás ebben mindkét fél. Csak könnyebb egy kívülálló harmadikra haragudni, mert valakin le kell vezetni a feszültséget. Ha ő még szereti a férjét akkor a haragját nem a férjére fogja kivetíteni hanem a harmadik félre. Saját magára meg pláne nem akar az emberek többsége haragudni.

Hiába is mondogatjuk azoknak akik ebben benne vannak.

Mi kívülállóként érzelmi kötődés nélkül kapásból felismerjük hogy mi lenne a helyes döntés. De aki érzelmileg és anyagilag érintett, az benne fog maradni nyakig a meleg sz*rban.

aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
69%
Ő döntése, ő élete, de remélem a kisbaba nem fog összejönni soha, hogy legalább ő ne szenvedjen fölöslegesen. Egyébként nem szereti a férjét, trófea inkább neki. Már a nő újabb megjelenése előtt veszekedtek, a férj se szereti a másik nőt csak belé kapaszkodik mert nem jó a házasság. A kérdezőt végképp, de ez nyilvánvaló.
aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%

45: igazad van, szinte mindenben, de még mindíg könnyebb így, ha megterhelő is anyagilag, mint gyerekkel válni, ha esetleg majd a férj annyira messzire megy vagy esetleg ő lép le.

Valóban nem egyszerű egy válás, de így azért még könnyebb talpra állni.

aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!