Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel már lassan két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már lassan két éve vagyunk együtt, de nem akar velem lefeküdni. Érthető, hogy ez gond számomra?

Figyelt kérdés

Ő még szűz. Igazából behatoláson kívül már minden van, kézzel, szájjal, az ő részéről is, olyan másfél éve rendszeresen. Pont ezért is voltam vele türelmes, na meg azért, mert nagyon szeretem.

Viszont kicsit kezd sok lenni, hogy még most sem, pedig ráadásul már fél éve együtt is élünk.

Valahányszor beszéltünk a szexről, az volt a fő indoka, hogy nagyon fél attól, hogy fájni fog neki. Próbáltam nyugtatni, hogy figyelni fogok rá, óvatos leszek, meg tényleg, láthatja, hogy hogy bánok vele egyébként is, akár a hétköznapokban, akár az ágyban. Egyébként azt mondja, hogy élvezni szokta, amikor kényeztetjük egymást, meg tényleg ezt látom rajta.

Nekem ami van köztünk így az ágyban, kezd kevés lenni. Kicsit unom már, hogy max az összezárt combjai közé tehetem be, meg hozzádörzsölhetem a puncijához, meg ugye neki is, nekem is ott a kéz meg a száj, de normális szex nincs köztünk. Pedig már nagyon vágynék rá.

Amikor legutóbb beszéltünk, akkor viszont azt mondta, hogy nem csak attól fél, hogy fájni fog, hanem attól is, hogy mi van, ha megbánja. Merthogy ő valaki különlegesnek tartogatta a szüzességét, lehetőleg az igazinak. Nekem ez a kijelentés rosszul esett, mert akkor ezek szerint rám nem úgy tekint. Amikor ezt megmondtam neki, akkor elkezdett mentegetőzni, hogy félreértem, neki még idő kell, hogy biztos legyen benne, de amúgy nagyon szeret. Csak nem értem mire is várunk még egy lassan két éves kapcsolatban.

Érthető, hogy ez gond nekem? Mit tudnék tenni? Várjak?

Szakítani nem szeretnék vele...


aug. 6. 09:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/127 anonim ***** válasza:
30%
#13 Én meg az olyanokat nem értem, mint te. Attól, mert leírod hasonló kérdések alá, hogy pókhálós vagy és nem kellesz senkinek, jobb lesz? Ezzekkel a hozzászólásokkal, csak egyre ellenszevesebb vagy és nincs benne semmi nőies... Inkább szánalmas, hogy azzal próbálkozol bevágodni, hogy ilyeneket írsz..
aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/127 anonim ***** válasza:
100%

Beszélhetsz vele erről, de te hiába akarod, ha ő nem. Ha nyomás hatására meg is teszi az nem lesz jó.

Eleve sok nőnek kell bizonyos idő (én is ilyen voltam) amire tényleg elkezdi élvezni a szexet és ami fontos ki is tudja/meri fejezni, hogy élvezi. Nálam ez kb 2-3 év után kezdett előjönni.


Eddig két év a húszas éveidből szex nélkül úgy, hogy ráadásul kapcsolatban vagy...hát te tudod, de én már nem sokat várnék.

aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/127 anonim ***** válasza:
100%

21: Ki mondta, hogy be akarok vágódni? Viszont a ventilálástól egy hangyafsznyit jobb lesz.

És végül is kis körítéssel és tereléssel, de egyik is, másik is elismerte itt, hogy ezek a csajszikák szépek, mint a fene. Ez a lényeg. Agyrém, miket elnéznek az ilyeneknek.

aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/127 anonim ***** válasza:
37%
#23 Én nem vagyok szép és mégis elnéznek nekem is sok mindent. Nem csak a szépségtől függ, hogy kinek mit néznek el. Ha simán csak annyi lenne az értékük, hogy szépek, akkor hidd el, hogy nem néznének el annyi mindent. Sokat számít, hogy belül milyen vagy. Különben a szép nőkkel sem szakítanának. Már pedig szoktak...
aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/127 anonim ***** válasza:
100%
Igen az a lány belsőre is elég jó volt, sőt talán sokkal jobb, olyan szinten ragyogott mint a nap amikor ránéztél, kb minden fiú rajongott érte de a külseje ebben csak plussz volt a személyisége a mosolya az egész nagyon magával ragadó volt.
aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/127 anonim ***** válasza:
70%
Na de ha rusnya kis béka lett volna ezek közül az említett lánykák közül bármelyik, mint én, akkor oda sem mennek hozzájuk, szóba sem állnak velük. Itt kezdődik. Aztán ott folytatódik, hogy a kis csúfságnak egy gyenge, béna poénja sem lehet, ő már amiatt is rögtön repül, nyilván azért, mert szörnyű a személyisége... Hagyjuk már! Az van, hogy őt nem félnek "elveszíteni", ő nem érték, csak egy jobb híján ráfanyalodás, akiért nem kár. Egy bombázó viszont nyilván óriási veszteség, nem könnyű olyat szerezni. Úgyhogy tőle semmi sem baj, egészen komoly dolgok sem, töretlenül ragaszkodnak hozzá.
aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/127 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor legutóbb beszéltünk, akkor viszont azt mondta, hogy nem csak attól fél, hogy fájni fog, hanem attól is, hogy mi van, ha megbánja. Merthogy ő valaki különlegesnek tartogatta a szüzességét, lehetőleg az igazinak. Nekem ez a kijelentés rosszul esett, mert akkor ezek szerint rám nem úgy tekint. Amikor ezt megmondtam neki, akkor elkezdett mentegetőzni, hogy félreértem, neki még idő kell, hogy biztos legyen benne, de amúgy nagyon szeret."


Ez egy igazi elszólás volt részéről. Egészen egyértelműen végre kinyögte, hogy mi a baja. Vár a nagy ő-re. Lehet, hogy soha többé nem mond ilyet, de ezt nem lehet visszacsinálni.

aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/127 anonim ***** válasza:
75%
Ameddig lóxar van addig veréb is.
aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/127 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a 2 év betegesen hosszú idő. Az ilyen nővel valószínűleg sosem lesz jó szexuális életed. Nehéz elképzelni, hogy fél éve minden este együtt fekszetek és nem kíván meg egyáltalán soha.
aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/127 anonim ***** válasza:
83%

Mutasd meg neki az itteni válaszokat.

Üzenem neki, hogy több milliárd nő a jelenben és a történelem során nem halt bele.

Elég nagy láma vagy amúgy, ezt nőként mondom. Már rég ejteni kellett volna. Fél éve együtt élni szex nélkül... Atya ég...

36N

aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!