Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel már lassan két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már lassan két éve vagyunk együtt, de nem akar velem lefeküdni. Érthető, hogy ez gond számomra?

Figyelt kérdés

Ő még szűz. Igazából behatoláson kívül már minden van, kézzel, szájjal, az ő részéről is, olyan másfél éve rendszeresen. Pont ezért is voltam vele türelmes, na meg azért, mert nagyon szeretem.

Viszont kicsit kezd sok lenni, hogy még most sem, pedig ráadásul már fél éve együtt is élünk.

Valahányszor beszéltünk a szexről, az volt a fő indoka, hogy nagyon fél attól, hogy fájni fog neki. Próbáltam nyugtatni, hogy figyelni fogok rá, óvatos leszek, meg tényleg, láthatja, hogy hogy bánok vele egyébként is, akár a hétköznapokban, akár az ágyban. Egyébként azt mondja, hogy élvezni szokta, amikor kényeztetjük egymást, meg tényleg ezt látom rajta.

Nekem ami van köztünk így az ágyban, kezd kevés lenni. Kicsit unom már, hogy max az összezárt combjai közé tehetem be, meg hozzádörzsölhetem a puncijához, meg ugye neki is, nekem is ott a kéz meg a száj, de normális szex nincs köztünk. Pedig már nagyon vágynék rá.

Amikor legutóbb beszéltünk, akkor viszont azt mondta, hogy nem csak attól fél, hogy fájni fog, hanem attól is, hogy mi van, ha megbánja. Merthogy ő valaki különlegesnek tartogatta a szüzességét, lehetőleg az igazinak. Nekem ez a kijelentés rosszul esett, mert akkor ezek szerint rám nem úgy tekint. Amikor ezt megmondtam neki, akkor elkezdett mentegetőzni, hogy félreértem, neki még idő kell, hogy biztos legyen benne, de amúgy nagyon szeret. Csak nem értem mire is várunk még egy lassan két éves kapcsolatban.

Érthető, hogy ez gond nekem? Mit tudnék tenni? Várjak?

Szakítani nem szeretnék vele...


aug. 6. 09:14
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 anonim ***** válasza:
0%

Aki azt irja hogy nem szűz az egy végtelenül ostoba nő vagy nőcsábász férfi


A környéken volt egy ilyen kan, leszopatta a szűz barátnőjét beadta neki hogy már ettől nem szűz ugyhogy akkor már mindegy ha betolja vaginába is. A nagyon buta lányokat így lopta meg hamar szüzességüktől xd

aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/127 anonim ***** válasza:
81%

51


Mi van? Saját magadnak mondasz ellent!

aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/127 anonim ***** válasza:
24%

Mit nem értesz?

Ha nem történt behatolás a vaginába akkor SZŰZ, függetlenül attól hogy csókolozott kinyalták vagy szopott e


Ha betette a micsodáját a férfi a vaginába akkor NEM SZŰZ a lány.

aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/127 anonim ***** válasza:

53


Bocsika, azt 51-est benéztem. Egy véleményen vagyunk. :)

aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/127 anonim ***** válasza:
80%

Két gáz dolog van itt...


Az egyik hogy valóban nem te vagy neki az igazi, vár a nagy Ő re...


A másik ha holnap lefeküdne veled, lehet fel év után ő hagyna el mert rájön hogy mit veszített és ki akarja élni magát...


Szóval ne tervezz vele hosszútávon.. bocs..

aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/127 anonim ***** válasza:
77%
Egyebkent tobb csajtol is hallottam egyetemen (en is no vagyok), hogy ok seggbe hagyjak, de nuniba nem, mert akkor igy szuzek maradnak tulajdonkeppen. Nem latom ertelmet, de van ilyen is. Lenyeg a lenyeg, el nem tudom kepzelni, hogy valaki csak ugy komoly ok nelkul ne vagyjon szexre a parjaval, akit elvileg szeret es kivan. Akkor vagy nem szeret vagy nem kivan elegge. Vagy massal szexel, veled meg nem.
aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/127 anonim ***** válasza:
0%
Az értelme az hogy szűzen menjen feleségül egy férfihez, ez rendkivüli mértékben emeli egy lány értékét, hogy nem hagyta magát szétrakni minden jöttmentnek, csak a férje privilégiuma a szex, aki elvette szereti, nem egy senkié aki bármikor dobhatja miután megkapta
aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/127 anonim ***** válasza:
68%
Hat utolso, nem attol lesz valaki emberileg ertekes, hogy volt 1-2 partnere vagy egy sem, ez egy fszsag. Mi az, hogy szetrakta? Talan szeretkezett inkabb a szerelmeivel. Tudom, tudom, te ezt ugysem eled at soha, ezert vagy ilyen keseru :c
aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/127 anonim ***** válasza:
86%

A barátnőd agyilag beteg, az tuti, hogy ennyire tatogatja magát, miközben mindent csinál.

Mire vár, mikor fogja tudni eldönteni, hogy "igazi" neki valaki? Gyűrű? Házasság? Nászút? Nászútról hazajövet, ha minden rendben volt? Ha veszel alá házat, kocsit, kutyát?

Mitől lesz neki valaki az igazi, mitől fogja tudni eldönteni? Mert hogy te nem vagy az, az tuti. Ideje lenne tisztázni.

aug. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/127 A kérdező kommentje:

#59 Hát figyu, ő azzal jön, hogy velem akarja, meg ő szeretné, ha egyszer összeházasodnánk (egyébként én is), de jobban át akarja gondolni ezt a szex dolgot, biztosra akar menni, meg ugye fél.

Nem vagyok nő, de én ezt akkor sem érzem reálisnak, hogy valakinek van egy pasija, jelenesetben én, tök normális vagyok, jól bánok vele, imádom, megvan a kölcsönös vonzalom, komolyan tervezünk, de neki még gondolkodnia kell a szex előtt. Meg nem tudom mennyire fájna neki maga a behatolás, ha három ujjam befér neki megfelelő izgatás után. Nem tűnik reálisnak, hogy így is ennyire fél a behatolástól, aztán lehet az a baj, hogy nem vagyok nőből...

aug. 7. 20:34
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!