Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel már lassan két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már lassan két éve vagyunk együtt, de nem akar velem lefeküdni. Érthető, hogy ez gond számomra?

Figyelt kérdés

Ő még szűz. Igazából behatoláson kívül már minden van, kézzel, szájjal, az ő részéről is, olyan másfél éve rendszeresen. Pont ezért is voltam vele türelmes, na meg azért, mert nagyon szeretem.

Viszont kicsit kezd sok lenni, hogy még most sem, pedig ráadásul már fél éve együtt is élünk.

Valahányszor beszéltünk a szexről, az volt a fő indoka, hogy nagyon fél attól, hogy fájni fog neki. Próbáltam nyugtatni, hogy figyelni fogok rá, óvatos leszek, meg tényleg, láthatja, hogy hogy bánok vele egyébként is, akár a hétköznapokban, akár az ágyban. Egyébként azt mondja, hogy élvezni szokta, amikor kényeztetjük egymást, meg tényleg ezt látom rajta.

Nekem ami van köztünk így az ágyban, kezd kevés lenni. Kicsit unom már, hogy max az összezárt combjai közé tehetem be, meg hozzádörzsölhetem a puncijához, meg ugye neki is, nekem is ott a kéz meg a száj, de normális szex nincs köztünk. Pedig már nagyon vágynék rá.

Amikor legutóbb beszéltünk, akkor viszont azt mondta, hogy nem csak attól fél, hogy fájni fog, hanem attól is, hogy mi van, ha megbánja. Merthogy ő valaki különlegesnek tartogatta a szüzességét, lehetőleg az igazinak. Nekem ez a kijelentés rosszul esett, mert akkor ezek szerint rám nem úgy tekint. Amikor ezt megmondtam neki, akkor elkezdett mentegetőzni, hogy félreértem, neki még idő kell, hogy biztos legyen benne, de amúgy nagyon szeret. Csak nem értem mire is várunk még egy lassan két éves kapcsolatban.

Érthető, hogy ez gond nekem? Mit tudnék tenni? Várjak?

Szakítani nem szeretnék vele...


aug. 6. 09:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/127 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért egy 36 éves nő és egy 21 éves kislány más kategória, érthető hogy nem akarja elsietni, nem tudja még hogy a kérdező e az igazi
aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/127 anonim ***** válasza:
100%
#31es, bármennyire is fura, de én is voltam 21 😅 nem 30 évesen teremtődtem....
aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/127 anonim ***** válasza:
0%
Én értem de nem minden lány könnyüvérű
aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/127 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz, tudod te mi az hogy könnyűvérű?🤦 2 éve vannak együtt, fél éve együtt laknak.
aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/127 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítani nem akarsz vele akkor elégedj meg azzal, hogy nincs szex, de minden más a térítéken van. Erre mást nem lehet írni.🤷
aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/127 anonim ***** válasza:
100%
#33, most konkrétan leqváztál? Igazán kedves vagy. Amúgy 25 évesen vesztettem el a szüzességem és bánom, hogy egyaltalán addig vártam. Okostojás..
aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/127 anonim ***** válasza:
78%

35: Amúgy ja. Az a lényeg, hogy nagyon szép, a személyisége is valami olyan rendkívüli, hogy a világon nincs még csak hasonló sem, "vannak közös dolgok", meg végül is a tinis játszadozás megyeget, úgyhogy nincs itt semmi probléma.

Senkinél sincs. Annál a csávókánál sem (szintén másik kérdés), aki 2 éve tűri a dührohamos, őt k.anyázó nőjét, az is csak max. fenyegetőzik a szakítással. Nyilván páratlan a személyisége a hölgynek :)

aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/127 anonim ***** válasza:
17%

Nem akarok roszmájú lenni, de ha egy lány 2 év után se szexel a párjával akkor 3 lehetőség áll mögötte:


A) Annyira fél, hogy fájni fog és, hogy utána elhagyod, hogy inkább bele se megy. De lehet szégyelli magát olyan helyzetben is tőled függetlenül.


B) A opció, de veled összefüggésben mert csináltál, csinálsz dolgokat amelyek neki nem smakkolnak. Legyen az veszekedés, beszólás, vagy, hogy erőlteted a témát jó ideje. Ha sarokba szorítva érzi magát egyáltalán nem meglepő, hogy lefeküdni nem akar veled. Inkább az, hogy még veled van.


C) A+B verzió egyben.


Vagyis át kéne gondolni, hogy mi is az oka annak, hogy sehol semmi és elbeszélgetni vele komolyan minden fajta érzelmi zsarolás, erőltetés nélkül ha ott van a kutya elásva.


Én 22 évesen túl akartam már rajta esni és bár bíztam a páromban biztos hogy elhúztam volna az időt ha nem akartam volna túl jutni rajta. Így 4. hónap környékén már történt is szex.


Tehát nincs rá felkészülve és ha nem fogod fel mert pl. orális szex után a farkad be akar tévedni akkor ne csodálkozz!

aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/127 anonim ***** válasza:
0%
100%, eleinte úgy volt vele, hogy egyszerűen csak fél. De most már mivel állandóan felhozod a szex hiányát és persze nem működőképes a kapcsolat így váltott és már attól fél, hogy nem vagy érdemes arra, hogy veled veszítse el. Annyiszor hallgatta, hogy de jó lenne a szex és persze történtek bakik a kapcsolat alatt, hogy nem akar veled szexelni. Egyszerűen nem bízik meg benned. Ezt elrontottad rendesen.
aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/127 anonim ***** válasza:
90%
Mégis mit rontott el a kérdező??
aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!