Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel már lassan két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már lassan két éve vagyunk együtt, de nem akar velem lefeküdni. Érthető, hogy ez gond számomra?

Figyelt kérdés

Ő még szűz. Igazából behatoláson kívül már minden van, kézzel, szájjal, az ő részéről is, olyan másfél éve rendszeresen. Pont ezért is voltam vele türelmes, na meg azért, mert nagyon szeretem.

Viszont kicsit kezd sok lenni, hogy még most sem, pedig ráadásul már fél éve együtt is élünk.

Valahányszor beszéltünk a szexről, az volt a fő indoka, hogy nagyon fél attól, hogy fájni fog neki. Próbáltam nyugtatni, hogy figyelni fogok rá, óvatos leszek, meg tényleg, láthatja, hogy hogy bánok vele egyébként is, akár a hétköznapokban, akár az ágyban. Egyébként azt mondja, hogy élvezni szokta, amikor kényeztetjük egymást, meg tényleg ezt látom rajta.

Nekem ami van köztünk így az ágyban, kezd kevés lenni. Kicsit unom már, hogy max az összezárt combjai közé tehetem be, meg hozzádörzsölhetem a puncijához, meg ugye neki is, nekem is ott a kéz meg a száj, de normális szex nincs köztünk. Pedig már nagyon vágynék rá.

Amikor legutóbb beszéltünk, akkor viszont azt mondta, hogy nem csak attól fél, hogy fájni fog, hanem attól is, hogy mi van, ha megbánja. Merthogy ő valaki különlegesnek tartogatta a szüzességét, lehetőleg az igazinak. Nekem ez a kijelentés rosszul esett, mert akkor ezek szerint rám nem úgy tekint. Amikor ezt megmondtam neki, akkor elkezdett mentegetőzni, hogy félreértem, neki még idő kell, hogy biztos legyen benne, de amúgy nagyon szeret. Csak nem értem mire is várunk még egy lassan két éves kapcsolatban.

Érthető, hogy ez gond nekem? Mit tudnék tenni? Várjak?

Szakítani nem szeretnék vele...


aug. 6. 09:14
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/127 anonim ***** válasza:
100%

#90 2 évig? Te melyik században élsz, a 19-ikben?

N

aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/127 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell érdemelni hogy igaziként tekintsem rám.


Jah, aztán majd sok év után, ha végre elnyered méltó jutalmad, kiderül, hogy a lelki defektusa miatt be sem megy vagy egyáltalán élvezi, és ha már eddig is milyen jól megvoltatok nélküle, neki ezentúl sem kell...

Mondjon akárki akármit, szerintem rohadtul nem normális, hogy ennyi idősen többéves, együttélős kapcsolat esetén is még tartogatja magát (miközben minden egyebet csinál). Itt agyban valami nem kóser, és meglepne, ha csak ennyiben megállna a dolog. De nem érdekes, a kérdező elvan még pár évig, amíg kiderül, hogy az ágyban egyáltalán összepasszolnak -e.

aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/127 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nincs semmi baj a kérdező barátnőjének a fejében. Nagyon is tudja, mit csinál, visszaél a kérdező maflaságával. Amerikai filmekben találkoztam ezzel a magatartással. Középiskolás lányok kizárólag az orális szexet gyakorolták, mert a szüzességüket az "igazinak" tartogatták.
aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/127 anonim ***** válasza:
100%

93


A kérdező barátnője 22 éves. Együtt lakik a kérdezővel. Egy ágyban alszanak. Kicsit más, mint az amerikai középiskolás lányok.

aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/127 anonim ***** válasza:
100%
#93 vagyok. Ez addig megy így, míg a hamvas leányka nem találkozik az "igazival", mert abban a pillanatban ejti a kérdezőt.
aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/127 anonim ***** válasza:
100%
#94 Igen, de a módszer ugyanaz, a kérdező meg egy hiszékeny balfék.
aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/127 A kérdező kommentje:

Nem vagyok balfék, csak szeretem a páromat.

Mellesleg ma azt mondta, hogy holnap szeretné megpróbálni.

aug. 9. 20:41
 98/127 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem. A szerelemben nem kell lemondanod semmirol, hanem meg tudod elni a teljes boldogsagot a paroddal, mert ugyanazt akarjatok. Pontosan olyan vagy, mint akik bantalmazo kapcsolatban vannak. Igaz, hogy neha megver a parom es emiatt nem jo a kapcsolat, de “szeretem”. Namarmost, ha szereted, akkor fogadd el. De tovabbra sem szerelem ez, hanem beteges ragaszkodas a rosszhoz. Senki nem kenyszerit, hogy maradj ebben (bizony, olyan emberek is szakitanak neha, akik szerelmesek, mert ok veled ellentetben felismerik, ha a masik nem hozzajuk valo), te ezt valasztod folyamatosan. Ha ezt akrod, akkor ne panaszkodj, ha meg nem akarod, akkor szakits. Nincs olyan lehetoseg (ahogy ket ev alatt sem volt), hogy a kecske is jol lakik es a kaposzta is megmarad. Kicsit erni kene meg fejben…
aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/127 anonim ***** válasza:
100%

97


Ezt kicsit nehéz elhinni. De ha megtörténik, holnap feltétlenül írd meg.

aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/127 anonim ***** válasza:
79%
Kamu
aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!