Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel már lassan két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már lassan két éve vagyunk együtt, de nem akar velem lefeküdni. Érthető, hogy ez gond számomra?

Figyelt kérdés

Ő még szűz. Igazából behatoláson kívül már minden van, kézzel, szájjal, az ő részéről is, olyan másfél éve rendszeresen. Pont ezért is voltam vele türelmes, na meg azért, mert nagyon szeretem.

Viszont kicsit kezd sok lenni, hogy még most sem, pedig ráadásul már fél éve együtt is élünk.

Valahányszor beszéltünk a szexről, az volt a fő indoka, hogy nagyon fél attól, hogy fájni fog neki. Próbáltam nyugtatni, hogy figyelni fogok rá, óvatos leszek, meg tényleg, láthatja, hogy hogy bánok vele egyébként is, akár a hétköznapokban, akár az ágyban. Egyébként azt mondja, hogy élvezni szokta, amikor kényeztetjük egymást, meg tényleg ezt látom rajta.

Nekem ami van köztünk így az ágyban, kezd kevés lenni. Kicsit unom már, hogy max az összezárt combjai közé tehetem be, meg hozzádörzsölhetem a puncijához, meg ugye neki is, nekem is ott a kéz meg a száj, de normális szex nincs köztünk. Pedig már nagyon vágynék rá.

Amikor legutóbb beszéltünk, akkor viszont azt mondta, hogy nem csak attól fél, hogy fájni fog, hanem attól is, hogy mi van, ha megbánja. Merthogy ő valaki különlegesnek tartogatta a szüzességét, lehetőleg az igazinak. Nekem ez a kijelentés rosszul esett, mert akkor ezek szerint rám nem úgy tekint. Amikor ezt megmondtam neki, akkor elkezdett mentegetőzni, hogy félreértem, neki még idő kell, hogy biztos legyen benne, de amúgy nagyon szeret. Csak nem értem mire is várunk még egy lassan két éves kapcsolatban.

Érthető, hogy ez gond nekem? Mit tudnék tenni? Várjak?

Szakítani nem szeretnék vele...


aug. 6. 09:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/127 anonim ***** válasza:
92%
Az lehet, hogy veled tervez. De a különleges személy akire vár az nem te vagy.
aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/127 anonim ***** válasza:
92%

"Csak akkor nem tudom, hogy mire várunk."

Ehhez kéne az őszinteség. Mert ezer oka lehet: korábban molesztálták, vallási ok, valamilyen pszichés ok, stb.

Világosan látni kéne a helyzetet, de valami miatt ezt az indokot nem akarja megosztani veled.

aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/127 anonim ***** válasza:
64%

Az nem érthető, hogy miért vagy még mindig vele és költöztetek is össze. Gondolkodj már reálisan, ha ebből egyszer házasság és gyerekvállalás lesz, szerinted milyen szexuális élet vár?

Én már "öreg" (30+) vagyok, de sosem fogom az ilyeneket megérteni, komolyan... A másik is 3,5 évig váratta a havert. Egy tegnapi kérdésben kb. feküdt, mint egy darab fa, levetkőzni sem mert a pasi előtt, együtt zuhanyzás sem volt opció stb., mert ennyire szorongós-gátlásos volt a drága kisasszony... Meg még sorolhatnánk. Miért toleráljá(to)k az ilyeneket? Mi motivál, hogy ne csak összejöjjetek, hanem együtt is maradjatok és még össze is költözzetek🤦🏻‍♀️ ezekkel? Ennyire gyönyörűségesek, hogy az mindent felülír? Más nő meg, aki nem ilyen, pókhálósodhat egyedül, mert nincs szép pofi, bomba test, vakolat, csajos ruci stb... 😒😠

aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/127 anonim ***** válasza:
93%
Én biztos nem várnék ennyit egy nőre sem. Kemény vagy báttya
aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/127 anonim ***** válasza:
85%

13,

Igen elképesztő szépség volt a haverom barátnője.

De hozzáteszem a haverom személyisége is az a nagyon papucs jó fiú típus volt. (3,5 év váratás és fél év után szakított is vele a lány miután lefeküdtek)

aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/127 anonim ***** válasza:
94%

22 éves együtt laktok, és ennyi idő után sem engedi, hogy behatloj neki. Ez nem normalis. Ha mar volt orális szex akkor már volt szexuális kapcsolata, szóval ha szüzike akar maradni vaginálisan ugyan még az de hivatalosan már még se teljesen az, mert minden mast csinált már, hiába másnak vagy a különlegesnek tartogatja magát!

Én biztos, hogy otthagynám, mert valami nem oké nála. 24 évesen már szerintem nem erre van szükseged nem 16 évesek vagytok!

aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/127 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó hivatalosan szűz ez a lényeg.

Szűzesség = nem történt behatolás vaginálisan


Nem filózófiai kérdéskör, mert akkor oda is eljuthatunk hogy hát megélt szexuálisat azzal hogy csókolozott mással tehát nem szűz. Szóval teljesen lényegtelen vita. Volt behatolás vaginába vagy sem, ez a szüzesség fogalma

aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/127 anonim ***** válasza:
7%
Púzóba se engedi?
aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/127 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem normális, valami pszichés problémája lehet, ha ekkora jelentőséget tulajdonít neki. A felnőtt emberek párkapcsolatához a szex is hozzátartozik, egyrészt, mert az embernek vannak hormonjai...másrészt, abban is passzolni kell. Hát ti marhára nem passzoltok... Aztán ha majd nagy nehezen megengedi és kiderül, hogy egy javíthatatlan fapi.na, akkor majd éltek dögunalomban, vagy nem hagyhatod el, mert neked adta a szüzességét?! Pf...nem is értem, hogy voltál képes eddig eljutni vele...
aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/127 A kérdező kommentje:

#12 Nem vallásos. Hát azt tudom, hogy az összes női rokona azzal riogatta gyerekkorától, hogy a behatolás valami szörnyűséges tortúra, amit érdemes halogatni. Meg azt mesélte, hogy amikor hatodikos volt, akkor pár hónapig a suliban fogdosta egy nyolcadikos srác, és ez nem egy beleegyezéses dolog volt, ja meg amikor kiderült, akkor nagyon megalázták miatta.

Nem tudom, hogy az utóbbi mennyire befolyásolja most, mert amúgy kifejezetten csak a behatolást kerüli, mert azon kívül minden van. Nekem gyanús, hogy a riogatás hatása a nagyobb tényező, de nem tudom.

#13 Azért az a tegnapi kérdés egészen más kategória. Kezdjük ott, hogy a barátnőm nem olyan, mint egy darab fa. Gyakran kezdeményező egyébként, csak épp behatolás nincs soha... Egyébként nem szégyenlős, hív magával zuhanyozni, stb.

Egyébként meg én speciel azért "tolerálom", mert szerelmes vagyok belé. És ez marhára nem a külsőn múlt (mondjuk tényleg nagyon szép), a személyiségét is nagyon imádom, vannak közös dolgaink.

aug. 6. 09:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!