Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel már lassan két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már lassan két éve vagyunk együtt, de nem akar velem lefeküdni. Érthető, hogy ez gond számomra?

Figyelt kérdés

Ő még szűz. Igazából behatoláson kívül már minden van, kézzel, szájjal, az ő részéről is, olyan másfél éve rendszeresen. Pont ezért is voltam vele türelmes, na meg azért, mert nagyon szeretem.

Viszont kicsit kezd sok lenni, hogy még most sem, pedig ráadásul már fél éve együtt is élünk.

Valahányszor beszéltünk a szexről, az volt a fő indoka, hogy nagyon fél attól, hogy fájni fog neki. Próbáltam nyugtatni, hogy figyelni fogok rá, óvatos leszek, meg tényleg, láthatja, hogy hogy bánok vele egyébként is, akár a hétköznapokban, akár az ágyban. Egyébként azt mondja, hogy élvezni szokta, amikor kényeztetjük egymást, meg tényleg ezt látom rajta.

Nekem ami van köztünk így az ágyban, kezd kevés lenni. Kicsit unom már, hogy max az összezárt combjai közé tehetem be, meg hozzádörzsölhetem a puncijához, meg ugye neki is, nekem is ott a kéz meg a száj, de normális szex nincs köztünk. Pedig már nagyon vágynék rá.

Amikor legutóbb beszéltünk, akkor viszont azt mondta, hogy nem csak attól fél, hogy fájni fog, hanem attól is, hogy mi van, ha megbánja. Merthogy ő valaki különlegesnek tartogatta a szüzességét, lehetőleg az igazinak. Nekem ez a kijelentés rosszul esett, mert akkor ezek szerint rám nem úgy tekint. Amikor ezt megmondtam neki, akkor elkezdett mentegetőzni, hogy félreértem, neki még idő kell, hogy biztos legyen benne, de amúgy nagyon szeret. Csak nem értem mire is várunk még egy lassan két éves kapcsolatban.

Érthető, hogy ez gond nekem? Mit tudnék tenni? Várjak?

Szakítani nem szeretnék vele...


aug. 6. 09:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
100%

Az sem mindegy, hogy hány évesek vagytok...


"Merthogy ő valaki különlegesnek tartogatta a szüzességét, lehetőleg az igazinak. Nekem ez a kijelentés rosszul esett, mert akkor ezek szerint rám nem úgy tekint."

Akkor miért van veled? Szerintem itt ez a fő gond.

aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
24%

Hány éves?

Nekem az egyik haveromnak 3,5 év után engedte meg a barátnője hogy elvegye a szüzességét, és neki is engedett mindent a lány 2 év után, kivéve a szexet, vannak ilyen lányok akik nem akarják elsietni

aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 anonim ***** válasza:
100%

Azert ket ev nagyon sok. Nem tudom, hany evesk vagytok, de ha egyutt eltek azert gondolom mar olyan 18-19 korul minimum. Hogy ennyire gatlasos, az nem egeszseges, teljesen ertheto, ha ennyi ido utan tobbre vagynal. Ha probaltal vele beszelni es nem ment, raadasul hozzad vagta burkoltan/nem annyira burkoltan, hogy nem vagy szamara kulonleges/igazi, akkor engedd el. Nem o lesz a te parod, sajnalom. :(

En is sokaig huztam a szuzesseg elveszteset, bar nekem csak 8 honap volt.


25N

aug. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/127 anonim ***** válasza:
0%

Én még várnék, valamiért ő ilyen nagyra tartja ezt a szüzesség dolgot, mint ha valami kincs lenne..


Ha meglesz az első néhány alkalom, lehet hogy majd ő is felteszi magában a kérdést, hogy "ezzel mégis miét kellett ennyit várnom?!"

aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/127 anonim ***** válasza:
83%

A barátnődnek elég furcsa felfogása van. Együtt él veled, és másnak tartogatja magát? Ha így van, akkor sajnos nem szeret. Mindenesetre nem ártana felvilágosítani, hogy ő csak fizikailag szűz, más szempontból túl van már mindenen. Aki kézzel és orálisan kielégíti a másikat, az minden, csak nem szűz.

N

aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/127 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó tévedés.

Én szűznek tekintek egy lányt ha nem volt behatolás, ilyen alapon, akár csókolózótt nem szűz LOL.

aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/127 anonim ***** válasza:
93%
Szakitás. Nem veled akarja elveszteni, mit nem értesz ezen?
aug. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/127 A kérdező kommentje:

Ő 22 lesz, én 24 vagyok.


#1 Én úgy veszem észre, hogy szeret engem, de ez a kijelentés olyan furcsa. Persze azt mondja, hogy ő velem tervez hosszú távon, velem akar maradni. Csak akkor nem tudom, hogy mire várunk.

aug. 6. 09:26
 9/127 A kérdező kommentje:
#5 Azt így nem mondta, hogy másnak tartogatja magát. Konkrétan azt mondja, hogy nekem, de még nem teljesen biztos benne.
aug. 6. 09:28
 10/127 anonim ***** válasza:
29%

Várnod kell még vele akkor türelmesen, ha felhozod sokszor akkor csak idegesebb lesz és még inkább nem akarja.


Vagy ha nem bírsz várni szakítás

aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!